Nový systém sousedství

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu

Drazí hráči,

setkali jsme se s mnoha stížnostmi hráčů nespokojených s tím, jak funguje přiřazování sousedů. Hodně se v nich opakovalo téma existence sousedství, ve kterých byli hráči neúměrně napřed, nebo naopak pozadu s postupem v dobách. Dobré zprávy - máme přichystané změny a vy je uvidíte již v pondělí!

V průběhu minulých týdnů jsme testovali nový zjednodušený systém pro tvorbu sousedství. Nyní si můžeme být jistí, že je nový systém dost dobrý na to, aby byl spuštěn i na hráčských serverech.

V porovnání s předchozím systémem je ten nový značně zjednodušený. Na rozdíl od minulého, nebude tento nový shlukovat účty do „úseků“, které se poté smíchají. Jediné kritérium, na které bude přihlíženo, bude doba, ve které se hráč nachází, a počet bodů výzkumu investovaných do výzkumu.
V praxi to znamená, že jakmile proběhne rozřazování, nebudou v nově vzniklých sousedstvích žádné rozdíly v dobách hráčů (s výjimkou 14 sousedství na svět, kde se setkají hráči z různých dob).

Doufáme, že náš nový systém zabrání vzniku nevyvážených sousedství.

Poznámka na závěr - po prvním přiřazování se s největší pravděpodobností všichni objeví v sousedstvích, kde nebudou nikoho znát. Takže pokud je vaše sousedství stabilní a máte v něm lidi, kteří jsou pro vás důležití, ujistěte se, že je máte ještě před novým rozřazováním přidané v seznamu přátel (nejpozději do nedělního večera).

Samozřejmě budeme vděční za jakoukoli zpětnou vazbu a vaše názory na nový systém. Takže nám prosím nezapomeňte poslat své komentáře!

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.