Posezení u Jonika (pokec o všem)

Joxer

Psavec
peepee77 :D náhodou, jako ta vylučovací metoda nebo Gaussova eliminační metoda, se k tomu velmi hodí. U ní můžeš skončit u nuly, tedy tam, kde jsi začal. Ona nevylučuje tvé místo na mapě a už vůbec ne pro ty hromadné procenta na útok. Já raději zvolim kovárnu na denní, ale v inventáři bude mít své místo, páč se dá udělat běžně při hraní, jak jsem psal a jak jsi poté psal i ty.
Ale předně si nevyloučil tuto metodu při složení barokní sady jako kompletu. :D Sám jsi byl u zadání při kterém se dostaneš k nule, tedy na samotnej začátek, tedy pokud se bod v kruhu dá považovat za počátek :D. Můžu tedy postavit celou tuto Gaussovu eliminační metodu jako barokní sadu. :D Ty si jí prostě jednoduše postavíš do města, aby se tam vyjímala LOL :D
Ona celá barokní sada je jedna velká sranda peepee a má za úkol nás jen pobavit, poněvadž jak hodně lidí ví, že když o někom řekneš, že je mírně barokní, tak jde po tobě, páč o něm říkáš, že je tlustej LOL. Asi tak jako celá ta barokní sada. V budoucnosti nebude tuto sadu možné složit celou, páč se nevejde na mapu, páč bude mírně barokní :D. Pokud nám daj v každém historickém okénku kus baroka, pak celá hra jednou bude jen v této době :D. Boha jdu se zklidnit. Přes slzy v očích tu nic nevidim :D:D.
 

peepee77

Veterán
Tak já tu sadu nesložím zcela určitě, naprosto záměrně jsem si nechal její části utéct a honit se za nima nehodlám. :D
Jinak já tady nevylučuji nic, každej ať si ve hře dělá co chce pokud je to v rámci pravidel :D jen jsem chtěl podotknout, že na betě tu bránu mám a rozhodně si ji pořídím i na ostrých světech. To je celý :D Pokud na rozhodnutí jestli si ji máš pořídit i ty chceš použít nějaký vědecký postup, jaderný reaktor, LHC, runy, krev jednorožce či obětování šestnáctileté panny tak přeji mnoho úspěchu...nemám s tím problém :D
 

Svatej

Legenda
Ty, hele, nechci bejt přehnaně negativní, ale sehnat 16letou panu by mohl bejt trochu problém si mysllim... :D Ale můžeme to ve jmenu 666 Zkusit... :D Provedeme plošnej průzkum, třeba na nějakou ještě narazíme...;)

Na druhou stranu s jednorožcem nebude problém, znám prima postup. Je potřeba jenom:
roh z narvala, 3 Véčkové kusy ocely s dírami pro šrouby na obou koncích, šrouby, vrtačka, uspávací puška, uspávadlo a jeden poník nebo kůň nebo zebra.... :D

Teď vážně, potřebuju poradit, jak se v FoE appce udělaj screeny obrazovky? o_O
 
Naposledy upraveno:

peepee77

Veterán
Ve FoE appce asi nijak, ale já dělám prostě screen obrazovky telefonu. iPhone to má přes středový tlačítko a tlačítko na vypnutí. Droidy mají taky určitě nějaký kombo, ale tam to asi bude kus od kusu jinak :D
 

Joxer

Psavec
Na druhou stranu s jednorožcem nebude problém, znám prima postup. Je potřeba jenom:
roh z narvala, 3 Véčkové kusy ocely s dírami pro šrouby na obou koncích, šrouby, vrtačka, uspávací puška, uspávadlo a jeden poník nebo kůň nebo zebra.... :D
Lorde, to je ale podfuk, že se nestydíš :D.
Tak mně napadlo. Probírám se tu všema příspěvkama ohledně té barokní sady, fakt hroznej počin z mé strany a nemůžu se dostat k nějakýmu závěru.
Beru to postupem, kdy najíždim na uživatele, co maj dobrý rady a infa a tak a postupně pročítám. Samo Lord tam toho má asi nejvíc, takže tam logicky začínám a jedu dál. Samostatně jsem tu ale téma na to nenašel a spíš přijímám myšlenku dobře vytvořenýho mýtu, kdy ani jedna ze stran nikdy nedala pořádné info k dosažení nějakýho závěru. Navíc podle toho, co kdy bylo napsáno podobností jako "že by baroko?", by ta sada nikdy nemohla dosáhnou právě bonusů ostatních sad pohromadě, páč by se nevešla celá na mapu.
Ovšem pak u Rosa Parks Lord píše:
Ve zkratce: Barokní sada, známá oficiálně jako "sada Barokní zahrady" je zatím jen přízvisko u některých budov z historických okének. Historických okének je včetně R Parksové 16, zatímco budov které mají být součástí tohoto setu je 8.
Pokud je tedy ta závěrečná dekorka v eventu Napoleona spojena s barokním setem, tak jestli dobře počítám dojdu k závěru 9 budov, jestli se nepletu. Chtěl bych dát dohromady seznam těch budov a najít si je všechny, teda aspoň ty, co jsou takhle pokládány za část toho setu. S tím bych začal po infu, kdy budu moct dojít alespoň k počtu budov pro dosažení nějakýho seznamu. Už jsem toho tady pročet hromadu a mám z toho jen bolení hlavy. Jak je zmíňka v nějakém tématu, tak střih a nic.
Neberte to prosím jako provokaci, jen se chci kouknout na dosavadní barokní set pohromadě, nebo tedy aspoň v nějaké podobě, když tu nabírá jen podoby mýtu, kdy vlastně nikdo nic neví, včetně asi i tvůrců, když ani po několika letech neni pořádný info. Možná budu za hlupáka, když se ohledně toho snažím o nějaké info, ale risknu to. Začnu tedy otázkou: ten počet včetně napoleona je 9?
 

Svatej

Legenda
Voliéra(Sisi), kiosek(tour de france), šachovnice(Albert Einstein), Lordovo sídlo(Artur Conan Doyl), Zahradní bludiště(Shah Jahan), Rosarium(Marilin Monroe), Altán(Gándí), Císařská mramorová brána(Napoleon) takže 8 :D

V době kdy jsem to psal minule byl jako z barokního setu označován ještě maškarní bál(karnevalový event) ale později to stáhly, tuto informací. ;)

Historická okénka která jejichž odměny do setu zaručeně nepatří:
columbus, martin Luther, Přestupný rok, Gagarin, Isadora Duncan, Mary Stuartová,

Historická okénka, jejichž odměny do něj možná patří, možná ne. Innogames to u nich nikdy neuvedlo: Bratři Montgolfiérové, Rosa Parks

Budovy mimo historická okénka: maškarní bál(karnevalový event)
 

DeletedUser12887

Host
jinak tady to jede v duchu syndrom vyhoreni
asi jako v každé hře

podívejte se na mě kolikrát jsem preslapl a pořád jedu

jedině dát možnost musel smazat příspěvěk pod nátlakem
skončila svoboda projevu
i blbost je svoboda a třeba to jakoby dobré ještě větší blbost
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Vypadá to, že nové "vylepšení" FoE se nějak nekamarádí s mými přídavky v prohlížeči. :D

25249cb169b4e8b9.jpg
 
Nahoru