Spojování sousedství - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9670

Host
Ještě je třeba dobrý to že v prvních pozicích sousedů - ti na špici - je do 11místa 6 !!! z jednoho cechu !!! ( druhý nejlepší cech)a zbytek z cechů do 10místa - takže ti kteří jsou si aspon trochu rovni jdou do sousedství spolu - pak jim opravdu nezbývá nic jiného než se hojit na těch dole...Není to snad záměr aby se jim šlo nahoru ještě rychleji? To jim pak krásně přirůstá počet vyhraných bojů. Bodejt, když mají za sousedy takový chudáky oproti nim. Jestli ted v pondělí nedostanu nové sousedy, budu mít hodně co přemýšlet co ještě tady.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thesseus

Znalec
No, co na tohle říci? Snad jen to, že ten šestitisícovej borec nastoupil o rok později, na základě svého vlastního rozhodnutí, takže by asi něl počítat s tím, že tu bude pár lidí o trochu lepších než on a asi to nebude mít jednoduchý
(ze strany č. 40)

O rok později? O rok později jako od čeho? Můžeš mi to říct?
On se prostě regnul do hry JiPi.
 

DeletedUser3139

Host
Nevím přesně kdy začal náš svět ,,C", ale dejme tomu 1.6.2012. To se začalo hrát na tomto světě. Podle tvé registrace na tohle fórum jsi ty začal hrát v srpnu 2012. A musel jsi se snažit dohánět hráče co začali hrát před tebou. No, a ten ,,šetitisícovej borec" začal hrát, nastoupil, nebo podle tebe ,,se regnul" o rok později, takže nedohání celkem zanedbatelné zpoždění cos měl na ty první ty a já, ale ten mnou uváděný rok a to je někde jinde. No, ale zrovna tak jako my dva jsme se dobrovolně rozhodli, že nám nevadí, že tu jsou hráči před námi a že je zkusíme dohnat a předehnat, tak ten ,,šetitisícovej borec" se rozhodl poměřit síly s hráči co začali před rokem a jsou samozřejmě někde úplně jinde než on. Ale bylo to jeho svobodné rozhodnutí a musel počítat s tím (nebo to velmi rychle zjistil), že ti co hrají déle ho moc šetřit nebudou, protože pokud chci postupovat v cechu i ve hře, tak proto musím být po všech stránkách aktivní.
A takové ty úvahy o tom, jak chránit nováčky tu už byly a skoro vždy od hráčů co hráli 10 min denně a hrozně jim vadilo, že je plno ostatních přehrává. Ano, i já jsem pro ochranu nováčků proti útokům, ale tak maximálně měsíc, co začnou hrát, aby si rozmysleli jestli tuhle hru chtějí a současně zvládnou hrát. A pokud se rozhodnou že do toho jdou, tak se všemi důsledky! To znamená, že on má kopí a my tanky, on má nouzi o mince, zásoby a vzácné suroviny a my toho máme nadbytek. A co se týká bojů jako takových, tak má zase na výběr. Nedá obranu (ani nemá kasárna) a raději staví město? Proč ne, ale musí počítat s tím, že ho napadne kde kdo! To ho ale nemusí bolet, když to má tak, že po dokončení výroby to hned vybere. Nebo vždy usekne hlavní cestu u radnice, aby ho nešlo rabovat. To je ,,geniální nápad", ale základ je, vybírat výrobu po dokončení. I když nasadíš obranou armádu, tak ta je vlastně nesmrtelná, tak o co jde!
Stačí tohle vysvětlení? :cool:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru