PvP Věž

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2298

Host
Malý off topic - mě se jednotky neobnovují... protože ani nedojdou k újmě ;-) Nepoužívám totiž ty kontkatní které to řeší "ručně stručně" ale střelecké ( trebuchety , lukostřelci s dlouhým lukem..) Takže s vhodnou provincií ( tedy s minimem střeleckých jednotek na straně obránce) jsem opravdu schopen točit bitvy a body takovým způsobem až by jsi z těch bodů valil kukadla.. - pokud by to tedy šlo / což naštěstí nejde /
 

DeletedUser

Host
Vhodnou provincii :.) bys takhle dobyl jen jednou, abys to otáčel, musel bys pokaždé do jednoho padnout, takže jak dím, nic jako hromadné nabírání bodů nehrozí. Kdyby hrozilo, dalo by se tomu odpomoci omezením útoků na jedno místo třeba jednou denně, podobně, jako při útocích na hráče.

Ale zůstaňme OT - kavalerie, která jedním tahem přeběhne hřiště, by tvé střelce nerozprášila?
 

DeletedUser2298

Host
Vhodnou provincii :.) bys takhle dobyl jen jednou, abys to otáčel, musel bys pokaždé do jednoho padnout, takže jak dím, nic jako hromadné nabírání bodů nehrozí. Kdyby hrozilo, dalo by se tomu odpomoci omezením útoků na jedno místo třeba jednou denně, podobně, jako při útocích na hráče.

Ale zůstaňme OT - kavalerie, která jedním tahem přeběhne hřiště, by tvé střelce nerozprášila?

Kavalerie aby přeběhla celé hřiště musí mít naprosto ideální terén bez překážek ( voda které musí vyhnout , bažiny , skály lesy..) Tj. ano - na úplně rovném terénu by mi asi ublížila , naštěstí mapy jsou většinou udělány tak že nejsou úplně čisté.. takže koně nedoběhnou ale střelci dostřelí což znamená že při optimálním výsledku na mě v druhém tahu budou útočit 4-5 koní kteří mi tedy zabijí 2 jednotky... nebo jen několik zraní.. v dalším tahu je koňů zase méně... já utrpím nějakou tu ztrátu a vyhrávám... Samozřejmě tou ideální provincií jsem myslel takovou... kde není žádný střelec nebo jen jeden až dva... zato plno pomalých jednotek ale bodově drahých jednotek ( berserk , bojovník s obouručním mečem a jiné plechovky). Pokud by byly body i za zabité jednotky v případě prohry ( ústupu) tak tam naběhnu.. pobiju co se dá... nahodím bílou vlajku , shrábnu body a jedeme znova...

Ty asi ale myslíš že by body byly jen pokud prohraješ tj. ztratíš všechny jednotky...? To by bylo taky řešitelné - postavím troje kasárna na kopiníky.. jsou levní obnoví se za 20 sec. a ty body by s nimi také šly - pomalu ale jistě.. Hlavně - za normální situace jsem omezen na získávání bodů z cca 79ti spoluhráčů + provincie ( jsou li nějaké nedobyté).. Takže pokud by tohle šlo tak jsou hráči co mají vše dobyto značně znevýhodněni oproti těm co mají provincie nedobyty..

Ale tohle jsou jen takové hypotetické plky " co by kdyby" :) systém je nastaven tak jak je a myslím že je nastaven dobře - hráči jsou šikovní a umí si najít cestu jak původně dobrou myšlenku zneužít ( já teda rozhodně jo :p )
 

DeletedUser2298

Host
Předpokládám že postih za pohyb v terénu ale zůstal ne? ;-) Tj. skrz bažiny se žádná jednotka skoro nepohne , taktéž " hrbolky " - pahorky.. les i čtverečky sousedící s vodou, stejně jako skály také mají nějakou cenu v "bodech pohybu" - tj. kavalerie tedy může jezdit příměji ale vlivu terénu stejně neujde - nebo se snad mýlím?
 

DeletedUser

Host
Nevíte někdo, zda po posledním updatu zůstalo zachováno, že jsem účastníkem PvP turnaje i přesto, že nemám dobytou příslušnou PvP věž? Načtou se mi body a medaile, když nemám dobytu věž pozdního středověku, ale útočím s jednotkami pozdního středověku? Díky.
 

DeletedUser2385

Host
V aktualizácii nebolo spomenuté nič také :) ak si si také niečo všimol podeľ sa sa nami o screen, že sa v tabuľke neposúvaš :)
 

DeletedUser

Host
To je právě to, na tabulku nevidím, když nemám dobytou věž :) Dám vědět v neděli večer :)
 

DeletedUser

Host
Se screenem je to složitější, když do věže nevidíš. Jedině screen od někoho, kdo to tam vidí :)
Můžeš zkusit někoho poprosit :)
 

DeletedUser

Host
Uvidím. Ale na konci bitvy mi to píše aktuální pořadí v žebříčku a bodově se posouvám, takže to vypadá slibně...
 

DeletedUser2385

Host
:D ja som mal na mysli screen z jedného boja...a následne z Ďalšieho :) tak by sme mohli vidieť prípadný bodový a priečkový posun :)
 

DeletedUser554

Host
Posledná PvP veža je na území Narcien, myslím že PvP veže máme rozmiestnené všetci na rovnakom území. (Ak nie tak ma opravte.)
 

DeletedUser

Host
Kolik je bodů za první místo v PvP u koloniální doby? Nemůžu to nikde najít
 

DeletedUser3831

Host
prosím můžete mi odpovědět na dotaz jak splnit úkol - shromáždi 15 medailí. děkuji
 

Dan 77

Veterán
Budeš dobývat území na mapě nebo útočit na ostatní hráče, za to dostaneš PvP body, a když se dostaneš do prvních pozic mezi hráči na kontinentu v PvP věži, dostaneš příslušné medaile. Ty pak můžeš využít na rozšíření.
 

DeletedUser

Host
Pokud je to úkol, tak jej podle mých zkušeností můžeš splnit jen pomocí dobytí provincie, za kterou dostaneš medaile :)
 

Dan 77

Veterán
Ale medaile dostaneš za první příčky v PvP bodech za jakýkoliv boj. Úkol je jen získat ty medaile.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru