OSTATNÍ -Město pro Cech a jiné možnosti

Téma v sekci 'Nápady' založené uživatelem ladacert, 22. čvc 2019.

 1. ladacert

  ladacert Komentátor

  Registrace:
  22. srp 2018
  Současný stav: není
  Nápad: Každý hráč má své město ovšem cech né. Bylo by to na stejný způsob jako u hráčů zásoby,mince,populace,spokojenost,výroba surovin,bodů,jednotky(do cechovních map území, na obranu města,né však do CvC),pevnost.Body,suroviny by měli možnost získat členové cechů dle vlastních úvah-určení velitele cechu který by měl město na starost. Byla by i možnost vyrabovat město(Jak je záložka:sousedé,členové cechu a přátelé tak by byla přidána záložka cechy kde by se cechy měnily po stejnou dobu jako sousedé)a na obranu by se dali verbovat jednotky a vylepšovat pevnost. Zavedl by se i výzkum pro cech proto je tu možnost body,suroviny pro členy cechu či do výzkumu. Ve výzkumu by mohli být zbraně,jednotky,pevnost,a další budovy co by se nacházeli ve městě. Za vedla by se mapa území pro cech.Kde by se mohli nacházet nepřátelé které nejsou ve hře ale byli součástí vývoje lidstva např:dinosauři,aztékové,eskymáci či trochu zapojit fantasy elfové,trpaslíci,šotci,skřítci-skřeti atd.Nebo udělat trochu spojitost s kulturní osady tedy:vikingové kde bychom se setkali s Ragnarem a šli pomoct s nepřátelemi,osadou,japonci setkání s Akechim Mitsuhidem a pomoci s nepřátelemi s osadou,starověký egypt by mohl představitel chtít pomoct proti lovcům pokladů. Bitvy by byli na způsob CvC tedy jeden sektor-80bojů aby se mohli zapojit všichni členové cechů.
  Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ano
   
 2. Mrtvejmagor

  Mrtvejmagor Odborník

  Registrace:
  17. čer 2017
  Cech je něco jako vláda, vláda taky není město ale seskupení lidi ;)
  Proti
   
 3. peepee77

  peepee77 Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

  Registrace:
  20. pro 2013
  Proti.
  Zbytečně složité a navíc nevím proč by z toho mělo být vynecháno CvC které je pro úspěch cechu dosti podstatné. Nelíbí se mi to. Ani představa boje s dinosaury nebo trpaslíky.
   
 4. ladacert

  ladacert Komentátor

  Registrace:
  22. srp 2018
  Tak napsal sem to složitě protože kdybych napsal jenom mapa území pro cech.Očekával bych otázku jak to bude fungovat? tak sem se zrovna rozepsal ale jestliže se vám to nelíbí asi to nemá smysl moc rozebírat.
   
 5. Dawe76

  Dawe76 Nováček

  Registrace:
  14. úno 2014
  PROTI už tak je těch zbytečnosti ve hře dost - zlaté časy kdy bylo jen cvc :)))) to byla jiná zábava ted je to o jen klikání myškou :)))
   
  Dan 77 za toto poděkoval.
 6. LordFrunDor

  LordFrunDor Legenda

  Registrace:
  21. čvc 2015
  PRO?
  A proč jsi mezi "nepřátelé které nejsou ve hře ale byli součástí vývoje lidstva" včlenil dynosaury?? :D To se teď na školách v hodinách dějepisu promítá jurskej park? :p

  BTW: Právě promýšlený koncept cechovních bojů (či jak se to má jmenovat) by mohl být ideální příležitostí něco takového zavést.
   
  Dan 77 a ladacert za toto poděkovali.
 7. ladacert

  ladacert Komentátor

  Registrace:
  22. srp 2018
  Nevim jestli se to promítá ve školách asi ne :D. Ale kdysi sem se díval na discovery nebo podobné kanály a tam vědci tvrdily že dinousauři existovali:D+ mě přišlo škoda že admini neudělali prehistorickou dobu mě by to přišlo celkem zajímavý :D
   
  Naposledy upraveno: 22. čvc 2019
 8. Mrtvejmagor

  Mrtvejmagor Odborník

  Registrace:
  17. čer 2017
  Dyk jdeš od kamenné doby do kolonizace Marsu a to nestihnes za jeden měsíc... a ty by jsi chtěl ještě dinosoury?
   
  Dan 77 za toto poděkoval.
 9. ladacert

  ladacert Komentátor

  Registrace:
  22. srp 2018
  No ted bych chtěl pouze dinousaří jednotky když není prehistorická doba tak hold není a nechcu aby to kvůli mě opravovali.
   
 10. ladacert

  ladacert Komentátor

  Registrace:
  22. srp 2018
  Když o tom tak zpětně přemýšlím tak jste právě řekl že sama hra je zbytečně složitá.Protože já navrhuji co má možnost hráč by měl možnost i cech.
   
 11. Mrtvejmagor

  Mrtvejmagor Odborník

  Registrace:
  17. čer 2017
  Ano, složité pro skupinu, jednoduché pro jednotlivce...
   
 12. Peterson96

  Peterson96 Nováček

  Registrace:
  3. dub 2016
  Zajímavý nápad.

  Je hezké že nad tím takhle přemýšlíš a myslím, že to není špatný nápad.
  Město nezahrnovat do CvC mi nepřijde zrovna rozumné.
  Co je to ta Pevnost, dle mého zbytečné.

  Tady bych zrušil různé budovy na zisk mincí, zásob, zboží a medailí, protože by město mohlo čerpat z pokladny cechu. Mince a zásoby by mohli do Města posílat hráči avšak v omezeném množství. Stylem buď to nebo to.

  Též zajímavé, akorát by nebylo od věci dopsat kdo by na dané útoky měl oprávnění. Jestli jen Vůdce nebo všichni důvěryhodní členové.
  A opět pevnost - tady je aspoň vidět k čemu by sloužila bylo by dobrý kdyby šla vylepšovat pomocí bodů a zboží, avšak s omezením podle doby radnice.

  Osobně bych výzkum směřoval takovým stylem aby se daly získat vojenské budovy, rozšíření, plánky na velkolepé budovy (1 éra 1 VB = 9 výzkumů/9 určitých plánků), které by zároveň odemkly VB na nekonečnou úroveň a sklady, které by určovaly maximální uložitelné množství mincí a zásob.

  Tohle je úplně zbytečný.
  Zboží je z pokladny a další věci by přispívali členové cechu.

  Vrátím se k některým bodům

  Velkolepé budovy
  Cechovní město by nemohlo přispívat na VB ostatním cechům a tím pádem nemůže získávat plánky na další lvl. VB, tudíž by záviselo na strategii cechu a ti by využívali darované body více strategicky a nedocházelo by k zbytečnému zavírání budov.

  Radnice
  By produkovala body dle lvl. cechu.

  Vojsko
  Bylo by použito jen v CvC bitvách a Alcatraz by mohl být postaven jen v Cechovním městě, tudíž by hráči o něho ve svých městech přišli a též by přišli o možnost bojovat v CvC, ale na úkor větší spravedlivosti v CvC. CvC by se muselo vynulovat. (tady očekávám plno nenávistných komentářů)

  Úroveň cechu
  By se touto změnou též vynulovala.

  Cechovní bitvy
  Nemusely by se vůbec vytvářet.
   
  Dan 77 a ladacert za toto poděkovali.
 13. Dan 77

  Dan 77 Veterán

  Registrace:
  20. čer 2012
  Dinosauři vyhynuli dávno předtím než se objevili první lidé. To je i historie lidstva oproti geologickým epochám kraťoučká. A ještě většinu z tohoto "lusknutí prstem" (v geologickém měřítku), co existuje lidstvo, tvoří doba kamenná, zbylý zlomek (od doby bronzové po současnost) trval chabých 6 tisíc let. Hra byla vždycky zaměřena na těchto 6 tisíc let (plus asi 100 let budoucnosti rozebraných do 6 ér ve výzkumu), takže v tom dinosauři, vyhynulí před 65 milióny let a žijící ještě i o dalších 200 miliónů let dříve, nemají co dělat.

  Jo a fantasy svět je na Elvenaru, tohle je ale Forge Of Empires...
   
  Mrtvejmagor za toto poděkoval.
 14. ladacert

  ladacert Komentátor

  Registrace:
  22. srp 2018
  Jo to s těmi dinosaury byl můj tak trochu úlet a vím že tohle není fantasy svět.
   

Nahoru