Spojování sousedství - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Děkuji za odpověď.
No nevím proč to měnit aspoň je zohledněna aktivita hráče a v sousedství jsou hráči ve všech dobách. Na tržišti jsou surovny ze všech dob a motivací, šlechtěním či pleněním se dají získat plánky všech budov, klidně i o dvě doby níž což už nebude možné když v sousedství budou hráčí ve stejné době.
 

DeletedUser5384

Host
Na to,proč to měnit je jasná odpověď: Je to jedno z dlouhodobých přání nás hráčů:) ono docela dlouho trvá,než ten počet klesl pod těch potřebných 40, a potom stačí,aby se ti do té doby přihlásilo pár neaktivních,kliklo na chýši a můžeš odpočítávat znovu.

Nejlepší bude nechat tomu pár dní, ono to nemusí být tak horké,jak to vypadá.V nejhorším holt budeme/te za pár týdnů psát nanovo :D
 

DeletedUser2059

Host
Někde jsem slyšel, že půjde, po nové aktualizaci, zabrat část nebo celé sousedovo město, co je na tom pravdy?
 

DeletedUser5303

Host
ASi nejlepsi zmena za posledni dobu. Nekolik mesicu mam v sousedstvi zhruba 44-48 hracu,coz je sakra malo...Pokud se dostanu do sousedstvi se 75 hraci budu rad ikdyz to bude znamenat dalsi soupere v boji o PVP veze,kterych je ted jen par :)
 

DeletedUser7798

Host
A komu se to líbí a pro koho je to dělané ? pro ty co už nemají co dělat ,pro ty co si nacpali do budov nepoctivě body ,ted křičí jak se nudí a je vše jednoduché ,proč je jinak tolik vesnic co nehrají ? myslím ,že jsou všechny nepoctivé ,podle toho co vidím jak se tu děje . Normální poctivý hráč má stále co dělat :)

Někde jsem slyšel, že půjde, po nové aktualizaci, zabrat část nebo celé sousedovo město, co je na tom pravdy?

Myslím ,že by byl velký úbytek hráčů ,myslím ,že by jsi si pak mohl zabírat polovinu sousedů ,přestali by hrát ,vubec mi není jasné ,jak by se to líbilo těm co uzemí a budovi mají za diamanty tudíž za realné prachy
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thesseus

Znalec
Mám všechny VS (mimo pokrokových), polovinu dostavěných na 10 lvl. žádné nepoctivé body v nich nejsou, všechno je jen správnou taktikou sbírání plánků, dobrým cechem atd. atd. což dokazuje, že se mýlíš ;)
Když jsem něčeho nedosáhl já, tak to přece nebudu vylučovat u všech ostatních.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser6719

Host
mstitel přišla včera o nějaké body co narvala do něčí stavby. Nedozvěděli jsme se ale jestli proto, že mu je smázly protože podváděl, jestli si je smazal sám a nebo něco jiného. Navíc podle toho co psala tak mu podporovala asi 4 stavby. No nevím když půjdu po plánkách jdu většinou po jednotlivých budovách. A mám tím pádem rozestavěné třeba 3 stejné budovy u 3 různých hráčů a ne 4 různé budovy u 1 hráče. Navíc si stěžovala, že nemůže přidat body lidem na stejné IP.

Můj osobní názor. Pokud byly budovy smazány pro podvádění. Docela mě vychází, že o tom věděla a účet z kterého dávala body byl vytvořen jen pro tento případ. Dávat body. Určitě měli různou IP, ale moc dobře se znali a nebo se jedná o 1 hráče.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Lorde, s tvým osobním názorem nesouhlasím, a i kdyby, tohle je na posouzení supportu,kteří mají čistotu hry na starosti. Jestliže by odhalili nějaký nečistý záměr ze strany mstitele, určitě by o tom už věděla od nich.
Pokud se nemýlím, toto vlákno je k diskuzi o spojování sousedství, držme se tedy prosím tématu.Dík,bobbyc
 

DeletedUser6769

Host
Ještě mě tak napadá, myslím, že jsem o tom zmínku neviděl, možná přehlédl: bude se měnit sousedství, i když v něm bude vše klapat? Jakože si fakt budu muset zvykat každý 2 tejdny, nebo jak dlouho, na nový sousedy? Protože podle toho, co jsem četl, tak by to asi fakt mělo překopávat sousedy pořád dokola. Když se to bude snažit vyrovnat.. ne?

Lorde, nemusí o tom vědět, proč by měla? A navíc může chybět pár plánků z více budov, tak proč nepomoct příteli, když se to hodí mě, i jemu? Mě jen zaráží ta zaujetost vůči INNO - když by jejího přítele zavřeli za to, že vykradl obchod, tak za to přece nemůže vedoucí obchodu, ne?
 

Thesseus

Znalec
Toto by mě taky zajímalo, nemuselo by se překopávat při 75 hráčích ale jestli bude asi nikdo neví. Pokud se to bude stále měnit až do stavu, kdy v několik sousedstvích budou ty nejsilnější atd. tak to moc neuvítám.

1) silnější hráči mají armády za víc bodů takže by se jen prohluboval bodový zisk mezi hráči těchto "top" sousedství a ostatními
2) cech ve kterém jsem je složený převážně ze silných hráčů a tak by se jich v takovém "top" sousedství pravděpodobně dost sešlo. Takže by bylo krásné, že mám 75 sousedů ovšem 20 z toho by byli spoluhráči z cechu..
 

DeletedUser6719

Host
jo už jsem tento krok kritizoval. Nakonec to seřadí hráče dle žebříčku. Jelikož ti hráči budou bojovat o 2 věže může se stát, že denodenní boj nakonec nedostanete v neděli ani jednu medaili

bobbycu ano je to na posouzení suportu, jen jsem napsal můj názor jak mě to z informací, které tu jsou vychází.
 

DeletedUser6769

Host
Ono ještě by tu byla nevýhoda další, pokud by se to pořád překopávalo - nemělo by smysl, aby sousedi investovali FP do velkolepek, kdyz by za chvilku byli zase jini sousedi a nemeli by pak moznost to dokoncit/ohlidat si poradi. Sachovat kvuli tomu s pratelama by bylo dost blby podle me.
 

Thesseus

Znalec
jj, i tohle už tu někdo psal a pokud by ty změny byly časté, tak určitě. A taky v sousedech jsou třeba vzájemní obchodníci ale i to už tu zaznívalo. Stejně se tu jen dohadujeme, uvidíme. Snad to nebude tak zlé.
Ono šlo Lordae asi spíš o to, že si ten názor napsal do jiného vlákna. Já si pak skoro nebyl jistej, jestli se nacházím, tam nebo tady :)
 

DeletedUser

Host
Mě se líbí jak tu řvou ti co maj už nahrabáno. Já jsem tak uprostřed a v sousedství je nás aktivních dost, ovšem o taky asi 5 sousedů o dvě doby výš a choděj k nám na dranc jak do koloniálu :) jsem pro rovnost boje kdyz na mě zaútočí někdo z mojí doby jdu mu to vrátiit, ale abych vyhodila vojáky na hráče, kterej si může dovolit postavit x kasáren a z vyšší doby? Mě tahle změna vyhovuje, sousedy co ted mám a obchodujeme a podporujeme se ve VB - jsem požádala o přátelství a čekám co z toho bude (ze změny sousedů). myslim že spřátelení s 80 hráči je dost na to aby si každej udělal přátele v různých dobách a při motivaci netrávil život u PC. Je to jen hra :)
 

DeletedUser3139

Host
Když to tu tak čtu, tak to je zase jako obvykle u každé změny. Část je pro a druhá proti. Já jsem spíš pro, protože teď mám už pár měsíců cca 47 sousedů, z toho jsou dva v cechu a asi 15 má dvě kopí. Takže problém při bojích o medaile ve věžích. Teď dělám rozšíření za 15000 medailí, takže věže je třeba vyhrávat. Přechod do pokroku si vyžaduje dost místa, i když jsem měl město v jednu chvíli jak kdyby jím přešla fronta tam a zpět. Při bonusu z VS 150% při útoku i obraně je mi celkem jedno, jak bude provedeno rozdělení sousedů, hlavně že jich bude víc než těch 47. Obranu města mám 300%, takže si většina útok rozmyslí. A když ne, tak dopadne dost bledě (většinou prohraje, nebo s velkými ztrátami). Co se týká surovin, tak jsem si udělal těch starších zásoby a doplňuji je rabováním. Rabování jsem dříve odsuzoval, ale když se zveřejnilo, že se budou moci použít přebytečné plánky (ještě se neví na co!), tak rabuji. Pouze u prvních 10ti se nerabuje, je to taková nějaká nepsaná dohoda.
Takže by mně jen zajímalo, zda už se u někoho avizované sloučení objevilo.
 

