Posezení u Jonika (pokec o všem)

Svatej

Legenda
Dalších pár linků pro spoileristy :) (přidám je i do seznamu výše.)
inhabitants (Cars):
https://foezz.innogamescdn.com/assets/city/inhabitants/oceanicfuture_car_1.png
https://foezz.innogamescdn.com/assets/city/inhabitants/oceanicfuture_car_2.png
https://foezz.innogamescdn.com/assets/city/inhabitants/oceanicfuture_car_3.png

Oceanic Champion:
https://foezz.innogamescdn.com/assets/battle/unit_animation/oceanicfuture_champion_idle.png

a konečně, městské ikony - nesouvisí nejspíš s oceánkou (a hele, máme v nich 3 nové)
https://foezz.innogamescdn.com/assets/city/buildings/textures//CityIcons0.png

Kayro: Jak píšu, jsou to zatím jenom řeči. Zdá se ale že vypuštění oceánky na betu je na spadnutí... myslím že za pár dní ti budu moct odpovědět s jistotou.;)
 

Kayro

Znalec
Někdo mi ve hře psal, že se 4. kolo nebude započítávat do % dokončenosti expedice uváděných v mistrovství cechů. Jenže to není pravda, expedice IV. se do toho započítává a i v oznámení se píše, že lze teoreticky dosáhnout za celý cech 133 %, takže se musí IV. kolo započítávat (i cech, který by měl 70 %, teď bude mít 95 % apod. z maxima ne 100 %, ale z maxima už 133 %).
No ja jsem momentalne zmatenej jak vcela,cech ma 122.1% ale u clenu je napsano 64/48 , tak ze zapocitava se to ctvrte kolo nebo ne?INNO uz delalo ledacos ale ze by umyslne lhalo to si nepamatuji.Ani tu vetu kde se pise ze se to nebude zapocitavat nemuzu najit.
 

DeletedUser13060

Host
Několik budov z oceánské budoucnosti buď formou prezentace
docs.google.com/presentation/d/1m0GXQvQHSiDX8iuy8V4fusZJ_cmb4PSfvEwZ0_nFuos/pub?start=true&loop=false&delayms=60000

anebo videa

 

DeletedUser5384

Host
No ja jsem momentalne zmatenej jak vcela,cech ma 122.1% ale u clenu je napsano 64/48 , tak ze zapocitava se to ctvrte kolo nebo ne?INNO uz delalo ledacos ale ze by umyslne lhalo to si nepamatuji.Ani tu vetu kde se pise ze se to nebude zapocitavat nemuzu najit.

No,zmatenej jsi asi oprávněně :D V reportu se psalo,že se IV.kolo nebude počítat,ale stačí porovnat průběžné výsledky před otevřením čtyřky a po otevření a je jasné,že se počítá jak do skóre,tak do poháru:) Ale třeba INNO úmyslně nelhalo,třeba je to jen drobná chybka v překladu :D Anebo to vyřeší rebalancem se zpětnými důsledky včetně odevzdávání pohárů a nového udílení :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Kayro: Jj, ohledně her většinou běžná praxe, že trailery jsou graficky vylepšené (úvodní stránka hry se ve hře taky nevyskytuje, ale ty obrázky tam prostě jsou).
O lhaní Inno jsem nepsal, psal to někdo jiný, že se to započítávat nebude, tak jsem to bral jako fakt, ale pak přišlo oznámení o novince, ze kterého vyplýval opak, a 4. kolo se započítává.

bobbyc: To nebyla chyba v překladu, já to pochopil už na začátku tak, že ve mě začalo hlodat, že se to nakonec asi započítávat bude, což se mi pak potvrzovalo, přestože jsme 100 % nepřekročili (ale rozdíl byl). To, že "teoreticky bude možné dosáhnout 133 %", neznamená, že zůstane u 100 %, ale protože tam bylo psáno, že to v případě, kdyby se povedlo dokončit všem členům cechu i celou 4. úroveň, tak to znamená, že přes 100 % bude možné přelézt.

mikikim: S největší pravděpodobností ano.

Stoprocentně na sto procent to nevím, ale jdou řeči o druhém sv markovi (bonus na zlato)

Jinak, když ti ty příspěvky sloučí, tak bude vypadat nepřehledně jenom ten jeden. Když ti to tak nechají, bude vypadat nepřehledně celá jedna stránka. ;)
Díky za info. S tím druhým nesouhlasím - když jsou nepřehledné příspěvky, tak je pak nepřehledné celé téma. Navíc nevím, co na více příspěvcích za sebou z toho dělá nutně nepřehledným celé téma.
 

Dan 77

Veterán
Jak už jsem psal, v trailerech to bývá tak "vylepšené", že to vlastně záběry ze hry nebývají nikdy. Je to běžné. Když se podíváš i jen na úvodní stránku hry, tak tam jsou obrázky, které vlastně ze hry nejsou, ale mají s ní jen souviset, chtějí prostě lákat potenciální nové platiče, nic víc. Nějaké budovy v traileru sice poznávám, ale i na nich vypadá hra úplně jinak a asi ani není jejich cílem, aby tam ukazovali hru na skutečných obrázcích.
 

Svatej

Legenda
Dotaz, jak vychází pěstování koky s pravidlem innogames, cituji:
InnoGames netoleruje žádnou komunikaci, kterou tým Forge of Empires považuje za... zlehčující zneužívání drog nebo alkoholu nebo podporující užívání zmíněných látek.
??
:D Tak já vlastně nesmím ve hře napsat, že v terasovité farmě pěstuju koku...? Nebo jak to mám cchápat? :D:p
Ono, když 3020 lidí pěstuje koku, tak to už musí bejt solidní produkce :D
 

DeletedUser12887

Host
Pivovar PS

Škoda ty suroviny uz předem nebyly tak koncipovány..
Chmel ..jecmen a voda
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Tak v ostravě maji koks denne

A konopny vlákno to asi je potřeba jet do Sumerske rise

Jenze to bylo několik tisíc let před naším letopočtem
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Dobrá zpráva pro všechny fandy J.R.R. Tolkiena :) a taktéž pro všechny zažrané hráče M-E: Shadow of Mordor :D
Talion... se vrací! :D
A zatím to vypadá na ještě větší řežbu než minule. :D

 

Svatej

Legenda
Hlavně tam ukázaly spoustu lokací.. tak doufám že budou i ve hře.. :rolleyes: Z toho traileru jen tak namátkou Barad-Dúr (na tu se opravdu těším) Minas Morgul, Osgiliath (nejspíš)... :D A Barlog taky nevypadá špatně... Určitě jeden z bossů... doufám. :D Hlavně se ale těším na dějovou liknu Celebrimbor/Talion... podle traileru to vypadá že tomu prvnímu z nich totálně hráblo....:eek:
 
Nahoru