CECHOVNÍ EXPEDICE kvalita odměn/reliquií

Téma v sekci 'Nápady' založené uživatelem dudasek, 23. čer 2018.

1. dudasek

dudasek Odborník

Registrace:
    25. kvě 2017
    tvůrci by se měli zamyslet nad odměnami-hlavně za hlavní cenu!

jsem v pozdním středověku
    za finále tvář starověku,realitní dům,20 zboží,20fp....to mi přijde za trest!
    dia 25/50/100 také žádná sláva,ale beru,že je to peněžní komodita a vždy nějaké dia zvlášť v 4 vydělám

..zlaté reliquie:medaile(ps=150)/kmenové náměstí,obřadní oheň.200 zboží,10!tuláků a 100 fp až na ty body moc nic

návrhy:
    1/navýšit alespoň ty medaile
    2/přidávat premiové budovy-dílny!...obchodníka s kořením jsem musel vydyndat u denního úkolu/eventu...a obytné a dekorace už při možnosti(event/úkol) jen postavím a bez užitku smažu
    3/vytvořit a přidat odměnu "zmenšení Fontány mládí" ať je o co hrát-terasovka a renovačka už tolik nepotěší,co dříve,....

willy2 a Joxer za toto poděkovali.
  2. Joxer

Joxer Psavec

Registrace:
    13. led 2018
    1. PRO
    2. PRO
    3. PRO

3. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    1 PRO
    2 PROTI (jednak vím že innogames moc s prémiovými věcmi neplýtvá, jednak by to byl další "bordel" který by akorát snížil možnost padnutí hodnotnější relikvie)
    3 PRO

fmash- za toto poděkoval.
  4. fmash-

fmash- Znalec

Registrace:
    17. srp 2017
    1 PRO (po zavedení událostí kolem města člověk posbírá denně pomalu víc medailí, než se dá získat v pvp věži nebo v expe)
    2 PROTI (je to prémiové, takže by to mělo být vzácné, když nic jiného)
    3 PRO (netrval bych na studnašrinku, ale sem tam nějaký upgrade na speciálky by aspoň v zelené být mohl, jako velká vzácnost s malým procentem - odměny ze zelených obecně nestojí za nic)

5. traktorista

traktorista Odborník

Registrace:
    29. čvc 2012
    1. proti - už tak je hodnota medailí naprosto zdevalvovaná (víte že byla doba, kdy se medaile daly vydělat jen a pouze za vítězství ve věži? nic z velkolepek, expedice, ani okolo města- jen trocha z eventů které byli 4x za rok)
    2. proti
    3. pro

petrpivoj a LordFrunDor za toto poděkovali.
  6. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    Podle mě jsou odměny relativně adekvátní k tomu co je potřeba tvořit za výkony.
    Možnosti jak něco získat je víc než dost.

7. willy2

willy2 Psavec

Registrace:
    7. dub 2013
    pro
    proti
    pro

8. lenadam

lenadam Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    16. pro 2016
    1) Pro
    2) Proti
    3) Pro

9. Žitomír Ralok

Žitomír Ralok Psavec

Registrace:
    20. dub 2017
    Pro, celkově by to chtělo aktualizovat odměny, vznikla spousta nových dekorací, speciálních budov, balíčků apod. Klidně s malou pravděpodobností, ale i pravděpodobnost 1% na zmenšovátko je lepší, než 20% na tvář starověku.

Darth Vader The Mighty za toto poděkoval.
  10. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    Žitomír Ralok: Pravděpodobnost na tvář starověku je 15,3% (založeno na vzorku 458 stříbrných relikvií)

Dennis Bergkamp a Žitomír Ralok za toto poděkovali.
  11. kyborg86

kyborg86 Turista

Registrace:
    4. čer 2019
    Zdravím...jen návrh na úpravu odměn. už dvakrát jsem dostal nefritovou relikvii a jako odměnu uložení budovy. Slyšel jsem, že dříve to byla velice žádaná odměna, ale teď, když je možnost přestavby ´´jeřábem´´, tak je to dle mého téměř k ničemu a dát to jako odměnu za nefritovou relikvii...pro mě zklamání.

LordFrunDor za toto poděkoval.
  12. Dennis Bergkamp

Dennis Bergkamp Člen

Registrace:
    27. kvě 2017
    proti
    proti
    pro

13. RomanS24

RomanS24 Člen

Registrace:
    24. dub 2016
    je pravda že odmeny jsou nekdy legrační ale za poslední 3roky co expedice existujou dali i dost dobrejch vecí(terasovka) další možnost máš himedži to se po bojích taky občas neco dostane, a v poslední řade máš témeř každej mesíc event takžen odmeny v expedicích bych moc nehrotil

14. d arvit

d arvit Psavec

Registrace:
    6. úno 2016
    obecně:
    ano změnu v odměnách by to rozhodně chtělo
    nevim jestli zrovna premiové budovy jsou to co by mě nadchlo - i když je v inv. mám z různých eventů tak nepotřebuji stavět ani jednu, takže další odpad do inv..

ze všech odměn se těšim pouze na body, suroviny sice neurazí ale odvázaný z nich taky nejsem

k nefritovkám: všechny nefritovky nabízeji odpad a pro mě osobně jsou hluboko pod stříbrnýma..

odměna v medailích je fakt už trapná..

problém nejen u relikvijí je, že vývojáři udělaji a nastaví nějakou věc na určitou míru v daný stav hry, ale hra se neustále vyvíjí a tohle nastavení už nikdo neaktualizuje:
    stejné je to např.v úspěchách, myšlenka dobrá, ale v okamžiku kdy má každý všechno v purpuru to ztrácí absolutně smysl
    a to nemluvim o těch ,,směšných" požadavcích/cifrách potřebných pro jejich získání
    nebylo by vůbec na škodu přidat další 1-2 úrovně s dvoj/deseti/stonásobnym požadavkem (dle druhu)

Naposledy upraveno: 4. čer 2019
  15. dudasek

dudasek Odborník

Registrace:
    25. kvě 2017
    hra jde dopředu,ale CE zůstaly,jak byly stvořeny...jásal jsem,když jsem v 4 kole dostal terasovku a k tomu nefritovou terasovku......zlatých 10 tuláků je k smíchu,když alkatraz dá mnohdy víc...100fp furt neurazí,ale 3*stříbrná "20fp" vykouzlí úsměv větší,než kmenové náměstí....medaile k s míchu-za jeden nához vydělám několikanásobně víc,než můj věk...stačila aktualizace odměn ,než plýtvt časem na cechovní bitvy..ce stejně mohou hrát jen hráči na pc/aplikacích pro mobily...nevím a netuším,jak dobře to funguje,,,...

LordFrunDor za toto poděkoval.