Mistrovství cechů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu


Vážení hráči!

Nyní je ten správný čas, abychom vám představili další rozšíření Cechovních expedic! Přivítejte: Mistrovství cechů!
Tato novinka posune expedice na další úroveň a - poprvé v historii Forge of Empires - budete moci bojovat s cechy z jiných světů!

Od 6. září bude každý týden váš cech spojen s 6 dalšími, podobně velkými, náhodnými cechy z vaší jazykové verze hry.
Během 6denní expedice můžete proti těmto cechům bojovat. Ujistěte se, že co nejvíce spolucechovníků bude moci expedici dokončit, a dostat tak cech až na samý vrchol žebříčku!


Když vstoupíte do expedice, můžete vidět novou ikonu v horní části obrazovky, hned vedle přehledu příspěvků cechů:Kliknete-li na ikonu, zobrazí se vám tabulka s žebříčkem mistrovství, kterou tvoří váš cech a další cechy (3 až 6), které byly v aktuálním týdnu vybrány do stejné skupiny:Závěrečné umístění vašeho cechu se odvíjí od toho, jak daleko jste se vy a vaši spolucechovníci dostali v aktuální expedici. Pokud nějaký cech dosáhne 100 %, znamená to, že se každému hráči z cechu podařilo vyřešit střety ve všech třech obtížnostech. Pokrok je aktualizován živě, takže jej můžete bedlivě sledovat a dávat pozor po celou dobu soutěže!


Tady je několik pravidel pro účast.
První podmínkou je, že mistrovství cechů se mohou zúčastnit pouze takové cechy, ve kterých nejméně 3 členové dosáhli doby železné.
Za druhé, alespoň jeden člen musel přispět do předchozí expedice svého současného cechu.
Pokud není jedna z těchto podmínek splněna, cech se sice zúčastnit expedice může, avšak nebude součástí Mistrovství cechů.
Na konci expedice získají první tři cechy o určená % víc síly, jedná se bonus za umístění. Vítězný cech dostane +25 %, druhý cech +15 % a třetí + 10 %.
Kromě toho získají vítězné cechy symbolické trofeje, které budou k vidění v profilu cechu:Například, jak můžete vidět výše, tomuto cechu se podařilo dosud umístit na všech třech místech.


Mistrovství cechů bude samozřejmě dostupné na všech podporovaných zařízeních. Všechna vyřešená střetnutí, jak na mobilu, tak počítači, se budou započítávat do stejného žebříčku!

Užívejte si novinku v Cechovních expedicích a dejte nám tady vědět, co si o Mistrovství cechů myslíte!

Děkujeme, že hrajete Forge of Empires!

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Naposledy upraveno moderátorem:

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
Vážení hráči,

jak jste si mohli všimnout, zaznamenaný pokrok v Mistrovství cechů byl v některých případech špatně vypočítán. Tato chyba byla způsobena tím, že počet členů cechu pro výpočet pokroku byl brán z předchozí expedice namísto začátku aktuální. Z toho důvodu docházelo k chybnému procentuálnímu přepočtu u několika cechů. Tento problém jsme nyní opravili, to znamená, že čísla se zvětšila, nebo naopak zmenšila. Samozřejmě rozdíl bude výraznější u cechů, kde se počet členů mezi předchozí a aktuální expedici hodně změnil. Rovněž nedošlo k žádné ztrátě a čísla jsou nyní správná.

Omlouváme se za nepříjemnosti a děkujeme za pochopení. Přejeme šťastné boje!

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.