Soupeř

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

eLhighkz.

Nováček
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, kdo a podle čeho určuje úkoly, se kterými přijde soupeř.

Fakt někomu přijde normální, aby třetí úkol byl ,,V dílně dokonči 24hodinovou výrobu 10x"? Chápal bych to, kdyby na to byl týden.. nebo dva. Ale DVA DNY? Vždyť to je absurdní. Hraji tu hru okolo dvou let a ty ,,zrychlovače" využívám primárně při událostech, takže jich nemají stovky v zásobě jako hráči, kteří to hrají přes 10 let.

Chápu, že vývojáři chtějí z lidí vytáhnout co nejvíce peněz to jde, ale nemůžou zapojit mozek? Vždyť tímhle se vyloženě smějí do ksichtu lidem. Taky občas utratím nějaký peníze za diamanty nebo něco.. ale tohle je extrém.

Hra mě baví, ale to, co se tu děje mě opravdu demotivuje. Co bude mít soupeř v prvním úkolu za rok? ,,Kup si balíček za 5049,-."? A druhý úkol bude ,,Utrať 500 000 diamantů."?

Jestli chcete od hry odlákávat lidi, tak jste na skvělé cestě.
 
Je to tak, úplně jednoduše vyřadili z rivala nováčky a hromadu lidí, kteří nemají urychlovače na výrobu kladívek. Mám pocit, že to vývojáři ani nehrají, nebo mají v hlavě nastláno.
 

d arvit

Odborník
třeba proto se to jmenuje výzva a ne přátelská šolíchačka pro každého :-D
jestli za to někomu stojí utrácet dokončení je na každém zvlášt - kdo je nemá může zvážit jestli se mu chce je shánět nebo se na to vykašle a bude to ignorovat..
 

d arvit

Odborník
jak se to vezme - vlastně jediné co potřebuješ ke splnění této výzvy je určité množství hromadných dokončení výroby (kolik záleží na tom kolik máte ve městě kovářů), nějaké medaile (na udělání expe na 64/80) a možná dokončení spec. výroby (pokud neni jiná možnost na získání vojáků než dokončením eventovky která je produkuje)
za mě nic za co by bylo potřeba utrácet (nehorázné) částky diamantů..
+ nakonec trochu přemýšlet - víc z nestandartních věcí neni potřeba takže nic nesplnitelného..
 
ja tohodle Rivala nehraji...je to ujete, co se tyka ukolu, na bete to bylo uplne jinak i lepsi ceny
ale 105 ....24 hodinovek je mazec

a na bete psali,ze i starozitnik je tam, pokud nekdo nema hodne slotu na zacatku hry..je nahrany

defakto to splni hraci,co uz hraji dele..a nakonec jim ty ceny takovym hracum jsou k prdu, ti co by je ocenili nemaji sanci

me pripada,ze to co je v posledni dobe na bete dobre zmrsi, a to co je na pytel jeste zpytlovatejsi:)
 

vasa.jedlicka

Komentátor
me pripada,ze to co je v posledni dobe na bete dobre zmrsi, a to co je na pytel jeste zpytlovatejsi:)
Co na betě dává minimální smysl, na live serverech dorazej.. co je blbost už na betě, je na live serverech ještě horší, nikdo žádnou zpětnou vazbu nečte, je to jen banda budižkničemů. .ale co.. furt to všichni hrajeme :D . A zajímalo by mě jak funguje vývoj a testing.. protože jestli to jsou vývojáři, zajímal by mě plat :D .. protože za takovéhle chyby, to chci taky :D .. testeři musí pracovat pod velkým vlivem alkoholu :D
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Prosím použijte na diskuzi o výzvě rivala vlákno Diskuze k výzvě rivala (březen 2024), díky.

Jak už jméno úkolové řady napovídá, má se jednat o výzvu, a jednotlivé úkoly jsou tomu tak nastavené. Pokud v některém ohledu zaostáváš nebo máš nedostatky, mělo by ti to dát podnět k tomu se zlepšit a zapracovat na dané stránce hry. Konkrétně dokončení výroby zásob na splnění takových úkolů se dají obstarat hned několika způsoby, dám ti nápovědu - Tarotové karavany, když si je postavíš do města, tak mezi jednotlivými výzvy rivala ti vyprodukují dostatek předmětů na kompletní dokončení, nebo zrovna dnes vydaná osada Polynésie, která už po 60 sekundách hraní ti z úkolů udělí celý předmět dokončení všech výrob zásob. Zkus na problémy hledat řešení, jak je zdolat, ne výmluvy.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru