Sousedé - nepoměr etap

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13572

Host
Ahoj,
po posledním rozdělení sousedství došlo nejspíš k chybě. Jsem ve Vrcholném středověku a sousedé na prvních příčkách jsou v Průmyslovém věku. Jde o velký nepoměr v armádách a nemáte šanci se ubránit. Osobně s tím problém nemám, ale pár členů cechu je ve stejné situaci a cca 5x denně jsou rabováni jednotkami z Průmyslového věku. Je to hodně demotivující! Do poslední změny sousedů byl rozdíl max. 1 etapy.
Bude se na to brát při dalším rozdělování ohled?

Děkuji a přeji hezký víkend s FoE.
 

DeletedUser12151

Host
to je paskvil primo od inno a uz se to tady resilo nekolikrat :) jeste jsi na to dobre,ja jsem v budoucnosti a mel jsem i souseda z bronzu :)) takze az ti budou nad hlavou litat vrtulniky pak si stezuj,ale stejne ti to asi nebude nic platne :))
 

DeletedUser3139

Host
Sice už mi to nebaví, ale asi po 156té to zkusím vysvětlit.
1. Než napíšete nějakou otázku, zkuste se podívat, zda se to už neřešilo.
2. Už tvoje tvrzení jak ty problém nemáš, ale kolegové v cechu ano, je divné, každý máte přece jiné sousedy, ne?
3. Že tě někdo přepere je občas normální, ne? Zvlášť když je silnější! Ale ty máš nesmrtelnou army a útočník umírá!
4. Že tě vyrabují? Jo, tak to máš sice blbý, ale můžeš si za to jen a zas jen ty! Co takhle si lépe nastavit město a hlídat si sběr?
5. A nezanedbatelná věc je, že rabování a nastavení sousedů je nastaveno od INNO, a věř tomu, že do toho nehrábnou ani náhodou, protože když do sousedů hrábli minule, tak z toho byla málem revoluce!:)
 

DeletedUser13572

Host
Díky za vaše reakce. Ve fóru jsem hledal, ale nenašel jsem nic, co by mi pomohlo. To, že s tím osobně nemám problém jsem myslel tak, že na mě nikdo neútočí a psal jsem to spíše za lidi z cechu.
Bohatě by stačila odpověď typu: "Nastavení sousedství je takto v pořádku"., ale i tak díky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru