Odměny v expedicích a eventech

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
V expedici získáváš přímo suroviny v surovém tvaru a to z vyhraných střetů a z relikvií nevidím jediný důvod proč tam ještě přidávat něco na podporu výroby suroviny. Takhle dostane každý přesně stejný počet suroviny. Bez rozdílu jestli má 5 nebo 20 skladů. Což je dle mě fér a tak to má být.
Mě se třeba taky terasovitá farma líbí, ale stavět jí nehodlám ani v budoucnu. Jak je to silná budova tak má i několik nevýhod.
Jinak jsi jí navrhl ty né někdo jiný. A zrovna ona je obvykle jako poslední odměna ve 4 kole expedice tedy ta nejdražší odměna a chtěl bys jí nahradit něčím co jednou použiješ a přinese to užitek na pár hodin? To jako fakt? Uvažoval jsi nad tím vůbec, když jsi to psal.
Kdyby jsi rovnou na začátek napsal, že by bylo vhodné to dát místo těch dekorací, tak by se o tom dalo diskutovat, ale takhle se to nedá.
 

rycco27

Dopisovatel
Na tu farmu jsem psal jen to že je moc velká. A v expedici se dostávají kladiva, mince a stejně je tam i motivace na výrobu kladiv a mincí. Tak nechápu proč by tam nemohla být motivace na suroviny. Třeba právě ta motivační sada. Proč nejde použít na suroviny.
 

Svatej

Legenda
Tak to jsem asi jediný kdo by uvítal nějaký bonus nebo podporu pro výrobny surovin. Tak pardon.
Ty to asi taky tak bereš. Mě se líbí terasovitá farma tak se musí líbit všem.
Po letech hraní až budeš v poslední době tak budeš možná mluvit jinak.
Pleteš se, ani nevíš jak. Já neříkám že vše musí být podle mě. Já ti říkám že tvůj návrh za mě nestojí za nic.

Za druhé. Vyhledej si tady na fóru "frundor" Zjistíš že můj první účet byl logován v roce 2012. Za tu dobu je tohle už můj třetí účet a i tenhle se blíží situaci kdy to zresetuju. ;) O tom kdo hraje déle či má více zkušeností tu ty nemáš co vykládat. :D
Co se poslední doby týče, k té mi chybí 3 jízdy lodí do arktidy, tak pardon :D:D
 

Svatej

Legenda
Nejsem dokonalý. ;) To není nikdo. Jen ti vysvětluju něco, co tys jen předpokládal a to chybně.

Než něco napíšeš, zjisti si fakta.;)
 

peepee77

Veterán
Expedice je dle mého vyvážená dobře. Pokud má někdo snahu ji dokončit tak může získat slušné odměny.
Co se týče "Motivace surovin" tak to je nesmysl. Jak bys jako chtěl motivovat suroviny? Že by to třeba zlatník za 8 hodin dal místo 10 surovin 20? Bonus na suroviny se získává na mapě území. Odemknutí pole s bonusovou surovinou zvýší její produkci na pětinásobek. Myslím, že je to dostatečný bonus.

Takže za mě PROTI
 
Expedice je dle mého vyvážená dobře. Pokud má někdo snahu ji dokončit tak může získat slušné odměny.
Co se týče "Motivace surovin" tak to je nesmysl. Jak bys jako chtěl motivovat suroviny? Že by to třeba zlatník za 8 hodin dal místo 10 surovin 20? Bonus na suroviny se získává na mapě území. Odemknutí pole s bonusovou surovinou zvýší její produkci na pětinásobek. Myslím, že je to dostatečný bonus.

Takže za mě PROTI

Určitě by nebylo špatné, kdyby se dal nějak někdy získat zdroj jedné (libovolné) suroviny, kterou nemám na mapě. Ale jak to udělat prakticky mne nenapadá.
 

DeletedUser5384

Host
Co třeba nějakou podporu pro budovy na suroviny? To tady zcela chybí.
No,zlato a kladívka jdou motivovat jednoduše- prostě těm nájemníkům zvedneš nájem nebo zvelebíš okolí :D Kladívka taky,těm pracovníkům něco slíbíš a oni pak dřou do úmoru. Ale jak bys chtěl motivovat výrobu,která je vázána na vstupní suroviny? Prostě 10 jednotek dáš a 10 jiných se ti vrátí. Při hypotetické motivaci: Kde by se ti tam objevilo těch +10 vstuních surovin? Ty bys jako dostal grátis? Za mne PROTI,už takhle je tu díky spec.B a VB přesurovinováno.
 

Svatej

Legenda
Což pak taková Frontenanc na 60 lvl a výše zkombinovaná s protáčením opakovacích úkolů... To už je pak jízda na které se dá během několika minnut vydělat několik SET surovin aktuální doby. A vstupní suroviny tě to nestojí žádné, jen zlato a zásoby.:rolleyes:
 

DeletedUser5384

Host
no o tom mi povídej,sice jen Lvl14,zato 40 výroben,úkpl 6x24h výroba plním denně 6x po sobě ve všech třech lajnách najednou :D Do toho párkrát mega mincí, zbytek skip, jsem na konci OB bez toho,že bych vůbec začal vyrábět aktuální suroviny :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru