Obchodování se surovinami přes více věků

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11507
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3139

Host
A jaký je vlastně rozdíl v cechu, přátelích, či sousedech? Všechno to jsou lidi a pokud se domluvíte, tak to bude fungovat u všech. Jen se chtít domluvit a hlavně nebýt vyčůraný. Jednou vyhovím já jemu, podruhé on mně. A z které party je, je jedno. Samozřejmě, že to nefunguje u každého hráče, občas si naběhnete na vidle, ale v reálu je to stejné.
 

DeletedUser2451

Host
byl bych taky pro tento nápad
anebo tak jak to bylo kdysi každý by moh obchodovat max s dobou které dosáhl čili kdo je v době železné nebude moci obchodovat se surovinama z pozdního středověku atd...
 

DeletedUser11359

Host
Tohle je zase na nic, protože by neplatiči nemohli stavět VB z vyšších dob.
 

DeletedUser11717

Host
......prostě jen řeším, že když potřebuju s někým vyměnit suroviny přes více ér (např pro postavení VB), tak můžu dát jen rozdíl 2, což při výměně železo-čedič opravdu fér není (už jen dle množství surovin na výrobu potřebných) .....


Podle mě to je fér. To že jsi si neudělal zásobu surovin je pouze a jen pouze tvoje taktická chyba a ta by tě měla něco stát.
 

DeletedUser11293

Host
Bych to nechal tak jak to je, dle mého je to spíše věc nefungujícího kšeftu v cechu, pro mne není problém v cechu něco několikrát přeobchodovat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru