Problémy s velkolepými budovami

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu

Vážení hráči,

omlouváme se Vám za komplikace, které se nyní vyskytují u velkolepých budov. Není nutné kontaktovat herní podporu, o současných problémech víme a již jsou v řešení.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezkou hru.
S pozdravem
tým Forge of Empires
 

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager
Vážení hráči,

děkujeme za trpělivost při řešení problémů s úrovněmi velkolepých budov.

Všechny úrovně, o které včera někteří hráči přišli, byly před chvílí vráceny na původní hodnoty. Samozřejmě si uvědomujeme, že byly ztraceny i aktuálně rozestavěné úrovně a v tuto chvíli řešíme, jak naložit s touto skutečností. Nicméně v tuto chvíli bylo nejdůležitější právě vrácení budov na původní úrovně.

Hráči, kteří mezitím zbourali své chybou snížené velkolepé budovy, kontaktujte prosím herní podporu.

Znovu se velmi omlouváme za tuto nešťastnou situaci a ujišťujeme vás, že si z ní bereme ponaučení tak, aby se v budoucnu nic podobného neopakovalo.

Děkujeme za pochopení,
komunitní a vývojářský tým Forge of Empires
 

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager
Drazí hráči,

ještě jednou bychom vám rádi poděkovali za projevenou trpělivost, zatímco jsme pracovali na vyřešení problému s velkolepými budovami, který některé z vás zasáhl.

Dnes jsme pokračovali v našem úsilí a soustředili se na navrácení výzkumných bodů, které byly investované do nedokončených úrovní budov, kterých se problém týká. Nyní bychom vám rádi oznámili, že body ztracené při zmíněném snížení úrovní byly navráceny. Naleznete je ve svých inventářích. Podle svého přání je můžete znovu investovat do velkolepých budov, výzkumu, či se je nechat uložené.

Proces navrácení výzkumných bodů je již ukončen, věříme tedy, že veškeré ztráty byly nahrazeny, což tímto problémem postiženým účtům navrátilo jak zpočátku ztracený postup, tak i ztracené výzkumné body.

Navíc jsme se rozhodli vyjádřit naše díky za vaši trpělivost a soudružnost i více praktickou cestou a okamžitě jsme postiženým velkolepým budovám navýšili úroveň o dvě. Všechny příspěvky byly samozřejmě zachovány a odměny byly ihned uděleny těm, kteří do daných budov přispěli.

Pokud máte pocit, že u vašeho účtu stále nějaké problémy přetrvávají, rádi bychom vás touto cestou požádali o kontaktování našeho týmu, který s vámi všechny případné problémy bude řešit individuálně.

Velice si ceníme vašeho času a oddanosti hře, stejně jako vaší podpory a zpětné vazby. Omlouváme se za nepříjemnosti, které vám tato událost mohla způsobit a zároveň bychom vás chtěli ujistit, že již podnikáme opatření, která budou v budoucnu podobným problémům předcházet.

Děkujeme za pochopení,
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.