DeletedUser6769

Host
Ehm, od kdy že to pojede? Protože jestli to už jede... hodilo mi to nový sousedy... a z první pozice mezi sousedy jsem na 52.? Mám 181k bodů a hodí mi to týpky se 700k, 650k atd.. ? Tak to je teda fakt hard core i na mě... Asi 3 měsíce se přetlačuju s 2ma týpkama, abych se dostal před ně, měli asi 14k náskok... a teď mi to hodí tohle?! Úplně mě přešla chuť dál hrát a o něco se snažit. Taky na co se člověk snaží, když se mu pak takhle za snahu odvděčej? Že nebudu první v globálním žebříčku, když nekupuju diamanty je mi jasný, ale pokud se mi podařilo vydobít si první pozici aspoň mezi sousedama - lidma, kteří začli hrát ve stejnou dobu a kteří toho nevyužili. To je prostě ten pocit, který mě na tom bavil a který mě hnal dál. Achjo, jestli nepřestanu hrát teď, tak už nikdy.
Jsem na pozici 113 a koukám, že to přede mě přidalo top 50ku, alespoň top 10ka sedí. Dál jsem to neporovnával. Proč? Za co? INNO, co jsem ti provedl? Kupoval jsem si málo diamantů? Budu si je kupovat.. ale první si musím najít práci..
 

DeletedUser

Host
No tak to je tedy opravdu velmi fér. Hraji na dvou světech a v obou jsem byla tak někde do 5 místa a po této úžasné novince jsem také tak do 5 místa ovšem od zadu. Pokud jde o body tak jsem byla všude maximálně do 200 000 tisíc bodů a najednou mám v sousedství i machry s 1 200 000 takže tak nejméně s 6x tolik body. No tak tedy nevím v čem je toto spravedlivější? Do teď jsem neplenila, takže stesky na to že já již mám nahrabano jsou fakt úplně mimo. Tato novinka pomůžem těm silnějším aby byli ještě silnější. Ovšem problém s neaktivními sousedy to neviřeší protože po tomto spojení se nejspíše přidám do jejich již tak rozsáhlých řad. A to to měla být aktivitu podněcující novinka no opět se to dost šeredně nepovedlo.
 

DeletedUser6719

Host
A je to tady :( to co jsem odhadoval, že proběhne tak po 4-5 sloučení se vám podařilo udělat během prvního sloučení. Seřadilo to sousedctví podle žebříčku. Opravdu větší zničení této hry jste nemohli udělat. Hraji D jsem tam 3 na světě a tímto krokem pravděpodobně končím tuto hru. Aby 40 lidí bojovalo o 2 věže kde se odmění 20 lidí je fakt na hlavu. Nějaké umístění mě bylo úplně jedno člověk bojoval kůli medailím. Nyní jste to úplně pohřbily a uvidíte co aktivních lidí tímto krokem skončí.

Kdežto nějaký ňouma co si 2x za týden zaboju na polovině sousedctví má nyní možnost za týden nahrát i třeba 1000 medailí. Fakt úžasné jak odradit aktivní hráče od hraní této hry.:mad::mad::mad:

Navíc lidi co jsem měl v přátelích a byli v žebříčku nahoře, protože měli nejnovější budovy a jejich motivací jsem měl možnost získat plánky k nejvyšším dobám jsou teď moji nepřátelé. Tudíž motivace nepřichází v úvahu. A jestli si myslíte, že někdo z nich si nechá vyrabovat jednodenní produkce tak jste asi nikdy proti aktivnímu člověku nehrál.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
Když hráči měli málo sousedů, popř. relativní dostatek ale se špatnou obrannou - brečeli... když mají dostatek sousedů ale silných.. brečí zase... Já osobně VŠEM doporučuji vydržet týden bojování a teprve PAK zhodnotit, jaká ta změna přinesla reálné výsledky.. Zatím tu máme změnu pár hodin, takže na nějaké posuzování vlivu na hru je imho DOST brzo.. ( omlouvám se všem jasnovidcům, věštcům a prorokům, kteří již budoucnost znají a mají v tom jasno)
 

DeletedUser6769

Host
No já jsem taky nadšenej, že se na mě teď bude střídat 50 medailíchtivejch lidí, místo toho klídku, kdy na mě za poslední 4 měsíce zaútočili 2 lidi. Jen jednomu to prošlo. A ty věže se teď taky můžu jít vycpat, nemá smysl se ani snažit, když jsem psal svůj minulý příspěvek, tak mi tohle ani nedocvaklo.

P.S. pro priesta.. já si na nic nestěžoval, já jen dostal novinama po čumáku. Já sousedy nepotřebuju, motivuju si cech, útočím na provincie. Pokud se mi sem tam přibude nebo ubude soused, tak budiž... ale nacpat ke mě celou top 10ku a k tomu ještě dalších 40 lidí z top 100ky? Nešlo udělat nějaký čudlík 'chci nový sousedy', který by šlo použít třeba jednou za 2 měsíce, aby lidi moc neběhali a pak by to přesouvali ty lidi do neplnejch sousedství, případně, když by jich bylo moc, sestavit z nich nový sousedství? Ti by o to aspoň stáli. :) A né přeházet hlava nehlava celý server.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru