Nedá se hrát

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12887

Host
z nejmenovaného zdroje jsem se dozvěděl, že po aktualizaci W10 už se nepodporuje nejnovější verze flash

ale já nic nevím, akorát, že fakt po té aktualizaci prostě to někomu nejde

nicméně přes chrome fungují CvC a když se hraje přes mobil jde sbírat výroba takže to ještě jde
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13611

Host
z nejmenovaného zdroje jsem se dozvěděl, že po aktualizaci W10 už se nepodporuje nejnovější verze flash

ale já nic nevím, akorát, že fakt po té aktualizaci prostě to někomu nejde

nicméně přes chrome fungují CvC a když se hraje přes mobil jde sbírat výroba takže to ještě jde
Ono je to trochu jinak, Windows 10 mají Flash Player nově integrovaný v prohlížečích IE a Edge a je potřeba je tam přes nastavení zapnout. Po poslední aktualizacei ovšem Flash Player využívá pouze vlastní stahování updatů a mizí z Windows Update (otázkou je zda dočasně), kde byl hlavně z důvodu aktualizace Flash Playeru pro prohlížeče Microsoftu.

Seznam podporovaných metod Flashe pro jednotlivé prohlížeče je dostupný zde: https://www.adobe.com/au/software/flash/about/
 

DeletedUser13585

Host
Tak Yuman má určitě pravdu v tom, že hodně dělá grafika od AMD (ano, sám ji mám) a není první, kdo mi radí, abych se příště těmto strojům obloukem vyhnul. Ale, tato hra je v podstatě obyčejná klikačka, která by rozhodně neměla ani starší noťasy přivádět na kraj jejich schopností. Já jako problém vidím to, že to je celé postavené na Flashi , který je absolutně zoufalý. Jsem zvědav, kdy se dočkáme nějakého současného, moderního řešení v HTML5, nebo prostě něčeho, co nebude mít nároky jak nějaká instalovaná hra s 3D grafikou...
Ale to už jsem mimo vlákno, za což se omlouvám.
 

DeletedUser12151

Host
diky za rady,uz jsem chtel hodit PC z okna :) me se hra stala nehratelna po aktualizaci flash,jeste,ze jsem nepsal na podporu,to bych zase byl za blbce co nevycistil pocitac od drobecku ze susenek :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru