Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

Joule

Turista
Restart nepomohl, včerejší aktualizace nepomohla. A velké překvapení... reinstalace taky ne. Z mobilu prozatím nehratelné
 

vasa.jedlicka

Komentátor
Mně teda celou dobu funguje všechno a všude.. víte třeba to že se na telefonu drahokamy nepřesouvají? Ale že se musí nejdřív kliknout na jeden a pak na druhý a spojí se? .. Já jen aby se tady nereportovalo jen to, že to někdo neumí a snaží se o něco co prostě tak nefunguje.. ale nevím, já jen že jsem doteď nezažil ani jeden výúadek nebo nějakou nefunkčnost.
 

Agrippa Thais

Nováček
Vetsinu dne mi to nefunguje. Aktualizace nepomohla. Prihlaseni, odhlaseni, procisteni...nic. nejenom ze nemuzu hrat, jeden vecer to fungovalo, jeste sem si prikoupila novou herni plochu a uz sem nehla ani kaminkem. Super fakt
 
Bude nějaká kompenzace za tu neustálou nefunkčnost?

Jsi ted prisel z jine planety..tady a nejaka kompenzace.

Se podivej na betu...prachy berou Staroztitnik nefungoval tyden,a co..odpoved,sak je to beta co cekate..ale prachy chcou.
A novy event...na co hledali testery...hlavne ze stranka kde ma byt info o novych budovach..ta jejich Studnice znalosti..uz nefunguje od zacatku
eventu. Jo INNO je to.
 

Allotria II

Nováček
Proč mám body výzkumu koupit česky, ale utratit anglicky? :DDDD Kdo zaplatí poplatky za převod? :D
Ano, česko-anglické zadání úkolů někdy vyžaduje velkou míru fantazie, aby jeden pochopil, co to vlastně znamená. :p

Aktuální zadání úkolu je docela legrace:
"Aktivace 1 boostů v krčmě Friends" nebo "Utratit 42 Forge Points" a "Kup 7 bodů výzkumu".

Aspon třetina možností je česky. Ale "boostů" mě dostalo. :D
:D:D
 

Nord of Skyrim

Komentátor
Ano, česko-anglické zadání úkolů někdy vyžaduje velkou míru fantazie, aby jeden pochopil, co to vlastně znamená. :p

Aktuální zadání úkolu je docela legrace:
"Aktivace 1 boostů v krčmě Friends" nebo "Utratit 42 Forge Points" a "Kup 7 bodů výzkumu".

Aspon třetina možností je česky. Ale "boostů" mě dostalo. :D
:D:D
Mě už ani ta českoangličtina nepřekvapí, po KCD kde je inventář, kůň, hráč, mapa a QUESTY =D =D =D. Inovace se tomu myslím říká =)
 
joooooooo INNO zamakalo, potom co jim 14 dni nefungoval odkaz na bete na odmeny...tak konecne tam dali pyramidu u bonusu a ne ten paskvil na ktery jsem potreboval Zoom..pry teda:)

tak a na mesic maj oddelano:)
 
Nahoru