Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser11297

Host
S tím se dokážu smířit. Jeden level na každou budovu stačí, zvlášť u setové. Snad to půjde získat i bez dia, mám v tuto chvíli 2 kompletní sady, ale předpokládám, že během eventu půjde získat další. A to už nevím, zda tolik vylepšení půjde získat bez investice. :D Ale i na prvním levelu je zenová zahrádka hodně dobrá, takže když nevylepším vše, tak se také nic dít nebude. :)
 

DeletedUser5384

Host
Ať ti to přeložej Apači, ti znaj jazyk svého úhlavního nepřítele a téměř vyhubitele docela obstojně :D


Apačskej překlad z goooogle chromu:

Aktuálně známé problémy:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3139

Host
Rozmazaný obrázek o odměnách na hrudníku.
Tak tohle se fakt podařilo! Lepší překlad bych nevymyslel ani já, a to mi ptákoviny docela jdou!
 

Joxer

Psavec
Na betě dnes spuštěno historické okénko - Napoleon Bonaparte

R_SS_MultiAge_NapoleonBonus18.png

Budova dává mince - obyvatele a spokojenost se stejným počtem a % do útoku
Teda na to, co to chce při úkolech je to dost málo. Jde to teda udělat při běžném hraní ale závěr je takovej, že jsem z toho napoleona zklamanej. Ten avatar ze závěrečnýho úkolu tomu taky nepomohl.
Akorát dobrý ty 2x dia za udělaný úkoly.
Neni to už nějaká část toho jarního eventu, o kterém vedete diskusi, že ne? Ten jarní event jste tu moc nerozvedli.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Tak to je už otázka toho co kdo považuje za obtížné. 6 dní, 11 úkolů, všechny "otravné" úkoly s možností NEBO.
Budova 2x3, dává útočnej bonus(od 2% do 6%), lidi, spokojenost a zlato.
Pozor! Je součástí barokní zahrady! :D Čili ten barokní set ještě nezahrabaly 12 stop pod zem... zajímavé.

Součástí jarního setu to není. ;) O něm se tu objevilo tak málo informací proto, že jich zatím více není. Dokud nebude na betě spuštěn, tak se víc ani nedozvíme.
 
Naposledy upraveno:

Joxer

Psavec
Samostatně to má u mně útok jen 2% (na betě mám dobu železnou), takže abych to cpal k sobě do města jako jenom tohle, tak asi nee, ale jestli jak píšeš je to součást nějakýho setu, tak asi bude dobrý si to udělat, jo? Pak mi ale lítá hlavou otázka, zda se hodnoty tý dekorky mění v závislosti na něčem.
Permanentní efekt je tam udaný jen smail. Je ta dekorka, teda ten efekt tý dekorky, závislá na době v který jí získám, nebo se její hodnota pohybuje z dobou v které jí získám? V tom setu se u ní hodnoty mění?
Zase v inventáři to mít můžu a třeba se zadaří na set. Přemýšlel jsem, jestli to vůbec u sebe dělat, pokud to dává jen tohle, ale set je set, tak juknem, zda ten set ještě bude aktuální.
Dík za info.
 

Joxer

Psavec
Chápu.;)
Udal jsi známé a neznámé hodnoty týhle dekorky, kdy neznámá se opírá o fakt samotné (ne)existence barokního setu.
Pokud se ale na jistotu ví, že do tohoto setu něco patří, tak je existence tohoto setu podepřená vlastně tímto infem. Pokud tedy budu chtít dospět k nějakému názoru zda tento event plnit, budu muset nejdříve na toto info aplikovat Gaussovu eliminační metodu. Jenže s tou poslední soustavou nehnu. Zda mám nebo nemám tu dekorku dělat je potřeba více infa. Pokud budu vycházet ze známé kdy při y=2 a z=3 je x=1, tak s tím stejně nepohnu.
Tady to asi bude chtít začlenit do soustavy pouze můj temperament a hravost, abych popřípadě po celej svůj život měl v inventáři dekorku o mnoha neznámých. Teď půjde jen o rozhodnutí zda plnit tento event pro případné odhalení v budoucnosti neznámé veličiny této dekorky.
Dík za info. Jsem teď moudřejší a už vim, co udělám. :D
 

Svatej

Legenda
Že já sem ty infa vůbec dávám co? :D
Zeptal jsi se co je barokní zahrada - odpověď jsi dostal. Ptát se co dalšího do ní ještě bude patřit a kdy jí zprovozní, to můžeš zkusit na vývojáře, já jsem nepochodil. Hodně štěstí. ;)
 

Joxer

Psavec
Špatně jsi to pochopil. Tobě náhodou dík. To byla moje reakce na tu tajemnost toho setu. Naopak toho infa cos nahodil, si fakt cenim. Jde jen o to, že tahle hra nebo spíš ten event nahodil už sám o sobě tuhle neznámou. Ten event neni tvůj výtvor, takže rozhodně jsi ten poslední ohledně tohodle eventu, do kterýho bych šel. Sám jsi to udal v poloze právě toho infa o neznámých. Naopak jsi mně hodně pobavil ;):D a já to ved v tom duchu zábavy ;).
 

Svatej

Legenda
Jo, máš pravdu. ;)
No ten set už začíná flustrovat i mě abych pravdu řekl... v září 2016 nám bylo oznámeno:
Voliéra je také první stavba z naší „Barokní zahradní sady“. Sadu si můžete postupně rozšiřovat s dalšími historickými okénky. Každé okénko bude mít totiž jednu budovu z této sady a podaří-li se vám ho dokončit, získáte ji.
https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/sissi.8159/
A to je asi nejobsáhlejší vyjádření, které k té sadě kdy daly. :D
 

peepee77

Veterán
LordFrunDor: No když to vezmeš tak jak to napsali tak tam není nic o tom, že by barokní sada měla dávat něco navíc pokud ji nějakým způsobem zkompletuješ. Ale pokud získáš všechny budovy z této sady tak si ji do města MŮŽEŠ postavit a určitě se tam bude vyjímat! :D

Joxer: Ty úkoly z historickýho okýnka jsou naprosto jednoduchý a dají se splnit hned po sobě během pár chvilek. A budova která mi přidá bonus do útoku s velikostí 3x2 si u mě ve měste najde místo na 100% a nepotřebuju k tomu Gaussovu eliminační metodu ;) :D
 

Svatej

Legenda
peepee77: Jo, tady jo no. :):p ale je tu ta krátká větička z německého fóra, od CM tuším (je to přeci jen už pěkná doba) kde psal že v budoucnu by se to mělo chovat jako jakékoliv jiné sady budov. ;)
(a to jste nám zde na CZ mutaci zamlčeli!!!:mad:) :p

Krom toho je tu ještě slovíčkaření. :p Nazvaly to "sadou budov" nebo v angličitně "set buildins" tedy stejně jako třešňovou SADU budov, vánoční SADU budov.... ;)
 
Nahoru