Navýšení počtu bitev

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
ZPLCZ: Dost mi vadí, když se ani neobtěžuješ přečíst celý úvodní příspěvek / reaguješ aniž bys ho pochopil.
Ostatně to co jsi napsal je jen rozšiřování tvého plakání na změnu u tuláků, i tu jsi pochopil špatně...

Doufám že se tu staví nějaký ten moderáto/ka a promaže OT :D (hurrá, zase mi smažete příspěvek..) :)

BTW: Když už to budete promazávat.... i váš osobní názor na tenhle nápad bych uvítal :)
 

Henzisek

Znalec
V rámci toho co se děje v cechovní expedici na betě by stejně bylo od hráčů v cechu požadováno aby dokončil všechny bitvy.
Tedy pokud to nezavedou jako bonusové bitvy, které se nebudou počítat do hodnocení pro expedici. Za tohoto předpokladu bych byl pro.

Jinak OT tu je, další po mém příspěvku budeme mazat :)
 

peepee77

Veterán
V rámci toho co se děje v cechovní expedici na betě by stejně bylo od hráčů v cechu požadováno aby dokončil všechny bitvy.

No já ti nevím, hraju 4 světy a když nepočítám "A" kde jsme v cechu 2 a nic tam neřeším tak se všude snažíme prosazovat aby hráči udělali aspoň něco. Nikdo je nenutí dělat všechno. Na betě nejsem tak nemám ponětí jak to tam vypadá.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru