PvP Věž

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Zdravím, právě jsem dokončil turnaj doby ranného středověku, na konci jsme byli jen dva účastníci turnaje a dostal jsem 52 medailí. Přitom podle toho co ukazoval seznam i podle toho co všude čtu jsem měl dostat jen 40 a druhý v pořadí prý dostal jen 20 tak jak měl.
Má někdo zkušenosti s podobnou situací, nebo se jedná o chybu?
 

DeletedUser89

Host
Turnaj raného už mám taky za sebou a měl jsem normálně 40 medailí...nejedeš i jiný turnaj zároven?
 

DeletedUser

Host
Ano, jsem ještě v turnaji doby železné, ale ten končí až za dva dny.
 

DeletedUser89

Host
V tom případě to je asi vážně chyba, nic jiného mě nenapadá :(
 

DeletedUser565

Host
Se přidám, taky mi to tak vychází, na 52 medailí a ne 40 :), jsem na to m stejně. Navíc turnaj netrval 7 dnů, ale 14, i když jsem tam asi 12 dnů byla v té věži sama.

A další dotaz - všimla jsem si, že některé boje se mi započítávají dvakrát, jak do doby železné, tak do raného středověku, plný počet z té bitvy.
 

DeletedUser89

Host
Návod aktualizován, zjistil jsem, že hráč nemusí mít přístup do věže a i přesto hrát v turnaji té věže :) Viz odstavec POZOR !! atd :)
 

DeletedUser

Host
Nechápu jednu věc.... Bojuju v době bronzové jen s voáky doby bronzové ( jiné zatím nemám ) a přesto jsou tam města, která už mají vojáky doby železné. Těžko se taková armáda poráží, a většinou to to dopadne prohrou a nutností stavět armádu znovu. Jak je možné, že v době bronzové jsou tedy jednotky vyšší?
 

DeletedUser2385

Host
Ahoj,

prečítal/-a(neviem usúdiť z nicku :D) si si túto časť dobre ? Vo veži môžeš mať body iba za bitky vyhrané v ktorých bojuješ jednotkami jednej doby, ak už tam máš hoci len jednu jednotku doby vyššej body idú do doby vyššej, ale to neznamená, že ak Ty útočíš na niekoho a má v obrane jednotky doby vyššej, že týmito jednotkami bojuje v dobe železnej, pretože to neide :)
 

traktorista

Odborník
Nechápu jednu věc.... Bojuju v době bronzové jen s voáky doby bronzové ( jiné zatím nemám ) a přesto jsou tam města, která už mají vojáky doby železné. Těžko se taková armáda poráží, a většinou to to dopadne prohrou a nutností stavět armádu znovu. Jak je možné, že v době bronzové jsou tedy jednotky vyšší?

Aby to nebylo tak jednoduché :) - porazit pc s armádou z téže doby není moc výzva. Ale mám dobrou zprávu - neboj, dál je to ještě těžší :confused: (jinak koukni do přehledu jednotek kdo má jaký bonus a podle toho poznáš, jakou armádu si do boje vzít).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
Jak se dostanu do turnaje? Nějak jsem na to nepřišel. A turnaj začíná vždy v ponělí v 8.00 hodin? Jak se tam přihlásím, když tou dobou nemám možnost být na síti?
 

DeletedUser2298

Host
Do turnaje není potřeba se nijak přihlašovat... jsi v něm automaticky pokud bojuješ s jednotkami.. Pouze musíš mít dobytu provincii s PvP věží aby jsi viděl výsledky... pokud ji ale dobytou nemáš tak tam stejně jsi a ostatní tě vidí.... Turnaj začíná v pondělí ráno ale žádný přesný čas znám není ( teda myslím ) , jakmile vyhraješ nějaký střet s jednotkami , tak se ti prostě přičtou body.. klidně bojuj i v pondělí odpoledne ;-)
 

DeletedUser

Host
jo takhle je to. A ještě bych tedy potřeboval vědět, jestli je jedno kde mám v tu chvíli jednotky, jestli v kasárnách, obranné armádě či útočné, nebo jestli musejí být v útočné armádě.
 

traktorista

Odborník
Útočíš s jednotkama, které jsou v útočné armádě. Co je v obranné, to bude bojovat pokud někdo zaútočí na tebe. A pokud necháš armádu v kasárnách, bude se pochopitelně flákat :D.
 

DeletedUser3892

Host
Ahoj chtěl jsem se zeptat jak často se konají turnaje ve věži protože já jsem současný šampion doby bronzové a ukazuje se mi tak jen že jsem šampion nic jineho ?
 

DeletedUser

Host
"Body, které se započítávají do turnaje hráč získává jak z bitev s PC, tak s ostatními hráči. (hráč získává body i za prohru ). "

Bohužel, není tomu tak. Asi popáté jsem se pokusil dobýt 4. poslední provincii země Paruucha (doba železná, já jsem bronz) a chtěl jsem si ověřit, zda získám po pobití většiny nepřátel alespoň body do PvP turnaje. Zapsal jsem si tedy před bitvou své body. Po bitvě mi nepřibyl ani jeden...

Protože tu nefunguje obchod (leda 10:1 počítačoví kupci), je tahle oblast pro mě fakticky nepřístupná a nemá pro mě cenu ani na sbírání bitevních bodů.
 

DeletedUser2298

Host
Dotaz - a pobil jsi všechny nepřátele..? nebo je část a boj jsi přerušil? Body obdržíš jen po kompletně vyhrané bitvě , která skončila tvým vítězstvím.. Pokud prohraješ nebo pokud ustoupíš žádné body neobdržíš což je celkem logické... Pokud by tomu tak nebylo , a body by byly za zabité jednotky - tak útočím na jednu provincii ( teda už mám všechny dobyty) - zmlátím všechny jednotky až na jednu.. a za hodinu natočím tak 200 táců bodů ( bitva za 4 tácy).. což určitě sám uznáš že by nebylo úplně košer.

To co se píše - že hráč získá bodu i za prohru je nesmysl už od doby co jsem začal hrát... ( několik měsíců ) jen to nikdo neopravil a mate to hráče... Body dostaneš jen tak jak jsem psal výše.
 

DeletedUser

Host
"Pokud by tomu tak nebylo , a body by byly za zabité jednotky - tak útočím na jednu provincii ( teda už mám všechny dobyty) - zmlátím všechny jednotky až na jednu.. a za hodinu natočím tak 200 táců bodů ( bitva za 4 tácy).. "

Tak nevím jak rychle se ti obnovují jednotky, ale mně ty lepší (bez nich si tam nevrzneš) 1 kus za hodinu a jen obnova řekněme 4 válečníků tedy trvá v jedněch kasárnách 4 hodiny, tak to otočím 1-2x za den a je to také pekelně drahé. Útočit takhle na jednu provincii, to bych rychle přišel na buben. Je mi celkem jedno, zda by se při porážce dávalo míň bodů za jednotku, ale je hodně demotivující, když při nula zabitých a sedmi zabitých dostaneš stejnou nulu za boj.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru