Posezení u Jonika (pokec o všem)

Obávám se, že takové statistiky nejsou. Ale je to zajímavý námět na hlasování :)
Tedy myslím, že jsem při registraci nevyplňoval datum narození :)

A k těm videím. No kvalita je nevalná no. Nandat na sebe kusy oblečení a u toho vydávat zvuky je opravdu na úrovni jedinců v pubertě :D
Chtělo by to přidat trošku na serioznosti :) Třeba si i pohrát se zeleným plátnem a podobně :)
 

peepee77

Veterán
Nevíte o nějakém průzkum či statistice ukazující, kolik let je průměrnému hráči FoE? :)
Ono totiž, z lidí které ve hře znám je drtivá většina už plnoletá.(nebo se tak alespoň projevuje v komunikaci) Na druhou stranu, když vidím v Innogames TV ty dva co dělají FoE... tak mám pocit že tu hrají převážně školou povinní. :rolleyes:
Já dělal jednou průměr u nás v cechu a vycházelo mi to myslím kolem 40 let. To rozmezí je velký. Hráči od 13 let, ale i pán kterýmu je 70 :D
 

Svatej

Legenda
Mapa sub"kontinentu" oceánské budoucnosti :D

map_goodsrou4f.png

map_g_somu1p.png

map_medalsfju34.png
 

DeletedUser12887

Host
Co naplat

Prosím pěkně víte někdo, kdy přijde Albert Einstein event, dík :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13611

Host
Tady je přeložený seznam úkolů pro ty, kterým dělá angličtina problémy, dá se to zfouknout celkem rychle, pokud má člověk balíčky výkumných bodů.

FoE Wiki napsal/a:

Úkol 1:
Shromáždi 100 mincí a vynalož 11 výkumných bodů

Úkol 2:
Motivuj nebo zušlechti 10 budov a vynalož 11 výkumných bodů

Úkol 3:
Postav 2 obytné budovy ze své doby nebo 4 z přechozí doby a postav 1 kulturní budovu ze své doby nebo 2 z předchozí doby.

Úkol 4:
Ve výrobních budovách dokonči hodinovou výrobu 4x a 4 hodinovou výrobu 4x

Úkol 5:
Vyzkoumej technologii a vynalož 11 výkumných bodů

Úkol 6:
Povzbuď nadšení lidí a vynalož 11 výkumných bodů

Úkol 7:
Prozkoumej provincii a vynalož 11 výkumných bodů

Úkol 8:
Získej dva sektory bez boje a smaž pět jednotek (jakékoliv doby)

Úkol 9:
Nasbírej 150 stříbrných mincí z Krčmy přátel a vynalož 11 výkumných bodů

Úkol 10:
Kup 5 výkumných bodů a shromáždi 15 zboží

Úkol 11:
Získej kontrolu nad provincií a získej 3 jednotky ze své doby nebo 5 z předchozí doby.
 

Danielis001

Psavec
Nevíte o nějakém průzkum či statistice ukazující, kolik let je průměrnému hráči FoE? :)
Ono totiž, z lidí které ve hře znám je drtivá většina už plnoletá.(nebo se tak alespoň projevuje v komunikaci) Na druhou stranu, když vidím v Innogames TV ty dva co dělají FoE... tak mám pocit že tu hrají převážně školou povinní. :rolleyes:
Ale musíš uznat že mladší mají někdy lepší nápady než dospělí...
 

DeletedUser5384

Host
Ale musíš uznat že mladší mají někdy lepší nápady než dospělí...
Myslíš ve FoE,nebo všeobecně? V reálu mi tedy dost zaujal, bylo to tuším předevčírem v TV nápad jednoho mladšího,že bude bezva,když sesype několik silvestrovských petard do ocelový trubky a bude sledovat,co to provede po zapálení:confused:. No,při troše stěstí mu na ruce zbydou dva prsty....To snad raděj budu starej a předposranej :)
....ale celej :D
 

DeletedUser3139

Host
Tak to je i pro mně záhadou. Blahé paměti když jsem oslňoval s 386 a synovi byly cca 4 roky, tak jsem mu přinesl na disketě hru. Neuměl sice číst, ale skoro vždy do půl hoďky přišel, ať se jdu kouknout, že už hraje (Prince of Persia, Lemíky, Barbariena a další). Pak jsem si jednou přitáhl něco já a po asi 4 hodinách jsem to ve dvě v noci vzdal a počkal až mi to druhý den rozjede.
Ale je fakt, že zase občas máme nad mlaďasy navrch my starší. Oni jsou nebojácnější a dravější, my (pokud nemáme Alzheimera) máme zkušenosti a to taky není k zahození.
 

DeletedUser5384

Host
Trošku odjinud: Nevíte někdo,co zvyšuje na tom parníku Badatelka Kita? Sice vidím, že je akademik a nějaký procenta,ale nevím,jak se projeví:) Hledal jsem,nenašel :D
 

DeletedUser7066

Host
Informace z Google play
HISTORICKÉ OKÉNKO O ALBERTU EINSTEINOVI (13. - 20. 3.)
Zahrajte si příběh o jednom z největších mozků v historii lidstva a získejte hodnotnou cenu!

OCEÁNSKÁ BUDOUCNOST (15. 3.)
Máme pro vás novinky z koncové části hry! Vaše pozornost se nyní upře na tmavou oceánskou propast, kde odhalíte neobvyklou seismickou aktivitu. Na ni pak upnete veškeré své úsilí!

Dříve než oznámení na fóru o_O
 

DeletedUser13611

Host
Informace z Google play
HISTORICKÉ OKÉNKO O ALBERTU EINSTEINOVI (13. - 20. 3.)
Zahrajte si příběh o jednom z největších mozků v historii lidstva a získejte hodnotnou cenu!


Dříve než oznámení na fóru o_O
Android je naprosto oddělená platforma, spousta věcí je tam řešená jinak, než v prohlížeči a některé věci tam ani nenajdeš. Tohle fórum je sice univerzální, ale oznámení se tu dávají pro připravovanou aktualizaci pár dní před jejím nasazení a obsahuje kompletní seznam změn (více méně), která se dotkne prohlížeče, takže tady se tato informace objeví až ve chvíli, kdy Inno odešle aktualizaci k přeložení a nasazení a carameels to pak zveřejní na webu a fóru.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7066

Host
Mediastinus:
Děkuji za vyčerpávající sdělení :)
A souhlasím, Android je prdforma :D
Aspoň mě teď překvapil touto předstihující informací.
 
Nahoru