Problém s haloweenskou akcí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13907

Host
Ahoj, nutně prosím o vyřešení kiksu na mém účtu. Nedostala jsem žádný hřbitov.. úkoly plním, takže předpokládám že ho dříve či později potřebovat budu děkuji...
+ ještě jedna otázka na vývojáře
Hrávala jsem na FB strategické hry, kde člověk měl také své městečko a vždy, když ho chtěl předělat, si mohl všechny budovy vč. dekorace nacpat do inventáře ... tahle možnost mi tu chybí a myslím že nejen mě.. uvítala bych, kdyby jste to vytvořili a nebyl to jen hloupý bonus při sbírání jablek ... díky moc

Ještě doplním že hřbitov nemám ani v jednom z dvou světů které vlastním.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Pokud chceš dávat odměny do inventáře, tak použij odměny z jablek. Pokud je nemáš, přejdi zpět na strategické hry na FB. Nechci znít nepříjemně, ale ohledně tohoto tématu to jinak nejde. V minulosti jsem se k tomu ale již vyjádřil několikrát (a vždy stejně).
 

De Giorgi

Komentátor
Ahojky, úkol ní- postav hřbitov nebo největší kulturní budovu. Hřbitov nemám a všechny kulturní budovy mi stojí. To mám jednu zbourat a znovu postavit? Díky za odpověď
 

Kayro

Znalec
Ahojky, úkol ní- postav hřbitov nebo největší kulturní budovu. Hřbitov nemám a všechny kulturní budovy mi stojí. To mám jednu zbourat a znovu postavit? Díky za odpověď
Vitej ve svete FoE questu, tobe snad nepripada zbourani budovy a postaveni uplne stejne na to same misto ja super zabava :)
 

DeletedUser11317

Host
Prosím, otázky k Halloweenu a úkolům směřujte do této diskuze! Děkuji a zamykám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru