Noví sousedé

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Ještě dovětek, čekala jsem že se dozvím proč by se zvedla vlna odporu kdyby se do přiřazování sousedství přidalo pravidlo s počtem bojů. Kde nic tu nic.

Proč se nejde vrátit k pouhému přiřazení dle času začátku je myslím jasné, hromada hráčů by skončila v sousedství kde by bylo zobrazeno málo hráčů a ostatní by byly sice přiřazeni ale neukazovali by se protože se již dlouho do hry nepřihlásili, ještě připomenu, že nedostatek soupeřů byl důvod změny přiřazování do sousedství.
 

DeletedUser2298

Host
Zapracuj to jako návrh ( dle šablony) a zkus jej postnout do návrhů na vylepšení.. Já osobně to považuju za "nedobrý" nápad ( hodně mírný eufemismus) aby byla sousedství "vlků" a sousedství "beránků".. a jsem si jistý že při promýšlení nového systému sousedství vývojáři promýšleli různé varianty... a asi měli nějaká primární hlediska na která se ohlíželi a která zohledňovali a očividně to nebyl počet bojů... Tj. myšlenka je to třeba inovativní, ale nepředpokládám její prosazení .. Takže si o tom můžeme pokecat ale to je tak vše.
 

Kayro

Znalec
Ještě dovětek, čekala jsem že se dozvím proč by se zvedla vlna odporu kdyby se do přiřazování sousedství přidalo pravidlo s počtem bojů. Kde nic tu nic.
Mozna pro to ze je to uplny nesmysl(tentokrat bez eufemismu).To uz rovnou muzou udelat pvp a pve servery.Jak by sis to predstavovala co treba z vlky v rouse berancim kteri na nejaky cas prestanou bojovat aby se dostaly do beranciho stada a potom rozpoutaji jatka.To je tak velka zmena ze kdyby INNO chtelo tak uz to tu je od zacatku.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
No jasně takže nynější jatka jsou mnohem lepší. Já čekala že to oceníte z toho pohledu že by to těm zdatným bojovníků dalo adekvátní soupeře a mohli by si pěkně "aktivně" zabojovat a z příspěvků jen čiší já jsem ten pro koho je nynější systém výhodný a klidně budu dál mlátit ty na konci sousedství co nemají ani nejmenší šanci se ubránit, ovšem k tomu že ty kteří jsou na mé úrovni nebo lepší nechávám na pokoji protože to by nebyl tak jednoduše vyhraný boj o tom už diskrétně pomlčíte. Hlavně že vždy když si někdo dovolí upozornit nebo si dokonce stěžovat že to není tak úplně v pořádku tak z něj uděláte ubrečeného stěžovatele co nemá dost odvahy postavit se silnějšímu nepříteli (protože se vždy stěžují ti které nynější systém uvrhl na konec sousedství kde jaksi ty snadné soupeře nemají prostě pro to že za nima v sousedství už nikdo není).

Pro Kayro: Ono to s tím že přestane bojovat a dostane se do dle tvých slov do "beránčího" sousedství aby tam rozpoutal jatka není tak žhavé protože by ho ti beránci museli dohnat v počtu bojů a to už by asi beránci moc nebyly. Spíš by se propadal v neberánčím sousedství směrem k zadním pozicím a to by si asi brzy rozmyslel. Takže opět spíše stimulace když už jsi se jednou rozhodl pro boj tak bojuj.
 

majk1a

Komentátor
Netopírek, ono to ani není o tom kolik máš bodů, to ti vítězství v boji nezajistí, ale jak jsi na tom s VB na boj a obranu. Na D nejsi, takže nevím jaké máš VB a v jakém levlu, ale o tom to je :D
 

traktorista

Odborník
Netopirku, já chápu Tvoje spravedlivé rozhořčení, ale vážně to nemáš promyšlené úplně do detailu. Co hráči, kteří pomáhají jen s boji v CvC? Taky jsou to válečníci? Co hráči, které baví bojovat třeba jen týden-čtrnáct dní s novýma jednotkama než si vyzkouší nové možnosti a pak jen udržují města v chodu?
Jestli jsi hlavně na A, tak letmý pohled na Tvoje město mi říká, že rabovat tam není moc pracné a přitom tomu můžeš snadno zabránit i bez VB.
 

