Spojování sousedství - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7347

Host
Zdravím vás.Já se nestačím divit co se v této hře děje.Byl jsem měsíc a kus mimo pač mi klekl komp a vůbec to rozdělování nechápu.Když si najedu na liště na přátele tak tam mám svoje normální skóre 106000 bodů ale kliknu na sousedy a tam mám jen 400 bodů nechápu a aby toho nebylo málo tak první hráč ze sousedství má 5000 bodů je v době železný (pozor teď příjde bonbonek) a když jsem schválně zkusil zaútočit tak proti mně stali granátníci polní děla a rangeři.Jestli tohle někdo chápete tak mi dejte vědět pač já jsem z toho úplně špatný!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8796

Host
No jinak včera jsem zkoušel hrát na serveru B, na serveru C jsem skončil (tam jsem v koloniální době).
získal jsem přes 600 bodů a dneska? Přibyl mi nový soused, nejdřív bez refreshe se tvářil, že má 8 bodů, ale když jsem na něj zaútočil, měl Trebuchety :-D
Takže já v době bronzové, druhý den hry dostanu souseda z pozdního středověku? To jsou 4 věky rozdíl - po refreshi má dotyčný asi tak 20 tisíc bodů, druhý nejlepší má 5000 bodů (evidentně to hraje dlouho a neefektivně, má ranný středověk, ale pěkně rozjetý), další asi 1500, pak 900 (ten přibyl včera najednou z ničeho nic, aby se neřeklo), pak já s 650 body a pak ostatní normálně. Dneska přibylo pár dalších hráčů, ale hlavně ten z pozdního středověku...
To přiřazování sousedství je tak zabugované, že to není možný.

A na serveru A, kde jsem hrál dřív a mám tam pozdní středověk - tak tam mám zase nesmyslné sousedství, všechny jsem porazil, byl jsem první.
Jediná logika mne napadá, že kdo dlouho nehraje, kdo je neaktivní, dostane jednoduché sousedy (což tedy mimochodem není moc fér vůči nim, když jsem o 4 věky napřed) a po pár dnech rozkoukání dostane extrémní soupeře, které nikdy neporazí, pokud do hry ovšem nevrazí pár desítek tisíc Kč :) To by mohlo pomoct,
ale nevím jestli je to správný marketingový tah, ČR nemá moc hráčů, kteří by kvůli této aktualizaci vrazili do hry z ničeho nic tolik peněz...
A hlavně proč investovat do hry, která v průběhu mění pravidla? Která vám odejme bez varování sousedy, kteří přispívají na divy světa, se kterými máte určité vztahy?
Přijde mi to jako testování na produkčním serveru, což je začátečnická chyba při vývoji. Nebo zásah nekompetentního člověka shora, který tomu vůbec nerozumí.
Nemluvě o tom, že než jsem to několikrát refreshnul a dal pár bojů, tak mi to ukazovalo nesmyslné údaje, třeba já jsem nebyl zahrnutý v sousedství a měl jsem jenom 8 sousedů.

Vtipné na tom je, že tahle hra přestala být beta :-D :-D :-D
Přijde mi, že se z ní spíš stává alfa.
A přibyl k tomu další pěkný bug - některé budovy ve výrobě měly kouř, některé ne :-D takový základy, které se řešily už tisíckrát.

Vývojáři poněkud podceňují jeden důležitý faktor u online her - důvěru hráčů...

To jenom můj příspěvek, zkoumal jsem, jak moc je tahle aktualizace špatně a je to horší, než jsem si myslel... už se jenom směju,
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3139

Host
Tak mi schválně řekni, kde jinde si máme postěžovat (samozřejmě v rámci slušných mravů). Jak jsi psal, jsou prostředníci a tudíž jsou naší jedinou spojnicí s INNOGAMES a tak nám nezbývá, než doufat, že naše stížnosti předají INNOGAMES.

Mimochodem, zběžně jsem koukal na americké fórum a tam tato diskuze má několikanásobně více stránek a z těch pár příspěvků co jsem četl jsou s úpravou stejně "spokojení" jako my ;). Tak snad se INNO brzo rozhýbe...
Již před delší dobou, když se řešili chyby u VS, tak tu někdo ze supportů zveřejnil přímý link na INNO. Takže by možná bylo dobré, pokud by to šlo tento link sem dát zase. Jediný problém asi bude, že komunikace se bude muset vést německy, či anglicky (my, bývalí ruštináři máme asi smůlu!). :-D
Taky by to možná šlo napsat přímo ze stránek INNO, ne?
 

DeletedUser5384

Host
I to by samozřejmě šlo,ale každý,kdo vstoupí do úvodní obrazovky má v dolní části řádek 2009-2013 INNOGames. Po kliknutí jste na oficiálních stránkách.
 

DeletedUser2298

Host
qpaly: V tvém případě - pokud jsi byl delší dobu neaktivní... tak se "něco" pokazilo patrně při přepočítávání bodů... koukal jsem na tvůj účet a zobrazování bodů v sousedství je fakt divné ( oproti liště klanu a přátel) - a proto jsi byl asi i zařazen do takového sousedství kde jsi... Posíláme to vejš na prověřění
 

DeletedUser7347

Host
qpaly: V tvém případě - pokud jsi byl delší dobu neaktivní... tak se "něco" pokazilo patrně při přepočítávání bodů... koukal jsem na tvůj účet a zobrazování bodů v sousedství je fakt divné ( oproti liště klanu a přátel) - a proto jsi byl asi i zařazen do takového sousedství kde jsi... Posíláme to vejš na prověřění

Ok díky :) Jsem rád pač mne to docela dost omezuje ve sbírání plánků ale chápu že se to může stát.
 

DeletedUser8622

Host
spojování

čauky,mě se to také moc nelíbí..vyváženost????..i ve skutečném světě jsou slabší a silnější státy,tak proč to tady "vyvažovat",něco podobného chtěli Marx a Engels,jestli se moc nepletu..:)
 

DeletedUser6769

Host
Marx a Engels nekupovali diamanty a pokud vím, tak při tom neseděli u počítače. :) Když bude hra nevyvážená, tak se dá jen těžce hrát. Zkus si zahrát Unreala proti někomu, kdo má zapnutý God cheat.. :) Nebo fotbal proti někomu, kdo má zabetonovanou bránu. Hrát se to dá, ale zážitek nic moc. :)

(Upozornění: nesnažím se narážet na žádné hráče, že si nějak vypomáhají, ať již BOTem, nebo diamanty, jen uvádím příklad!)
 

DeletedUser7347

Host
Highlander souhlasím s tebou že vyváženost musí být ale tohle se vývojářům fakt nepovedlo!Konkrétně u mně (jsem v koloniální době) jsou sousedi max. v raným středověku.
 

DeletedUser5384

Host
Pokud vím,INNO prohlašuje,že se tahle hra dá hrát bez použití diamantů, a to také bezesporu plní. Ale nikdy negarantovala,že bez použití diamantů někdo dosáhne na umístění řekněme v TOP 10. Proč poměřujeme nepoměřitelné? Jestliže někdo za vynaložení veškerého volného času a nemalých peněz za diamanty se vyškrábe na první příčky,není to důvod k nářku. Je to úplně stejné,jako (pokud použiju Highlanderův příměr z předešlého příspěvku) kdyby se postavil fotbalový výběr Portugalska proti TJ Horní Dolní. Bylo by to vyrovnané? Nebylo,jen jedny portugalský kopačky stojej víc,než je roční rozpočet tý TJ. Co s tím? Bude někdo omezovat portugalsku rozpočet?

Proč, když tu voláte po vyváženosti se má vyvažovat na tý nejnižší možný úrovni? Aby si každý mohl "pěkně" zahrát? Což v podtextu znamená,aby mohl s pokud možno co nejmenší námahou vyhrát? Na to nikdo nemusí hrát online hry,na to stačí pískoviště,kyblíček a bábovičky.
 

DeletedUser7347

Host
Neříkám že by jsme měli být všichni v jedné lajně ale když máš 27 sousedů jako já a z toho je 23 o 105000 bodů pod tebou a o tři doby zpět tak pro mě alespoň v tomto hra ztrácí smysl pač si od nich vezmu co chci.Samozřejmě tady jsou i hráči s úplně opačným problémem.Před změnou v sousedství to bylo v pohodě.Samozřejmě mluvím za sebe.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7772

Host
vývojáry týmto potrestali najaktívnejších hráčov :( zas trefa vedľa podobne ako tá slávna UI
no a potrestanie (vysvetlenie názoru) ak hrám každý deň tak idem hore a mám veľa bodov, som naj v susedstve a z toho vyplýva, že môžem získať najviac medailí - logické nie, no a s týmto výtvorom sú tí aktivny spolu a získať body je oveľa ťažšie, lebo o ne hrajú všetci a tým (logicky niekde sú spáči ktorý majú body skoro za nič), ako sa to pomenilo mám okolo seba hromadu hráčov o dobu vyššie a útočiť na nich sa nedá aj ked mám bonusy od VB proste majú lepšie jednotky... takže ak som aktívny tak ma to hodí niekam kde nemôžem hrať a je jedno, že tomu venujem hromadu času ak tam mám ludí ktorý len hrajú veľmi dlho a nejako sa doplížili ďaleko - takže podpora tých ktorý sa len pomaly vezú nie tých čo hrajú aktívne!
inak nie som niekde v dobe železnej a nie som smutný, že mi to nejde hrám 4 mesiace a 2 dni (podľa registračného mailu) mám 179 000 bodov predtým som bol prvý teraz som 4 ale prvý má o 80 000 bodov a dobu navrch, aj tak mám dva turnaje prvé miesto a ďalšie 2 bodované, ale namnoženie hráčov na vyššej dobe aj v poradí za mnou! ma dosť obmedzuje a ich robí imúnnymi - môžu spinkať ďalej... takže ako som písal trest za aktivitu + zmena pravidiel za jazdy - no coment, proste snaha byť najepší bola zbytočná a stratou času, a ak sa mi bude dariť tak ďalším zlučovaním ma rovnakým systémom dajú ešte k lepším - to po pár spájaniach znamená, že hra bude pre mňa nehrateľná a môžem ísť hladať konkurenčnú hru kde takéto podrazy za jazdy nerobia, šlo by to ešte akceptovať zmenou z beta verzie na ostrú, ale nie meniť už v rozbehnutej!
 

DeletedUser8797

Host
Pokud vím,INNO prohlašuje,že se tahle hra dá hrát bez použití diamantů, a to také bezesporu plní. Ale nikdy negarantovala,že bez použití diamantů někdo dosáhne na umístění řekněme v TOP 10. Proč poměřujeme nepoměřitelné? Jestliže někdo za vynaložení veškerého volného času a nemalých peněz za diamanty se vyškrábe na první příčky,není to důvod k nářku. Je to úplně stejné,jako (pokud použiju Highlanderův příměr z předešlého příspěvku) kdyby se postavil fotbalový výběr Portugalska proti TJ Horní Dolní. Bylo by to vyrovnané? Nebylo,jen jedny portugalský kopačky stojej víc,než je roční rozpočet tý TJ. Co s tím? Bude někdo omezovat portugalsku rozpočet?

Proč, když tu voláte po vyváženosti se má vyvažovat na tý nejnižší možný úrovni? Aby si každý mohl "pěkně" zahrát? Což v podtextu znamená,aby mohl s pokud možno co nejmenší námahou vyhrát? Na to nikdo nemusí hrát online hry,na to stačí pískoviště,kyblíček a bábovičky.

Ano,tedˇto máme vyvážené jak fík,do sousedu jsem dostal 6 lidí z přátel a 2 z cechu to bude asi proto abych měl větší šanci na medaile :D
 

DeletedUser7772

Host
ešte k tomu čo som písal pred chvíľou - overoval som to som na 4 mieste a posledný človek o dobu vyššie je na 37 mieste - jasne vyrovnené asi hrá o 2 dni dlhšie ako ja - vyhral 59 bojov - to asi preto, že má o dobu lepšie jednotky takže poraziť ho proste nejde! vyrovnanosť jedna radosť - myslím, že viem čím ten čo to vymyslel rozmýšlal, ale ak to tu napíšem nejaký moderátor mi zas dá ččervenú... proste nádherný výsledok snahy niekam to dotiahnnuť, to bude asi snaha nejakého manažmentu aby tí čo hrajú aktívne a nie od spustenie nového sveta museli nakupovať diamanty inak sú v ... - všetci si domyslia kde (napr. v kuchyni a hrajú to na hrnci :) )

Pokud vím,INNO prohlašuje,že se tahle hra dá hrát bez použití diamantů, a to také bezesporu plní. Ale nikdy negarantovala,že bez použití diamantů někdo dosáhne na umístění řekněme v TOP 10. Proč poměřujeme nepoměřitelné? Jestliže někdo za vynaložení veškerého volného času a nemalých peněz za diamanty se vyškrábe na první příčky,není to důvod k nářku. Je to úplně stejné,jako (pokud použiju Highlanderův příměr z předešlého příspěvku) kdyby se postavil fotbalový výběr Portugalska proti TJ Horní Dolní. Bylo by to vyrovnané? Nebylo,jen jedny portugalský kopačky stojej víc,než je roční rozpočet tý TJ. Co s tím? Bude někdo omezovat portugalsku rozpočet?

Proč, když tu voláte po vyváženosti se má vyvažovat na tý nejnižší možný úrovni? Aby si každý mohl "pěkně" zahrát? Což v podtextu znamená,aby mohl s pokud možno co nejmenší námahou vyhrát? Na to nikdo nemusí hrát online hry,na to stačí pískoviště,kyblíček a bábovičky.

veľmi pekný a inteligentný komentár - hlavne o tom vyvažovaní na najnižešj úrovni, aby si mohol každý pekne zahrať - zrovna som napísal dva príspevky kde trošku rozpisujem kam to vedie pre tých čo hrajú aktívne a nie od spustenia sveta...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Děkuji za pochvalu, bohužel s tím dalším,co píšeš nemohu souhlasit. Spojení sousedství už jsem zažil i před tímto, dalo mi to i sousedy,kteří byli o dobu dál,přesto bodově stejně a jejich lepší jednotky jsem se svými horšími dával bez problémů. Podotýkám,že v tu dobu ještě bez útočných VB. Takže pořád tvrdím to samé,není to o možnostech,ale o chuti to dát.
 

DeletedUser7772

Host
to o tej chuti beriem - aj som písal, že dva tunaje vediem dva mám na medaile - ale ak sa toto zopakuje viackrát (spojovanie) kam ma to týmto spôsobom hodí? vyššiu dobu má niekto o 30 pozícií nižšie (v susedstve nie globálnom rebríčku) a rozbiť takú obranu zničí armádu a obmedzí možnosti útoku kvôli čakaniu (bez diamantov - čo môže byť dôvod - treba kúpiť a valím... a každej normálnej spoločnosti ide o zisk, ale kam až? kto to kúpi ak budú všetci naštvaný a prestanú hrať?)
 

DeletedUser5384

Host
Hele,to ukáže čas,zatím změna běží pátej den,ale všichni vědí,jak je špatná.Tedy alespoň podle ohlasů. Pevně věřím tomu,že pokud se tyhle špatné ohlasy sejdou ze všech serverů po světě,že s tím někdo něco udělá. Mě akorát tahle preventivní hysterie přijde neadekvátní a nicneřešící. Uvidíme,co bude:)
 

DeletedUser6769

Host
Bobby, jak jsem už někde psal, tyto zprávy o 'hysterii prvního dne' jsou poněkud divné. Copak když šlápnu do exkrementu, tak musím týden počkat, abych zjistil, že to zapáchá a musím to očistit? - To uvádím jen jako extrémní příklad, aby vyniklo, co mám na mysli (tím nemyslím ten exkrement :D), nechci tuto úpravu ve hře porovnávat s exkrementem, i když to asi mnozí již udělali. Prostě nechápu, proč bych už první den nemohl vědět, že to stojí za nic? Nezkoumám život na jiných planetách a nepotřebuju dlouhodobé analýzy a rozbory vzorků. Jinak ale už si stěžovat nechci, konečně se objevilo i něco jiného, než že je vše vpořádku. A sice to, že se s tím možná něco udělá. To mi stačí, budu se těšit, jak to dopadne.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru