Ledová diskuze o Zimní události 2023

RomanS24

Člen
Tak to je fakt humus, vloni byli 3 svíčky letos jen dvě, a zajímalo by mě kterej chytrák vymyslel adventní kalendář za diamanty ? myslím že v době vánoc by inno mohlo bejt trošku štědřejší a nechat aspon ten adventák v kterym padá doslova to co pada během roku z jinejch ukolů prostě zadarmo i bez klíče, já svuj adventák čokoladovej taky neotvíram klíčem a nedávám za něj XY diamantů. je vidět že tahle hra opravdu spěje do záhuby a pokdu se to nezmění bude asi čas jí opustit jako to udělalo spousta hračů co hru hrajou od samyho začátku.

Jinak odměny no upřímě ty stojej taky za..... hlavně at si koupíme předražené balíčky zlatej nebo stříbrnej. to by innu šlo už mi cela hra připadá jak EA games a jejich placeny DLC
 
V kalendari jsou slusne ceny tenotkrat..pokud teda nic nezmenili z bety
A kalendar byl vzdy takto postaveny, zadna zmena,oproti jinym rokum, jedinne co udelali je, ze klic neni na kazde desce, coz je dle me chyba, nekdo ho nema ani na trech...a pak samo shuffle..tohle tam nema co delat a reknu dobrej event od INNA..ale:)

A stejne odmena z kalendare: Cokosku vyberovku das ze stestim na 460, vyberovku nove boudy netreba, na bete na konci eventu jsem ji mel zlatou uz, a co tam je dal..jo jedna ta mala bouda..no za 8000 dia ci vice..diky to ne.:)
 
Ta odmena,že suroviny z ďalšieho veku. To asi neplatí pre toho co je v dobe titánu. Získal som tu odmenu a nič. Nesledoval som či sa to pripísalo k aktuálnej dobe.
 

chlastakov

Komentátor
Mě by zajímalo, kde vezmu Obchod s vaječnými likéry Elfie úr. 1, Obchod s vaječnými likéry Elfie úr. 2 a Obchod se zmrzlinovými a vaječnými likéry Elfie. Požehnání elfů mi dalo Impérium zmrzlinových a vaječných likérů Elfie, ale ty dřívejší levely nikde nevidím.

Také to požehnání elfů jsem otevřel už dvakrát, ale Impérium zmrzlinových a vaječných likérů Elfie jsem dostal jen jednou a žádné další Elfy v invu nemám, takže jsem dost naštvanej. 6k dia pryč a prd z toho.

Chtěl bych tu budovu celou, co pro to mám udělat? Děkuji
 

chlastakov

Komentátor
Tedy je to celé o náhodě a nejde říct, kolik musím utratit dia, abych tu budovu postavil? Nevšiml jsem si, že by šly odměny do té lišty nepřidat, prostě musím dál kupovat za dia co mi zrovna spadne?

Pokud ano, tak to se Inno zase předvedlo. To je nejspíš naposled co jsem kupoval diamanty :-(
 

d arvit

Odborník
když pominu samotný event tak se cítim doslova znechucen jak z nás tahaji diamanty a ,,nenápadně,, osekávaji co je zdarma a doslova hází klacky pod nohy kde jen můžou..

hvězdičky z událostí - navzdory tomu že event běží už několikátý den a já mimo event na události vůbec neklikám (= měl jsem hned od začátku plný stav příhod) jsem z nich zatim neviděl ani jednu hvězdičku.
počet hvězd z mailu - tisíce jsem samozřejmě nečekal, tak nějak jsem počítal s počtem mezi okolo stovky - když jsou ty vánoce - ale 20, doslova 20 hvězd - koukal jsem na to několikrát jestli jsem se náhodou nepřekoukl a fakt ne.. upřímně kdybych otevřel mail a místo bonus kodu tam byla věta - chtěl by jsi hvězdičky zdarma?, nas.at a za tim smajlík, tak se zasměju a jdu dál - ale tohle je opravdu výsměch a špatný vtip.
zredukování sirek z 1-3 na 1-2 (a náhodou je standartní aby z 5 tahů byly 4 jedno sirky) nehledě na to že si nemůžu nechat pokusy do zásoby a otevřít je všechny až budu chtít - ne oni se musí zapalovat po každym tahu, musim koukat na animaci a potom to zavřít abych mohl rozbalovat další, tvl. to je takový opruz, tomu kdo to vymyslel mám pokaždý v mezičase chuť rozmlátit klávesnici o hlavu.
fakt že denní klíč neni v každym poli a nějakym zázrakem balíček promíchat otevírám vždycky před hlavní denní cenou a dárek 2x při použití na ukázat 2 neukáže 4 dárky ale pořád jen 2, v elfí dílně nemůžeš dostat speciální budovičku, ale musíš najít základní a potom 3 různá vylepšení aby k něčemu byla (takže standartní postup je 2/4 padnou v první várce, 3tí ve druhé a poslední vylepšení si musíš doslova dodatečně zaplatit diamanty při dalších pokusech aby jsi měl jistotu že ti fakt padne..
jsem znechucen
ale co čekat od firmy která se nestydí na blackfriday dát akci na rok starou eventovou budovu (věž konjukce) za 2000kč, (ne 2000 dia - ale 2 tisíce korun!!)
dát 2 tisíce za jednu rok starou budovu která současnym tempem zastará příští rok - budovu která je doslova 1 ze sta které mám ve městě, za tyhle prachy si můžu dopřát jakoukoliv jinou top full hru a ne bezvýznamný boost do nějaké webovky na pár měsíců - když tu hru přepočítám podle této ceny tak by mě stálo víc než hypotéka na byt - za tyhle peníze chci Rols-Royce mezi hrami a ne nepojízdnou feldu z vrakoviště

je možné @NoVa @sabinabetty získat z inno nějaké vyjádření k cenové politice pro čechy a co si představují že dostanou, když nabízí mizerný neudržovaný produkt a chtěji za něj víc než za top světové hry s nonstop podporou, servisem a aktivní komunikací se zákazníky??
 
Naposledy upraveno:

chlastakov

Komentátor
Je fakt, že ta cenová politika je čím dál tím horší. Je to tak 2-3 měsíce, co jsem se vrátil ke hře po roční pauze a tahání diamantů z lidí je neskutečné. Nejvíce mě ale naštvalo sledování reklamy na telefonu, abych vůbec mohl něco udělat. Copak je tohle normální? A ne, Forge Plus není řešení, Jako vážně chtějí 750 měsíčně za ty "bonusy"? To je k smíchu. Netflix, Disney+ a HBO mě tolik stojí dohromady a zábavu z toho má celá rodina na mnohem déle.

Jestli to takhle půjde dál, najdu si nějakou onlinovku, ta mě přijde o dost méně. Jediné, co mě ještě ve hře drží, je parta super lidí v cechu. Ale těžko říct, jak dlouho zůstanou.

A já zrovna nejsem člověk, který by nechtěl pustit chlup. Třeba ta zlatá a stříbrná lišta odměn mi přijde super. Za ty prachy jasně vím, co dostanu. Za tu dobu co hraju už jsem do hry dal nemalé peníze. Jenom před tímto eventem jsem si naježil diamanty za 5k a začínám toho litovat, když ani nemohu pořádně získat z jednoho eventu to co chci. Poslední dia za 5k mi stačily na 3 eventy.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Vážení hráči,
během prosince proběhnou na globálním chatu hry speciální Vánoční SGCH (Co jsou to SGCH se dočtete ZDE). Jedna na každém světě.
Ve Vánoční SGCH dostanete navíc za každý vyhraný bod v soutěži 5 hvězd do události. Maximum hvězd, který může jeden hráč celkem získat bude omezen na 50 hvězd.
Těšíme se na Vaši účast :)
 

minosk

Nováček
Vážení hráči,
během prosince proběhnou na globálním chatu hry speciální Vánoční SGCH (Co jsou to SGCH se dočtete ZDE). Jedna na každém světě.
Ve Vánoční SGCH dostanete navíc za každý vyhraný bod v soutěži 5 hvězd do události. Maximum hvězd, který může jeden hráč celkem získat bude omezen na 50 hvězd.
Těšíme se na Vaši účast :)

Neeee, opravdu tolik? Až 5 hvězd? :D

 
Otevres pul darku. :)

Ja nechapu proc vubec se pripisuje to plus 3,za..ted nevim..to neni normalni,kdyz uz 5 at se to lepe pocita k deseti na otevreni darku. Jo i tech 14..proc? Jo aby ti zbylo 3 k nicemu na konci.
 
Nahoru