Nenačte se výzkum ani mapa

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9885
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9885

Host
  • Svět: Arvahall
  • Prohlížeč a verze: Mozila Firefox 25.0.1
  • Popis chyby: Při kliknuží na výzkum či mapu je jen na vteřinku objeví obrázek načítání (štít s progress barem) a pak zustane cela stránka modrá
  • Screenshoty: http://img28.imageshack.us/img28/7238/3rap.jpg
  • Jak často se chyba vyskytuje: ode dneška pořád
  • Detail chyby: v IE9 funguje. na jinem PC ve firefoxu ani v chrome nefunguj.
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: ano
 

DeletedUser4657

Host
v našem cech jsou min 2 hráči také tím postižení - Gissborne, johny.bumbal5
určitě je to kvůli dnešní aktualizaci - OPRAVTE TO PROSÍM

svět - Dinegu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8015

Host
Taky mám tuto chybu od dnešního dne.
Začalo to asi tak před třema hodinama a už
jsem se taky nedostal na mapu území, ani na
výzkum technologií. Svět Dinegu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Mně to v IE9 nefunguje...(nic z výše zmiňovaného se nenačte).
 

DeletedUser

Host
Mám stejný problém světech Dinegu, Cirgard a Brisgard, jak v Google Chromu, tak v Mozzile. Ani smazání cookies a cache nepomohlo.
 

DeletedUser2298

Host
Při nahrávání menší nehlášené aktualizace došlo očividně k nějakému poškození systému. To následně způsobuje výpadek při pokusu otevřít záložku výzkumu či mapu - na opravě problému se pracuje a chyba již byla hlášena.. Omlouváme se za způsobené obtíže a doufáme, že náprava bude provedena v co nejkratší možné době..
 

Darios

Turista
Zdary, měl jsem stejný problém. U mě stačilo pomocí CCleaneru promazat data prohlížeče a už mi opět vše funguje. Pokud nechcete mazat data, stačí si dát třeba u chromu anonymní okno. Snad to někomu pomůže. :)
 

DeletedUser8903

Host
jj. mě to taky funguje, stačilo promazat sušenky a pro jistotu si hru otevřít v chromu xD xD (Jinak pod liškou ani operou to nefunguje dále)(Explorer jsem nezkoušela)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9763

Host
Tak jsem pročistila počítač.
CCleaner pomohl a už zase vše funguje.
 

DeletedUser5844

Host
....můžu jen konstatovat: do dneška vše šlapalo, a dnes jako když utne - úplně stejný problém...
 

DeletedUser4149

Host
Ahoj, mně nejede taky nic a to už několik hodin, ani teď... :( nejde mi otevřít technologie výzkumu, ani mapa území... nejsem PC mág, takže ty názvy tady mi nic neříkají, snad kdybyste mi to napsalo nějak polopaticky... ale pokud jste vy něco aktualizovali, tak byste to měli napravit nějak sami, ne...? někomu už to koukám jede, ale mně bohužel nee... nemůžu ani načíst body do technologie, mám jich tam 10 a tak mi bohužel propadají a nové se namají kam vejít - takže nepřibývají, je to nefér...:(:(:(
 

DeletedUser9885

Host
Tak ani doma mi to nejede. Vycisteni cache prohlizece ani Ccleaner nepomohl.
Domam mam stejnou verzi FF jako v praci 25.0.1

Co s body vyzkumu, ktere nebudu moct pouzit a tudyz prijdu o nove (jak pise olili75 nademnou). Budu moct pak pozadat support, at mi je pridaj, kdyz o ne ted prichazim (teda zatim ne) ne vlastni vinou?
 

DeletedUser8903

Host
A když spíš 12 hodin a ono se Ti nastřádá 10 a 2 propadnou, tak taky žádáš support o navrácení, třeba z důvodu, že vám vypadl proud a ty jsi díky vyplému budíky ty 2 body zaspal? ...

(Ano, je to přehnané, ale vyjadřuje to tu absurditu) Jistě, přicházíž o ně ne svojí vinou, ale jak prokážeš, že jsi je třeba nedal do VS(VB) Nějakému spoluhráči? My v kmenu to udělali jednoduše, prostě jsme si po dvojicích daly 10 FB do VS navzájem ...

Pokud nemáš gildu, nebo tolik lidí, klidně se domluv na chatu, že s někým vyměníš, nebo prostě třeba jen hoď 10 FB sousedu a třeba dostaneš zpátky něco jako plánek/Medaile = lepší, než o ně přijít ...

Ale chtít je zpátky po supportu? To za chvilku můžeš chtít body, že vám nešel proud, nebo, že třeba ti vyhořel PC = Taky to není tvou vinnou přeci ...

***

Žádost FB, po supportu zpět je totální nepochopení problému který nastal (Chtěla jsem napsat, že to je totální blbost, ale někdo by si to mohl mylně vyložit) Pokud je nemáš kam dát (Viz. rada nahoře) Holt to ber tak, jako, že jsi zaspal a FB Ti vyhořeli nad 10 v zásobníku ...
 

DeletedUser3784

Host
mě zabralo tohle:

1. stažení instalátoru nové verze flashplaereu http://get.adobe.com/cz/flashplayer/
2. zavřít vše a Instalace flasplayeru - bez McAfee
3. vyčistit Ccleanerem
4. možná pro jistotu restart nebo alespoň odhlásit se a přihlásit

od té chvíle to šlape
 

DeletedUser9885

Host
A když spíš 12 hodin a ono se Ti nastřádá 10 a 2 propadnou, tak taky žádáš support o navrácení, třeba z důvodu, že vám vypadl proud a ty jsi díky vyplému budíky ty 2 body zaspal? ...

(Ano, je to přehnané, ale vyjadřuje to tu absurditu) Jistě, přicházíž o ně ne svojí vinou, ale jak prokážeš, že jsi je třeba nedal do VS(VB) Nějakému spoluhráči? My v kmenu to udělali jednoduše, prostě jsme si po dvojicích daly 10 FB do VS navzájem ...

Pokud nemáš gildu, nebo tolik lidí, klidně se domluv na chatu, že s někým vyměníš, nebo prostě třeba jen hoď 10 FB sousedu a třeba dostaneš zpátky něco jako plánek/Medaile = lepší, než o ně přijít ...

Ale chtít je zpátky po supportu? To za chvilku můžeš chtít body, že vám nešel proud, nebo, že třeba ti vyhořel PC = Taky to není tvou vinnou přeci ...

***

Žádost FB, po supportu zpět je totální nepochopení problému který nastal (Chtěla jsem napsat, že to je totální blbost, ale někdo by si to mohl mylně vyložit) Pokud je nemáš kam dát (Viz. rada nahoře) Holt to ber tak, jako, že jsi zaspal a FB Ti vyhořeli nad 10 v zásobníku ...


Nic proti, ale tvy argumenty sou v tyhle situaci dosti liche. Pokud zaspim, tak je jasny, ze je to moje chyba. Ale pokud je po aktualizaci nefunguji dost dulezita funkce hry.
 

DeletedUser8903

Host
Ne. Jde o to, že celkový nárok náhrady je o ničem:

Nejde o to, zda jsi zaspal či ne a tak je nevyzvedl, nebo Ti to hra neumožnila, ale o to, že to má asi stejnou šanci a relativnost ...

(Když spíš, tvá volba, že je nevybereš)(Když je nemůžeš dát do výzkumu, tvá volba, že je nedáš jinam, kam to hra aktuálně umožňuje = VS spoluhráč/Sousedů - Své) ...

Nejde o to, že hra má chybu toho, že nejdou někam dát - Jde o to, že někam dát jdou a tak máš na výběr dát je tam, nebo nechat propadnou - Ale už ne, nechat je záměrně propadnout a pak chtít náhradu ...

O tom to je, nemůžeš chtít náhradu za to, že zvolíš jednu volbu, která by Ti náhradu mohla přiznat, pakliže máš volbu, která umožňuje FB využít a ušetřit tak práci s tím, řešit tento výpadek ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4149

Host
...nemá cenu se dohadovat, je to naprd! a pořád to nejede... a body propadají vesele dál... navíc se mi nenačítalo ani fórum, až teď... takže CO SE DĚJE...??? a ZPRAVÍ TO UŽ KONEČNĚ NĚKDO...??? :confused:
 

DeletedUser9899

Host
je to hrůza jako
mám ten samej problém někde od dvanácti
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru