Ledová diskuze o Zimní události 2023

-matesking-

Nováček
Zde můžete diskutovat o Zimní události. Pokusíte se získat celý kalendář nebo se budete spíše soustředit na zisk nějakého konkrétního denního speciálu? Podělte se s námi o vaše názory :)
Slovo pokusit je po tydnu docela silne. Plnenim dennich kdy mi pada po jednom ulomku klice a z darku jsem ziskal jen 1 tak mam otevrena jen 3 okenka. Takze takovy "adventni" kalendar si muzete nechat. Dia do toho rozhodne kupovat nebudu. Jeste nemam dokoupena vsechna rozsireni ve meste. Mozna kdybych si nejaky našetřil a neměl je do ceho dat, to je ale jina pohadka. Chapu ze chce hra byt vidělečná nekdy ale min je vic. Jestli je nekdo ochotny do hry nacpat desetitisice tak je blazen, nebo si to muze dovolit, nebo mu na penezich nezalezi. Nejsem ani jeden. Drobne bych do toho mozna obětoval ale kdyz INNU nestaci kdyz bude kapat tak se neda nic delat.
 
Nakonec se stoho vyklubal ještě užitečný event sehnat 10 vylepšenych louskačku a mam na furt vyřešene všechny budovy ohledně motivaček protože vyrobi to deně 30 sad na hromadnou motivační tedy 1 hromadnou deně kterou mužu použít nasledujcí den a stale dokola :)
 
No zacinam mit z toho divny pocit, co v posledni dobe vyvadeji. Uz u tohodle Zimniho, kalendar dia, elf dia, a pokud nema clovek stesti, tak ani tu jednu,aspon jednu Cokoladovnu bez dia neda. Takze navic NIC.

A co ted mam moznost hrat Divocinu 2024,tak jestli i tohle vypusti,jak je to tam nastavene s 560 packami k eventovce a hlavne proc proboha mesic, tenhle event mam rad,ale mesic?? Tak se fakt v INNO zblaznili uz.

A dnes tam naskocili Minivyzvy...no ty k CE byly prochazka ruzovym sadem..tohle je nastavene,na utraceni,utraceni a kupovani tiketu do hry.
 
Si nestezujte na prihody..v Zimnim aspon jde udelat event budova. Ale ten paskvil beze zmen..Divocina..to je majstrstik teprve. :)

Asi se uz bude platit i za eventovku bohuzel...doufam,ze je jeste osviti a bude zmena.:)
 
To co předvadějí s tou divočinou ma 2 varianty jak to dopadne pokud to neupraví.
Bud začnou lidi platit i za normal eventovku nebo se lidi trhnou a vykašlou se v lepším případě na takové eventy.
 
Proc se jmenuji ty premiove levely Cokoladoven stejne jako predchazejici.
napr. Tedova Cokoladovna a v anglictine ma nazev ten novy level Ted's Blissful Choc
 

Caratic

Komentátor
JJ šlo to bez dia kalendář a plná budova zatím bez zlatého vylepšení.
Za mě to chtělo dost sebeovládání hrát podle scénáře a neudělat třeba kravinu. Ale šlo to.
Zvědavý jsem na další event, a na něj s těmi mini hrami.
No a beru jako podraz oznámení konce CvC, když se nic neděje. Nemuseli jsme po oznámení pustit celou oblast cechu po oznámení a mohli ještě bojovat s cechem, kde válka trvala od půlky srpna bez boje.
Přeji všem pěkný Nový rok.
 
Naposledy upraveno:
Ahoj,
mam z eventu stribrnou pyramidu a do zlateho upgradu mi chybi 50 dilku, ale vypada to, ze po motivaci me stribrne pyramidy nepadaji dalsi potrebne dilky pro zlaty upgrade. Nesetkal jste se s tim take nekdo prosim vas?
 
Nahoru