Karetní diskuze o Halloweenu 2023

Borat

Člen
prosím o rozvedení tohoto tvrzení, co na tom eventu bylo tak neskutečně náročné na čas??
Měřil jsem to průběžně. Jedny kartičky jsem dal za 10-15 minut. Jedno kolo 300 bodů potřebovalo 2-3 hry. Ke karavanům to bylo 16 kol. Tak to chtělo naklikat cca 48x kartičky. Vychází mi cca 12 hodin čisté hry. Násobeno počty světů.

Neměl jsem na event 14 dní čas. Pak jsem zpracovával tisíce zubů. Optimálně, neutrácet ty 100 zubů za odemykání kobek. Když jsem k tomu zasedl, tak jsem musel z donucení 3 hodiny klikat kartičky a měl jsem toho plné zuby. Veškerý volný čas mi žral moloch FoE.

(Možná byla správná taktika. Dát jednu hru denně a nazdar. Fakticky to chtělo mít každé ráno připravené 4 zlaté klíče na dvojitý výběr. Jenže, bylo to na pochopení složité, k pobrání zcela nového eventu jsem se 14 dní nedostal. Nebyl čas řešit kraviny. A také, denní odměny. Vyplatilo se postupovat jen při slušné odměně. Docela dobrý nápad, štosovat ty truhly na příště a nemuset je utrácet hned.)
 
Naposledy upraveno:

Sir Cave

Nováček
Tak musím uznat INNO, že po dlouhé době to byl super event, a to ani nemám rád karetní hry. Dobrá práce :)
 

Borat

Člen
hraju jeden svet zato pořádně
To je ale o hře zdarma, jak těžit diamanty na slušný výsledek? Nahoře mám, že bych měl zlatou ligu za cca 8000 diamantů / svět. Je tady popsaná taktika, jet na diamanty víc světů a farmařit. Snažím se právě o farmy. Ale s novými eventovkami mám opět motivaci raději stavět hromadu karavanů a laboratoří oblud...

Do toho tady závistivci vykládají, ať se společné diamanty zruší a farmáři se ze hry vykopou... Mám oříšek, jak vydělat 40000 diamantů na další event. Lidi, co si tady vítězství kupují, jsou prostě opruz. Liga pro 1% hráčů je opruz. Atd. :cool:
 

qwertik

Komentátor
Já nechápu, Borate, přece tvrdils, žes objevil "zkratku", není problém zlatá liga, jen to není možné nikomu prozradit, až po eventu, tak bych se rád přiučil novou taktiku, a ono zatím všechno špatně?
 

Borat

Člen
žes objevil "zkratku"
Vše jsem tady popsal. Moje skvělá "tajná zkratka" byla rovnou doporučena týmem v tipech k oznámení události... Což jsem zjistil po eventu. Sbírat klíčky a vyrabovat každého krále kobky ideálně 5x. Šetřilo to čas a náklady. :cool: Event jsem po startu dlouho nehrál a fungovalo to skvěle. Z pralesa jsem naskákal raz dva ve většině mých světů do zlaté ligy. Tak počítám, že na to většina hrajících hráčů vůbec nepřišla. Platí 1%, 5%, 20% hráčů... jak jsou nastaveny ligy.

Poslední den do toho začali všichni bušit a zlatá liga mi utekla o 600-1000 bodů. Podle mě, nastoupili zlatokopové FoE a výsledek si tak jako vždy koupili. Klasická demotivace FoE, kde nelze bez placení výsledek udělat. Všude jsem bral stříbrnou. Potřeboval bych cca 8000 diamantů na svět. (Ale dělal jsem jednu botu za druhou, vyhazoval zuby komínem. Patrně se to dalo zdarma zvládnout i lépe.)

I s tím flákáním a chybami se pohybuji někde mezi 1-5% hráčů. Byly tady úvahy, že event nikdo nehraje a je šance na výsledek. Ta zlatá až do posledního dne vypadala nadějně. Podle mě, ta liga říká, že FoE hraje 95-97% naprostých zoufalců. (Snad s výjimkou, pokud bych měl město z VB na lvl. 80 a výš a neřešil eventovky, patrně se na pracný event také vykašlu.)
 
Naposledy upraveno:
Ty nadavas na cas, ale hrajes to vsude, se pak nediv a nestezuj si, kdyz hrajes a chces ve vsech svetech vse. To proste nechapu..stezovat si na cas, a valit
to 8x. Tak to bych fakt nedal..a pokud,tak si nebudu stezovat.
 

Elrrond

Turista
Opakuji, za mě nudná hra. Bavilo mě to chvíli. Po pár dnech mi to přišlo stejné nudné. Navíc díky 3 balíčkům mě to nutilo hrát denně. Ke konci jsem to jen "odklikal". Kdybych chtěl hrát karetní hru, hraju karetní hru. Chci hrát budování světů, ne toto. Na to jsou jiné hry. Neřeším, že zuby se spotřebovávaly i na akce které měly být zdarma. Jako třeba listování kartami. A to se navíc dvojnásobilo. Pokud se nelistovalo nedalo se to bez diamantů / zubů vyhrát.
Takže za mě tragický. I když to někomu může přijít jako oživení tak to beru přesně naopak. Raději bych kdyby se hlouběji pustili třeba do nějakého akčního příběhu. Například pod příbeh, kdy využíváte jednotky, jsme už ve vesmíru tak třeba můžeme najít nějaké fragmenty a podle nich postupně i s vojáky (inspirace například UFO enemy unknown) postupně procházet pyramidy a nějaké měsíce. Zkloubit například s příběhem z Expanse.
 
Nahoru