Posezení u Jonika (pokec o všem)

trojan1673

Veterán
Tak první hráč na českém serveru je registrovaný 18. 4. 2012, ale už nehraje.
To je zatím nejbližší informace co mám.
 

DeletedUser2059

Host
Já jsem se o hře dozvěděl přes hru The west. Tehdy tam za to byly nějaké bonusy. Až do vrcholného středověku nebo do té doby co jsem si postavil budovu na sušené byliny (na ně nemám bonus) jsem nevěděl co to bonus na suroviny je. :D
 

trojan1673

Veterán
Tak já jsem začala hrát, protože bratr chtěl za mě 200 diamantů :)
Prvních pár měsíců to byla hrůza, nevěděla jsem, že musím vůbec nějaký bonus k výrobě mít a vyráběla úplně vše :D
Začátek nic moc, ale pak už to šlo.
 

DeletedUser2059

Host
[SPOIL]
Edad-del-Futuro-Edificio-Residencial-1.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser2059

Host
Taky mě to hned napadlo, proto jsem to dal sem, očividně Středozem existuje, v budoucnosti :)
 

DeletedUser7

Host
Náhodné kliknutie na toto fórum, tiež reklama z mailu. Tak som sa prišiel pozrieť, ako sa českým FoE darí :)
 

DeletedUser2059

Host
Jakmile jednou začneš hrát, už se to s člověkem nese na furt, napříklat v podobě reklam, všude... možně...
 

Dan 77

Veterán
Odkaz na předběžné informace o epoše, která je rozpracována, možná téměř hotova (Budoucnost):
[SPOIL][SPOIL]https://forum.beta.forgeofempires.com/showthread.php?4700-The-future-era[SPOIL]
zboží:
řasy = hedvábí/zámotky + obnovitelné zdroje (eben + hnojivo)
přečištěná voda = čedičová skála, nebo mastek + průmyslové filtry (vápenec + textil)
supravodiče = mosaz + polovodiče (drahokamy/křemen + pryž)
údaje ze zemského jádra = čedič, nebo střelný prach/bloky síry + ocel (železo + koks)
životní pilulky = mastkový prášek + genetické informace (vlna + velrybí olej)[/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL]
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser6503

Host
Zdarec.Zmenšilo se mi rozlišení forge v chromu.Někdo se stejnou zkušeností?
 
Nahoru