Seřazení jednotek a neužité FP body v VB

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12978

Host
První nápad se jedná seřazení jednotek v nabídce armády, kdy jsou jednotky z budov smíchány s nezávislými, sice ty začínají pohromadě až tak od 5. řady, ale než je objevíte tak to trvá. Navrhoval bych kolem jednotek z budov dát třeba červený rámeček anebo aby jimi vždy začínal váš seznam, jako je tomu na mobilu, PC to tak nemá.

Druhá věc jsou body, co jste investovali do VB hráče co už přestal hrát, ty body se tam válí a VB vám zaclání v seznamu budov, kam přispíváte. Byla by fajn mít možnost body co se někde válí víc jak rok získat zpět třeba formou eventu, speciálního předmětu, anebo alespon tlačítko pro skrytí budovy ze seznamu, ať tam nezaclání.

P.S.: Byl už někdy nějaký z nápadů zde prezentovaný zakomponován do hry? A kdo o tom vůbec rozhoduje?
 

Svatej

Legenda
-Označení závislých / nezávislých jednotek už ve hře je, můžeš si to zapnout v nastavení hry. Uznávám ale že to moc přehledné není ani potom, pokud máš hromadu nezávislých a jen pár závislých.

-Tak nápad na tohle téma jsem nečetl.... možnáá tak 2 měsíce? tři? Tak nějak.;) V návodu na tvorbu nápadů je napsáno aby hráč nejdříve použil funkci hledat. Víš proč? aby se zabránilo duplicitním tématům...:rolleyes:

- Ano, byl. :D
tento například
https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/Čtvrtá-obtížnost.8085/
(Nutno podotknout, že v době podání návrhu už na tom nejspíš pracovali a dolaďovali detaily. Navíc se po delšší expedici volalo a volá skrze všechny jazykové mutace.;) Takže spíš shoda náhod, ale ano, tento návrh byl do hry přidán.):D

Rozhodující proces je následující: Hráč podá návrh zde na fóru, jiní hráči napíší svůj názor. Pokud je návrh dostatečně kvalitní, někdo z CZ týmu rozhodne zda bude/nebude předán "dále" (mám pár doměnek kdo to třídí ale šířit se tu nebudu ;))
Když to projde, odešle se to do Hamburku do vývojového oddělení, kde rozhodnou zda je nápad do hry vhodný. Většinu zahodí a co nezahodí dají do seznamu "někdy na tom budeme pracovat až bude čas".
 

Trolan

Nováček
emh, sice jsem nečetl podrobně celé... ale jak vlákno o 4. kole expedic souvisí s řazením jednotek v přehledu armády, nebo s investovanými FB u neaktivních hráčů? :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru