Odměny v expedicích a eventech

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

rycco27

Dopisovatel
Chtělo by to vymyslet nějaké nové odměny. Na co jsou hráčům ve vyšších dobách bonusy a stavby na mince a kladiva? Třeba terasovitá farma by byla dobrá budova kdyby nebyla tak velká. Takhle je k ničemu.
Co třeba nějakou podporu pro budovy na suroviny? To tady zcela chybí.
 

RomanS24

Člen
Radši mít hromadu kladívek a mincí než mít 10x něco co stejně vím že ani nepostavím viz. kmenové náměstí nebo.
takžen osobně si myslím že odměny jsou adekvátní.
Nové odměny by sice mohli přilakat hrače v menších dobach na CE ale hrači kteří jsou ve větších dobach by byli spíš naštvaní.
když něco nového do odměn tak Rozšíření nebo velkej balík medailí

Jinak proti
 

rycco27

Dopisovatel
Vždyť to je v podstatě to co píšu já. Tak v čem jsi proti? Nevím proč by nemohla být nějaká motivační sada nebo nějaká podpora na suroviny.
 

DeletedUser12978

Host
PRO

Takhle se mi v inventari vali hromada budov, co nikdy nepostavim a pokud postavim (kdyz bude misto) tak je rovnou prodam. Navic to kolikrat nejsou nijak specialni kulturni/vyrobni budovy jako Kmenova namesti, ale vyrobky/kultury z me doby. Bud bych dal jinou, pouzitelnejsi odmeny jako kladivka, penize, suroviny ci FP. Privedlo me to jeste k jednomu napadu, nekdy ho sem hodim...
 

RomanS24

Člen
Vždyť to je v podstatě to co píšu já. Tak v čem jsi proti? Nevím proč by nemohla být nějaká motivační sada nebo nějaká podpora na suroviny.
Podpora surovin,kladívek,mincí dává krčma. motivační sada padá, i z relikvíí.
body,dia,vojáci z expedic padaj.
podpory budov,zrychlení,štít města, a další maš v krčmě.
 

Svatej

Legenda
Chtělo by to vymyslet nějaké nové odměny. Na co jsou hráčům ve vyšších dobách bonusy a stavby na mince a kladiva? Třeba terasovitá farma by byla dobrá budova kdyby nebyla tak velká. Takhle je k ničemu.
Co třeba nějakou podporu pro budovy na suroviny? To tady zcela chybí.
Proti.
Terasová farma, pokud ti to ušlo, je po svatyni znalostí druhá nejlepší budova na výrobu bodů výzkumu kterou můžeš získat více než 1x.

Další odměny by jen "naředili" šanci na zisk pořádných odměn. Navíc je to dle mého nyní nastaveno dobře. Na začátku odpad, na konci něco dobrého.
Radši mít hromadu kladívek a mincí než mít 10x něco co stejně vím že ani nepostavím viz. kmenové náměstí nebo.
Divil by jsi se, kolik hráčů a hráček v posledních 3 věcích hry (BUD, LED, OCE) má výrobu zboží postavenou právě na velkém počtu oáz a kmenových náměstí.;)
 
Naposledy upraveno:
Zásadně PROTI.

Za minulou expedici jsem získal nad 300 dia. A ty bys mi tam místo toho chtěl strčit nějakou kravinu na podporu surovin? Díky nechci.
Terasovitá farma vyrábí 10 surovin za 8h to ano, ale taky ty suroviny jsou i takové na které nemáš bonus. Jinak ještě jsem neviděl moc lidí co používají ter. farmu na suroviny, ale všichni je zatím používali na výrobu fb na což ostatně se nejlépe hodí.
 

rycco27

Dopisovatel
5FB denně zase taková sláva není z něčeho co má velikost 5x6. Jde mi hlavně o to že chybí jakákoliv motivace pro výrobu zboží.

Zásadně PROTI.

Za minulou expedici jsem získal nad 300 dia. A ty bys mi tam místo toho chtěl strčit nějakou kravinu na podporu surovin? Díky nechci.
Terasovitá farma vyrábí 10 surovin za 8h to ano, ale taky ty suroviny jsou i takové na které nemáš bonus. Jinak ještě jsem neviděl moc lidí co používají ter. farmu na suroviny, ale všichni je zatím používali na výrobu fb na což ostatně se nejlépe hodí.
Já jsem přece nepsal aby se tím nahradily diamanty. Ty jsou dobré a proti nim nic nemám. Jen říkám že chybí nějaká podpora surovin.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
5FB denně zase taková sláva není z něčeho co má velikost 5x6. Jde mi hlavně o to že chybí jakákoliv motivace pro výrobu zboží.
zarámujte to a vyvěšte! :D
Spočítal sis někdy jaký to je výnos na pole? Lepších budov je jen pár a opakovatelně získatelná jen jedna jediná. O tom je vlastně můj první příspěvvek...Mám z tebe pocit že u té hry moc nestrategizuješ.;)
 

Svatej

Legenda
:D Ne, vážně? Problém s tvým prohlášením je ten, že 1 bod výzkumu má PEVNĚ stanovenou hodnotu od innogames. A tato hodnota je pro každého a vždy 50 diamantů.;)
 

Svatej

Legenda
Myslím žes to myslel tak, že pro každého má FB jinou důležitost.;) Když tak porovnávám moje město s tvým tak s tím musím souhlasit. Já jdu po každém FB jak slepice po flusu, kdežto u tebe vidím spíše zájem o zlato a útok.

Jenže důležitost je něco jiného než cena.;)
 

rycco27

Dopisovatel
Obytné budovy potřebuju
Myslím žes to myslel tak, že pro každého má FB jinou důležitost.;) Když tak porovnávám moje město s tvým tak s tím musím souhlasit. Já jdu po každém FB jak slepice po flusu, kdežto u tebe vidím spíše zájem o zlato a útok.

Jenže důležitost je něco jiného než cena.;)
Obytné budovy potřebuju kvůli výrobnám. Zlata mám mraky.

Jenže něco se nahradit bude muset. Jelikož zatím je to dle mě nejlépe vyvážené jak to mohlo být.
Nahradit by se mohly nesmyly jako tvář starověku atd. Těch má každý mraky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Takže další z návrhů "Musí to být podle mě."
Ne, fakt sorrry ale pleteš se. Ty špatné budovy tam musí být, aby se z toho nestala farma na super výhry aa musí to být vyváženo tak, aby ty super odměny nepadali tak často. A tak to je nastaveno správně.;)
 

rycco27

Dopisovatel
Tak to jsem asi jediný kdo by uvítal nějaký bonus nebo podporu pro výrobny surovin. Tak pardon.
Ty to asi taky tak bereš. Mě se líbí terasovitá farma tak se musí líbit všem.
Po letech hraní až budeš v poslední době tak budeš možná mluvit jinak.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru