Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

Borat

Člen
Počítám a nevychází mi to. Minule při výročí byla naprosto marná budova Zlatý planetostroj. Obrovská, slabá. Už jsem ji všude vyhodil do odpadu. "Oslava výročí FoE", budova o ničem, jako oslavme hru o ničem. Hurá. (V Benátkách nad Jizerou je planetostroj na náměstí. Tak škoda, že ve FoE mi stát nemůže.)

Čekal bych, že bonus za hru zdarma bude také Nebeský planetostroj. Aby FoE a jeho výroční křepčení dávalo smysl.

Stříbrnou a zlatou ligu zdarma očividně nedám. Minivýzvy mohu milovat. Přihlouplé sady nesplnitelných úkolů. Tak tudy to také nehrozí. Už jsem viděl 7000 měny pohromadě. Kolik z toho lze navařit bodů? Nebeský planetostroj je na mezníku 5000 bodů. Nyní se zlatá liga nachází někde kolem 3700-4000 bodů, bronzová kolem 2300 bodů. Zbývá 6 dnů události. Tak mi to vychází, že někdo ve zlaté lize poskládá dva silné planetostroje. Hráči z bronzu mají smůlu naprosto ve všech možnostech.

Je pravděpodobné, že tak jako piánko doplujeme po utracení cca 10000 měny na 5000 bodů za 6 dnů?
 
A je to tu zase. Na bete jsem dal zadarmo,jak Zlaty planetostroj na milniku 5000 tak i ze stribrne lize.

Na live serveru,urcite dam 5000 zadara. liga se uvidi,ale moc mi nechybi na stribrnou a jeste mam plno klicu.

Kdyby jsi bez toho kecani radeji hral..ono to toiz jde, a vzdy to slo, jen se musi hrat a ne plkat nesmysly a namesti v Benatkach atd.
 

Borat

Člen
A je to tu zase... Umíte někdo přepočítat měnu na body? Případně klíče na body? Čistě pro odhad, kam se lze dostat? (Potřeboval bych tu zdejší trapárnu vypnout a vykašlat se na to, že to plácání času už nemá smysl. Zábava pro trubky.)

Příklad: Hráč má 6 dnů před koncem 2000 bodů, 3x 120 klíčů a 1000 měny. 120 klíčů mi přijde jako 20 tahů za 27 bodů. Tj. 540 bodů. Ještě tak 1000 měny dorazí. Podle mě, výsledek bude na cca 3000 bodech. Aneb, nemá to už smysl. Na 5000 se nelze dostat. Planetostroj nebude.

Lze s klidem posbírat stanici metra, vypnout a jít dělat něco užitečného. Jako bonus mám několikrát věž konjunkce. Patrně někde ve statistice vyšlo, že ji nikdo nechce. :cool: (Jen nevím, zda jsem z toho počítání někde nevypustil 2000 bodů.)
 
Co resis porad nejake klice,v danou dobu.

Pokud event hrajes aktivne a plnis ukoly,tak proste 5000 das. A to nemluvim, ze ty zkuseny hrac ze vsech svetu ten planetostroj zlaty muzes
dokonce ziskat dvakrat..slovy DVAKRAT v RIvalovi.

Tak co porad resis....nehrajes,a resis kraviny,ono to proste jde,jen chce chtit a nepsat tu ty nesmysly, kdyby jsi nad tema nesmyslama,co tu pises
nepremyslel,a venoval se eventu tak jsi v klidu.

Ale to ne to je snad kazdy event,a to znam novacky celkem,a daji to.

Hold jsi Amater FOE.:)
 

Dan 77

Veterán
Minule při výročí byla naprosto marná budova Zlatý planetostroj. Obrovská, slabá. Už jsem ji všude vyhodil do odpadu.
Zlatý planetostroj (až lvl 10) byla nová budova už předloni. A k zahozeníta budova teda nebyla - poskytuje podporu k obraně útočné armády. A jelikož tu často vypisuješ, že jsou pro tebe boje s 2 vlnami moc těžké, tak bys ta bojová % asi potřeboval.
 

vasa.jedlicka

Komentátor
Zlatý planetostroj (až lvl 10) byla nová budova už předloni. A k zahozeníta budova teda nebyla - poskytuje podporu k obraně útočné armády. A jelikož tu často vypisuješ, že jsou pro tebe boje s 2 vlnami moc těžké, tak bys ta bojová % asi potřeboval.
No pár měsíců zpátky mi putovala do inventáře.. teď s tím dalším vylepšením, ještě když je schopen generovat ty scény.. je to pro mě aktuálně must have budova a oproti metru, který je zajímavý snad jen kvůli vzducholodím.. hlásím vzhůru na PLANETOSTROJE!
 

Borat

Člen
Tak znovu, 2 dny do konce. Ve všech světech mám 3000 bodů a patrně dám bronzovou ligu. Planetostroj nebude. Nehraji to nejspíš špatně, neb jsem ve 20% nejlepších hráčů. Nepochopil jsem nějakou fintu v taktice? Na 5000 bodů se prostě nejde dostat. Je to od počátku s Planetostrojem podvod na vyházení diamantů a peněz. (Minivýzvy jsem hrál jen v základu. Desítky vyjednáván a bitev v CE jsem fakt neřešil. Posilovače do konce eventu ani neutratím.)

(Jednu fintu vidím. Posilovačem krumpáč mohu štěpit poskládané diamanty a vygenerovat víc klíčů... Patrně by víc posilovačů nahnalo body. Kolik asi? Je možné, že kompletní minivýzvy hodí těch chybějících 2000 bodů?)

Ve všech světech s ligou je právě shodná situace, bronzová liga teď začíná na cca 3000 bodech, stříbrná na 4100 bodech a zlatá na 5000 bodech. Jak tady bylo opakovaně řešeno, 1-5 % hráčů jsou údajně ranaři, co za hru platí. Dostanou v pohodě několik Nebeských planetostrojů. Ostatní mají smůlu. Kdo je v amatérské lize, má co dělat aby měl stanici metra. (Uvidíme poslední dny, kam se ligy pohnou. Ale 5000 bodů má nyní jen pár hráčů.)

Silné eventové budovy jsou nutnost. Jede devalvace hry. Celé je to neskutečná otrava. Inventář mám plný budov a nemám kdy město probrat a přestavět. FoE mě nutí k pravidelné těžbě a na víc není čas. Podlost minivýzev to ještě stupňuje do maxima. Povinnost konkrétní všední den drtit FoE! Brr. Je to jak diktatura. Otrokářský systém, kdy si InnoGames nadělal z hráčů otroky bez mozku.

Představa, že sem občas zajdu a s radostí si pohraji je prostě nesmysl. Je to totální opruz. Povinnost za povinností a ještě za to platit. Hnus, velebnosti. Tak slavme výročí. :cool:

(Perlička, právě stojí moje dva cechy proti sobě v CE. Jak máme být první?) :cool:
 
Naposledy upraveno:

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Na 5000 bodů se prostě nejde dostat.
Mám aktuálně 5559 bodů, bez jediného diamantu či peněz.

Je to od počátku s Planetostrojem podvod na vyházení diamantů a peněz.
Zlaté planetostroje mám 3 (možná budou 4 podle toho v jaké lize skončím), bez jediného diamantu či peněz.

Desítky vyjednáván a bitev v CE jsem fakt neřešil.
Udělat 4 levly CE za 2 dny není nic složitého.

Představa, že sem občas zajdu a s radostí si pohraji je prostě nesmysl. Je to totální opruz. Povinnost za povinností a ještě za to platit. Hnus, velebnosti. Tak slavme výročí.
Kdo není dostatečně aktivní nezíská všechny odměny. Tak to je a tak to má být. Pokud si chceš do hry přijít jednou za týden si sklidit domečky tak klidně, ale pak si nestěžuj že nezískáš to co jiní aktivní hráči bez diamantů či peněz.
 

Borat

Člen
Mám aktuálně 5559 bodů, bez jediného diamantu či peněz.
Takový výsledek má nyní méně než 1 % hráčů. 99 % potřebnou taktiku nezná. (Klasická podlost FoE. Je tam ukryta nějaká finta.) A ta je jaká?

Neměl by se člen týmu chytat za hlavu, když 99% hráčů pro nějakou podlost autorů hraje hru špatně, místo toho aby si tady honil triko, že on po nějakém tajném školení InnoGames patří mezi protekční vyvolené hráče? :cool:
 
Naposledy upraveno:

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Takový výsledek má nyní méně než 1 % hráčů.
Jelikož hodně hráčů ještě nevyužilo své klíče a čeká na poslední den. Já už své klíče využila, takže mám už "všechny" své body. Ve zlaté lize nevydržím, budu ráda za stříbrnou, s tím počítám :) až lidi začnou utrácet klíče tak ty ligy vyletí. Šlo mi jen o to abys pochopil že 5k bodů se dá jednoduše dosáhnout.
Strategie neboli finty, jak ty tomu rád říkáš, jsou v každém eventu. Pokud zvolíš strategii bezmyšlenkového klikání na drahokamy je to tvá věc.
nějakém tajném školení InnoGames patří mezi protekční vyvolené hráče
Žádným školením jsem neprošla, nic takového neexistuje. Nejsem žádný protekční hráč, jsem naprosto průměrný hráč FoE. Jen umím používat mozek a zjišťovat si informace. Toť vše.
Řeč je o Nebeském planetostroji. Zlatý planetostroj je brak.
Myslela jsem tím Zlaté vylepšení na Zlatý planetostroj, špatně jsem se vyjádřila, za to se ti omlouvám.
 

Gorwor

Dopisovatel
Rada je zcela prostá, milý Watsone. Namísto plýtvání časem na hraní X světů průměrně (nebo spíš podprůměrně) dej ten samý čas do hraní jednoho světa pořádně. Taktika a tajný fígl jaxviň, viď?
 
Borate. Na tebe uz nema smysl reagovat, a ani by jsi tu nemel nic psat, protoze jsou to jen hovadiny hrace co hraje vsude,ale defakto nemumi NIC. Velka NULA hry FOE.

Napise a ukaz svuj nick na realnem svete,at vidim,co mas za mesto...skoda ze INNO tohle umoznuje mit na foru ci svetech jiny nick. Fakt bych
to ..ty..tvoje super mesta videl.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Borat

Člen
Kdo není dostatečně aktivní nezíská všechny odměny. Tak to je a tak to má být.
Spíš řeším, že bych si rád někdy stavěl a promyslel město. Prostě si s hrou pohrál. Místo toho musím plnit kvanta otravných přihlouplých stupidních úkolů předepsaných InnoGames.

Plnit je musím. Protože jede devalvace hry a musím získat nové budovy, protože staré ztratily dík InnoGames smysl. A ano, jedu ve smečce "aktivních hráčů", jak na to začnu kašlat, jsem bez postupu ve hře.

(Proboha. Ctrl+Enter je odřádkování a ne odeslání příspěvku... K vzteku.)

Opět výsměch za víc světů. Jedu zdarma a potřebuji těžit diamanty. Víc světů je o doporučeném farmaření diamantů. Nazdar. Je toho tady o víc světech půlka diskusního fóra. Jak těžíte diamanty, pokud je to špatně? Na Semennou banku většina hráčů zvysoka kašle. Zbývá VISA karta. Propagované CB moc diamantů nedávají a CE InnoGames zařízlo a znehodnotilo.

Tedy zpět k taktice. Nemyslím si, že hraji event nějak zásadně špatně a dělám snad moc chyb... Snažím se vytěžit co nejvíc klíčů z darované měny co nejlevněji postoupit v bodech. (Resp. odemknu všechny klíče na ploše, tak abych je proměnil na 3 klíče a pak zvážím, jak plochu rychle ukončit.) Jak je možné, že vytěžím 3000 bodů a jiný hráč 5500? Event přitom splním komplet a mám co dělat udržet se mezi 20% nejlepších hráčů? 2500 chybějících bodů je ohromná suma. Vlastně celý druhý event. To není o nějaké sem tam chybce. Očividně praktikuji zcela chybné řešení eventu a jen marně plácám časem. To tady celou dobu řeším. :cool: (Jednám přitom jako cca 90 % ostatních hráčů. Tak asi nejde jen o mě.)
 
Naposledy upraveno:

Borat

Člen
Napise a ukaz svuj nick na realnem svete
Nahlásil jsem tě ke smazání za nadávky. "Oslavme výročí zdejších sprosťáren."

Kupodivu, všude zde vystupuji shodně. Zrovna má města si můžeš rovnou otevřít. Je tam takové vyhledávání... pokud to neznáš. :mad:

CE - očividně netušíš o co jde. Stojí proti sobě cechy z různých světů. Protože hraji víc světů, tak stojím sám proti sobě. Vůbec nevíš o čem je FoE, hlavně že sem aktivně píšeš sprosté nesmysly. :mad:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Tedy zpět k taktice. Nemyslím si, že hraji event nějak zásadně špatně a dělám snad moc chyb... Snažím se vytěžit co nejvíc klíčů z darované měny co nejlevněji postoupit v bodech. (Resp. odemknu všechny klíče na ploše, tak abych je proměnil na 3 klíče a pak zvážím, jak plochu rychle ukončit.) Jak je možné, že vytěžím 3000 bodů a jiný hráč 5500? Event přitom splním komplet a mám co dělat udržet se mezi 20% nejlepších hráčů? 2500 chybějících bodů je ohromná suma. Vlastně celý druhý event. To není o nějaké sem tam chybce. Očividně praktikuji zcela chybné řešení eventu a jen marně plácám časem. To tady celou dobu řeším. :cool: (Jednám přitom jako cca 90 % ostatních hráčů. Tak asi nejde jen o mě.)
Vyčistit celou hrací plochu není dobrá strategie, vyplýtváš na to zbytečně moc energie. Výhodnější je obnovit plochu a začít skládat klíče od začátku. V tom je ten fígl...
Opět výsměch za víc světů. Jedu zdarma a potřebuji těžit diamanty. Víc světů je o doporučeném farmaření diamantů. Nazdar. Je toho tady o víc světech půlka diskusního fóra. Jak těžíte diamanty, pokud je to špatně? Na Semennou banku většina hráčů zvysoka kašle. Zbývá VISA karta. Propagované CB moc diamantů nedávají a CE InnoGames zařízlo a znehodnotilo.
Tak jak teda těžíš diamanty? Máš hodně studánek přání nebo fontán mládí? Máš k tomu všude Modrou galaxii? A za kolik diamantů teď kupuješ rozšíření na hlavním světě?
Já mám 1 svět, žádné studánky/fontány, jen Frontenac (především ten se hodí) a jako bonus občas něco padne i ze Semenné banky. Chybí mi poslední 4 rozšíření, stojí 2600 dia (jsem v Titanu).

S tebou lze souhlasit v tom, že je z toho čím dál větší klikačka a že ve FoE je velká inflace herních komodit. V ostatním s tebou ale souhlasit nemůžu...
 

Nord of Skyrim

Komentátor
Taktika na event je jasná už loňska - za 160 doplnit pole a odemknout co nejvíce klíčů první a odemknout pole max za 40 energie (čili 3 pole - zdarma, 20, 40) a hlavně nečistit dočista, každý den vybrat truhlu za 2x (ale tu co stojí 27) + denní úkoly do eventu většinou 10 klíčů
Boostery jsem použil u 2. výzvy (z té jsem získal ten nebeský planetostroj), první výzvu jsem udělal 24 úkolů bez toho abych cokoliv použil vyjma nákupu asi 4 pokusů do CEX za medaile. Druhou jsem jel doplna, použil boostery a přesně sledoval úkoly - a co mě to stálo 2x dokonči výrobu zásob a nějaké medaile na pokusy (tipuju tak 12 pokusů jsem kupoval) + ty boostery.
Myslím že není problém těch 5000 bodů uhrát bez DIA i výzev teď jsem skoro na 5000 v inventáři cca 120 klíčů (každé barvy) a 430 energie. Pravda je, že tenhle druh eventu (minihry) mě baví, navíc hraju na PC tak používám helper, kde je dobrý přehled jaký počet a druh části klíčů zbývá. Takže v pohodě bez DIA.

A to mám 5 farem s celkem 422 studánek a držím se toho 1%(mám přesnou evidenci), MG tam nikde nemám - na nich hraju jen Kvantovky, bo mě baví (i přes ty chyby) a samozřejmě vybírám, eventy jen co dá denní bonus stejně tam už studny nejsou (kde jsou ty časy kdy se z eventu dalo vytáhnou i 18 studánek =D).
 
Nahlásil jsem tě ke smazání za nadávky. "Oslavme výročí zdejších sprosťáren."

Kupodivu, všude zde vystupuji shodně. Zrovna má města si můžeš rovnou otevřít. Je tam takové vyhledávání... pokud to neznáš. :mad:

CE - očividně netušíš o co jde. Stojí proti sobě cechy z různých světů. Protože hraji víc světů, tak stojím sám proti sobě. Vůbec nevíš o čem je FoE, hlavně že sem aktivně píšeš sprosté nesmysly. :mad:

Ja jsem ten prispevek o CE pak smazal,protoze jsem si to uvedomil praskaci. Neumis hrat event po tolika rokach,pritom taktika je porad stejna,ale praskat lidi to ti jde a mlit tu ty svoje moudra o eventech a jak je INNO ci FOE spatne.
 
Nahoru