DeletedUser3139

Host
Tohle je fakt divné. Proč netopirku pořád řešíš, jak to ostatním ztížit a sobě ulehčit? Ty tvoje návrhy jsou prostě tendenční, stále vymýšlíš něco, co by usnadnilo postup tobě a ještě další části hráčů, kteří mají herní styl jako ty. Pokud někdo hraje jinak, tak podle tebe je nutno mu to ztížit. Jednou (i když opravená) jsou tu stanovena stejná pravidla pro všechny a hotovo. Že ty je nevyužíváš, je čistě tvůj problém, ale pak se nediv, že jseš v žebříčku tam kde jsi (na C - 613 000 bodů a 1991 bitev). U nás máme dost hráčů, kteří začali hrát zhruba ve stejnou dobu jako ty a mají 3 - 6x víc bodů a o počtu bitev ani nemluvě.
Další věc je, jak píše traktorista, že rabování u tebe (na C) je stejné, jako on píše na A.
A poslední věc, asi není úplně ideální model hrát tak trochu na více světech a pak mít hoňku. Nechci radit, ale co se takhle zaměřit na jeden a pořádně?
A jen jeden drobný dotaz na závěr. Když máš tak skvělé info, co v INNO vědí a co ne, tak to máš zřejmě v Hamburku dobré konexe. Tak se tam domluv přímo, ne? :cool:
 

DeletedUser

Host
Pro traktoristu: Promyšlené to právě mám, ti kteří pomáhají v CvC by přece vůbec biti nebyli pro ty by se naprosto nic nezměnilo. Stejně tak ti co bojují jen 14 dní ti by na tom byli také naprosto stejně případně líp prostě ani bojovné ani nebojovné sousedství. Jen bojovníci ti by dostali rovnocenné soupeře a nemuseli by se ponižovat bojem s někým kdo ani bojovat nechce a ti nebojovní by třeba zase mohli začít pořádně hrát. V neposlední řadě by se třeba i zvětšila dynamika změn sousedů (to ovšem nemohu tvrdit na 100 %).

Jinak mě baví jak pro většinu zde diskutujících je problém vymyslet věcný argument proč je to špatně, proč s tím nesouhlasí, případně přiznat proč se jim to nelíbí. Na druhou stranu nejsou líní si najít mé město a argumentovat tím že protože moje město na tom či onom světě (případně můj počet bodů/bojů či VB) není dostatečně dobré (vysoký) tak i můj návrh naprosto logicky musí být špatný. Tak takovou logiku já považuji za zcestnou. Jen info na závěr již přes rok nehraji pravidelně (je to právě díky tomu že se změnil systém přidělování sousedů) jen udržovačku takže to jak vypadá jakékoliv město je naprosto bezpředmětné.
 

DeletedUser2059

Host
Nemyslíte, že dotaz na první stránce byl již zodpovězen? Pokud chcete soupeřit, tak si každý vytvořte vlastní nápad v sekci nápady na rozdělení sousedů a nechte každého uživatele fóra, který bude chtít, aby ohodnotil Vaše témata, buď příspěvkem nebo jednoduše hvězdičkami. Veškeré nápady se počítají :).
 

Thesseus

Znalec
Netopirku, to myslíš, že je tak jednoduché rozdělit sousedství prostě podle počtu bojů?
Napadlo vývojáře toto řešení - zřejmě ano. A zařídili se podle něho - zřejmě ne. Tak to to k tomu asi měli důvod, což?
Mě třeba napadají zarytí obchodníci-nebojovníci - jistě by byli velmi rádi v sousedství s 95 procenty začátečníků, to by se jim to panečku asi obchodovalo.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru