Sousedé

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12887

Host
Tak ja taky to občas projdu..to zase ne ze ne
Záleží taky podle času..fakt je ten..že pak třeba to beru podle radnice..kdo motivuje ma jakoby imunitu..na takové hráče vůbec neutočím a vracím..
Jinak prostě teď treba se mi stalo..že jsem dostal do sousedství asi 5 takových hráčů..kteří jsou úplně dole..jako bez 216 bodů za dva kopiniky na věž budoucnosti nebo doby ledový se obejdu a bez 10ti kamenů nebo pár mincí taky ☺ ono když tam má baracek co produkuje po placnu teď od boku 15ti minutách tezko to bude sbírat včas.
 

peepee77

Veterán
Abych se přidal. Já třeba motivuju pomocí radnice, hraju 4 světy a zas toho času tolik nemám abych tu seděl od rána do večera. Kdo mi dá motivaci ten má jistotu, že mu ji vrátím. Po ostatních se občas povozím a zarabuju si. Ale taky jsem si prošel tím, že jsem se v sousedství ocitnul na konci a k tomu spousta sousedů ze znepřátelenýho cechu :D dopadlo to tak, že jsem nechal v obraně kopiníka a nic víc no občas trefili nějaký mince a myslím 2x mi vyrabovali výrobu za 4 hodiny. Asi po týdnu je to přestalo bavit a já měl radost z toho, že neuspěli.
Jinak právě to, že nevíš kdy a kdo ze sousedů zaútočí se mi líbí. Akorát si někdy říkám, že by mohli útočit častěji :D

A k tématu mám dost sousedů o 2 doby výš i když jsem na čele je to hratelný i tak. Na E se nedivím tomu, že se sousedi míchají takhle protože jsou tam teď někdy opravdu propastný rozdíly. Podívej se tam do města hráči Zerac ( čtvrtej v globálním žebříčku ) a pochopíš kde se ty rozdíly vzaly :D
 

Svatej

Legenda
Chcete "zaručenou" metodu na to aby vás nikdo nikdy nevyraboval? Taková není, ale tohle
c6Xw.png
na většinu zabere :):D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5384

Host
dopadlo to tak, že jsem nechal v obraně kopiníka

Tak když už se rozhodnu vyjet na služební cestu :D mezi sousedy, příliš razantně nerabuju, ale pokud mají v obraně přesně něco takového, jsem jak smrt.beru vše :) Když najdu obranu úměrnou síle soupeře a projdu,většinou odcházím jen s nějakým malým dárkem v podobě zlata z nejslabší budovy. Postavit takovouhle obranu mi přijde stejný,jako bych třeba v hokeji otočil bránu k mantinelu :)
 

peepee77

Veterán
Tak když už se rozhodnu vyjet na služební cestu :D mezi sousedy, příliš razantně nerabuju, ale pokud mají v obraně přesně něco takového, jsem jak smrt.beru vše :) Když najdu obranu úměrnou síle soupeře a projdu,většinou odcházím jen s nějakým malým dárkem v podobě zlata z nejslabší budovy. Postavit takovouhle obranu mi přijde stejný,jako bych třeba v hokeji otočil bránu k mantinelu :)

Já to dělám dost podobně a rabuju hlavě proto abych využil bonus z Voyageru, ale tehdy jsem jim to udělal schválně na zlost, neměl jsem šanci se ubránit a tak jsem bedlivě hlídal výrobu a nedopřál jim body :D

Chcete "zaručenou" metodu na to aby vás nikdo nikdy nevyraboval? Taková není, ale tohle
c6Xw.png
na většinu zabere :)

Tak dobře jako ty na tom nejsem, ale nejsem na tom ani zle :)
Podotýkám jsem v PMD Bonus.png
 

DeletedUser12151

Host
Chcete "zaručenou" metodu na to aby vás nikdo nikdy nevyraboval? Taková není, ale tohle
c6Xw.png
na většinu zabere :):D

naposledy jsou tohle cislo obrany videl u ivetky, hrac na A, uz nehraje, takovou mel radost, ze je ma a at je pry vyzkousim. Vyhral jsem a ztratil 2 tulaky, ty z lesa, chci rict, ze je to jako kdyz na tebe strili prakem kameni a schovava se za pancirem :) ale vypada to hrozive. Podle me skoda mista :) neco jineho by bylo navyseni utoku na 60 procent, na ty kaslu
 

Svatej

Legenda
Peepee77: Však to jsem já taky :D Se koukni ke mě do města na A, jestli tam hraješ ;)
Petr 1st.: No ale ten pancíř je moooc pěkně naleštěnej a zatraceně tvrdej. :D ale uznávám že pár % do útoku by se hodilo... jestli do hry přidaj 1x1 budovu zvyšující útok v obraně, tak si jich do města taky pár (96) narvu:D
Ale je fakt že kolikrát je to čistě psychologickej efekt těch 96 ohňů, už dlooouho mě nikdo nenapadl. :)
 

peepee77

Veterán
Peepee77: Však to jsem já taky :D Se koukni ke mě do města na A, jestli tam hraješ ;)
Petr 1st.: No ale ten pancíř je moooc pěkně naleštěnej a zatraceně tvrdej. :D ale uznávám že pár % do útoku by se hodilo... jestli do hry přidaj 1x1 budovu zvyšující útok v obraně, tak si jich do města taky pár (96) narvu:D
Ale je fakt že kolikrát je to čistě psychologickej efekt těch 96 ohňů, už dlooouho mě nikdo nenapadl. :)

No pěkný to máš, jen co je pravda, já to mám z D taky se můžeš kouknout jestli chceš :D

Možná se to dneškem změní,ale dlouhodobě mám jen jednoho stálého hosta :cool:

Já jednu dobu měl na profilu vypsanou odměnu pro toho kdo mi projde přes obranu :D Lidi se moc nehrnuli a to jsem nabízel tuším 50FB :D
není nad to když se člověk začne nudit a vymýšlí pytloviny :D
 

DeletedUser3817

Host
...jsem nechal v obraně kopiníka a nic víc...

Tak na tohle reaguji ostře.
S takovouhle obranou, kdy mi upíráš body do věže, máš prakticky záruku, že tě budu navštěvovat pravidelně a vyloženě se snažit ti vyrabovat něco podstatného. Protože mě potěší, když ti hru znechutím a místo tebe tam bude hráč, který mi ty body dopřeje.
 

peepee77

Veterán
Tenhle nápad ti s dovolením (i bez něj) ukradnu :D

Jen si posluž :D

Tak na tohle reaguji ostře.
S takovouhle obranou, kdy mi upíráš body do věže, máš prakticky záruku, že tě budu navštěvovat pravidelně a vyloženě se snažit ti vyrabovat něco podstatného. Protože mě potěší, když ti hru znechutím a místo tebe tam bude hráč, který mi ty body dopřeje.

Já to chápu a je to naprosto v pořádku. Ten kdo není schopen nechat si ve městě nějakou obranu ten si vyrabovat dle mého neprosto zaslouží. To co jsem udělal já bylo cílený právě pro ty hráče co mě navštěvovali. Byli o hodně přede mnou, útočili a rabovali. Nemohl jsem je dobýt a neměl jsem šanci se ubránit ( Říšská stráž vs. Antimateriálový odstřelovač ). A dohnat je by znamenalo investici několika desítek tisíc diamantů. Proto jsem začal bedlivě hlídat výrobu aby neměli šanci mi nic zásadního vzít ( rozuměj body, zboží, sílu pro cech - mince a kladívka vem čert ), nasadil minimální obranu a vsadil na to, že to zase znechutí je. No.....zabralo to.
 

Kayro

Znalec
Tak mas tu sousedy ,cechovni války,cechovni expedice plus nejake ty boje na mape uzemi.Vojaci mizi docela rychle a tulaci tuplem.A ja tedy 10k vojaku nemam.
 

peepee77

Veterán
Dobře, 10k jich taky nemám, ale nějaká ta ztráta mě zas tak nezabolí. O tom to přece je, zkoušet co dokážu překonat a čím projít. Kdybych měl útočit jen tam kde nebudu mít žádný ztráty a vítězství mám 100% jistý tak bych to tu asi zabalil, to by mě vážně nebavilo. Mám rád výzvy. Chápu, že někoho bojovat nebaví a jen si tak v poklidu chce farmit, taky je to způsob hry, ale musí počítat s tím, že ho někdo napadne a proto by aspoň nějakou armádu mít měl jinak se neubrání.
 

Kayro

Znalec
Ja tu nechci nic rozebirat jen mluvim z vlastní zkusenosti jak to je.Tu a tam někdo zautoci, po jednom nebo dvou vystrelech zjisti ze obrana 441% je opravdu tak silena jak se zda a jde o souseda dal.Nikdo si nechce dokazovat ze by to dal,tech dvacet surek mu za tu ztratu vojaku nestoji.Ono se to dokaze nascitat na několika desitkach sousedu.
 

DeletedUser12151

Host
Mel jsem takoveho souseda se silenou obranou a jedine me to nakopne na nej utocit s ukazat mu, ze ty procenta obrany jsou naprosto k nicemu a ani nemusim nic vyplenit, myslim, ze ho dostatecne nakrkne, ze misto treba svatyni utratil pohary, listky, vajicka a nevim co jeste za strazni ohne :D
Staci si vzit jen zavisle a ty stihnu denne ze svych 10 skrysy dorekrutovat, nestoji me cenne nezavisle a utocit mohu 1 x 24 hodin, tulaka vycvicim za 16 hodin? Kolik takovych sousedu najdete, 1-2 mezi sousedy?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru