Střídačka Fotbalového poháru 2023

Které středisko postavíte?

  • Zamilovaných

    Hlasy: 7 77,8%
  • Zahradní

    Hlasy: 0 0,0%
  • Přímořské

    Hlasy: 2 22,2%

  • Celkový počet hlasujících
    9

NoVa

Moderátor

Člen týmu
soccer_2023_logo.png

Po roce se vrací fotbalový pohár se známou mechanikou a spoustou zajímavých odměn! Veškeré podrobnosti se dočtete v oznámení, a zde můžete sdílet své komentáře nebo probírat taktiky. :)
 

d arvit

Odborník
no abych se přiznal, vůbec se mi nelíbí směr kterým nyní jdeme, inflace ve foe se šíleně roztočila a to co mělo roky nějakou hodnotu jí nyní ztrácí - to bych bral a považuji to za normální, problém je že nyní hodnotu ztrácí i věci staré pár měsíců, jakou jsem měl radost když dokázali dát hodnotu modrým procentům a zboží, či zavedli nové zajímavé věci (dokonči výrobu zásob, nákres do inventáře..) a když koukám na staty nových budov tak se jim povedlo to během pár měsíců vrátit na úroveň červených %, fb, či zlata - což předtim trvalo roky...
ani nejsem zvědavý čeho se dočkáme v novém roce - eventovky co na 16 políčkách poskytne 300%, 150 zboží a 200fb + po motivaci jedno bezplatné dokončení lvlu VB a my se dostanem do bodu kdy budem bořit velkolepky na lvlu 100 protože už budou příliš slabý nebo se díky všem rozšířením a síle eventovek stane standartem 5000% 5000ks nebo Fb denně?? potom možná po čase přidaji 10 lvl expedice..

najednou nastala otázka - kam vůbec investovat a proč - desetitisíce/statisíce fb do VB aby je překonala každá eventovka, dávat diamanty do eventů aby je je následující event hodil do popelnice?? něco šetřit, produkovat, stavět?? proč když to za doslova pár měsíců zastará..
jsem znechucen
 
Naposledy upraveno:
Ja si řikam že asi začnu jen tak stavět uplně všechny VB na 100+ protože ty eventovky se tak rychle měni a stejně už nevnimam nějake extra rozdily na trošku vyších % a ma to každý ale na 2 stranu moc hráču něco takoveho jako všechny VB na 100+ mít nebude a je třeba se nějak odlišit :)
 
Jenze hodne lidi nema farmy,jak vy, takze nedokaze postavit x desitek tech domku. Mozna casove za rok,dva,tri.
Inflace je tu pro nektere jen, hodne hracu tohle neresi,a rada hraje event..aspon prozatim, pokud jakztakz bude mozno postavit jednu boudu na max celkem zadarmo,ci casovy usek.

Me se ta mechanika libi..staci udelat 4 hry za den...kolik 30 minut? A clovek dojde k budove i premiaku. Co vic kdo chce????
 

Elrrond

Turista
Mě se vůbec nelíbí styl, kterým teď je plnění eventovek. Přijde mi to zdlouhavée abych neustále něco skládal dohromady. Předtím diamanty atd. Tento styl mě vůbc nebaví,navíc je založen na tom, že přijde správný kámen. A ten zpravidla nejde. Když hraju víc světů je to nereálné jet naplno ve všechn takže si musím vybrat jeden nebo žádný. A vzhledem k tomu jak je tato hra "zábavná" je volba jasná, kašlu na další event.
 
Ahoj, mě by zajímala odměna v eventu "200 zboží z další doby". Ti, co jsou v Titánu mají smůlu, nebo dostali aspoň současného zboží?
 

matesov

Turista
Tak jsem se těšil na nový event a zatím jsem znechucen = co to je zase za kravinu !!
Další nesmyslný event do sbírky ?!
U mě zatím TOP z nejhorších eventů ! Další nesmyslná hra, která jen zabírá čas.
Zlatý klasický fotbalový turnaj !!
Tady stejně němá cenu něco vyjadřovat ke krokům, které znechucují hru.
 

Y u m a n

Komentátor
tak po přečtení výše uvedených příspěvků jsem se uklidnil a uvědomil si že nejsem pako :eek: ale že hra jde někam úplně do pr...... tento event je druhý po sobě co nebudu hrát to se mi nestalo za deset let hry a asi je na čase dát tomu vale což mě mrzí dám tomu ještě čas cca do vánoc ale nevidím progres je mi to líto doufám že vedení pošle do Hamburgu pořádné info aby se dali do kupy !!!!
 

Stanley Tweedle

Komentátor
Jestli bych mohl navrhnout nějaké vylepšení.....Nešlo by u každého eventu zakomponovat nějaké tlačítko, ikonku nebo tak něco s nápisem "Nechci tento event hrát", klidně s doplňující otázkou "skutečně nechcete?", po jejímž odškrtnutí by zmizely ty otravné ikony s pohupujícím se míčem a plešatým přiblblem ? Myslím, na základě zdejších zpětných vazeb, že by to spousta lidí včetně mě s radostí uvítala.
 
nazev je dle me hovadina..prvne ve spoileru na bete to bylo vedeno jako Merge cup

mechanika eventu je oblibena mezi hraci,takze ji nasadili do dalsiho eventu...stejne jako v pristim eventu Peceni,nebude stara mechanika s dortiky,ale mechanika Divociny
me osobne,take sedi, a zahrat 3 hry denne...20/30 minut dle sikovnosti hrace, je zdlouhavy event? a hlavne da se zde toho dost vyhrat, velka sance DS,
a boudy jsou lehce dosazitelne, jak premiak toho resortu,tak premiak Athlonu a Kvetinoveho mlyna..a bez dia a penez

co vice uz by hraci chteli? si fakt klikat tupe na panacky:)
 

d arvit

Odborník
Jenze hodne lidi nema farmy,jak vy, takze nedokaze postavit x desitek tech domku. Mozna casove za rok,dva,tri.
Inflace je tu pro nektere jen, hodne hracu tohle neresi,a rada hraje event..aspon prozatim, pokud jakztakz bude mozno postavit jednu boudu na max celkem zadarmo,ci casovy usek.

Me se ta mechanika libi..staci udelat 4 hry za den...kolik 30 minut? A clovek dojde k budove i premiaku. Co vic kdo chce????
to neni o dia farmách nebo nakupování diamantů ale o celkovém systému (více diamantů to jen urychluje)

dřív jsi z eventu získal budovu a věděl jsi že aspoň rok bude dobrá a bude trvat pár let než zestárne natolik že jí budeš muset vyměnit. Jednou byla budova dobrá v % ale slabší v bodech, jindy byla budova dobrá v bodech a surkách ale mizern
á v % - úroveň postupně stoupala, ale pořád natolik pomalu že zastarávání bylo ,,přirozené,,.

Ted bum jeden event budova co najednou přidá 120%,13FB a 20 surek na 21 polích, druhý event budova se 100%, 50 surkama a 50% šancí na 26FB na 16 polích která dokonce produkuje část další dobré budovy (šaškovo jeviště - které zase produkuje část dokončení speciální výroby, mimo jiné) a další event budova s víc než 160%,60 surkama a různě velkou šancí na 40-90 fb + podstatnou částí nějakých fragmentů..

když to srovnám s innem lvl 100 (60fb) nebo castlem lvl 100 (60fb+150) na znatelně větší ploše a už vůbec se nebavim o hagii lvl 100 která na víc jak dvojnásobný ploše přidává 60fb - a to po nezanedbatelné investici desítek tisíc fb..Navíc nové budovy mají ,,nepříjemný" zvyk produkovat fragmenty svých částí takže s každou další postavenou budovou se zrychluje postavení další.

Dokonce existuje jedna velká výhoda pro eventovky - jdou vybrat přes galaxii.
 

Elrrond

Turista
Jasne,takze kvuli hracum co hrajou vsechny svety..a nestihaji..budeme hrat jen klikaci eventy. Za me aspon nejaka hra tohle.
Ne o tom to není, je to o tom, že je to neskutečně otravné. Nezábavné a nudné. A tomu nechci věnovat čas. Chtěl jsem si v klidu zakopat na hříšti jako předchozí roky. Tady je třeba plánovat dopředu každý tah a za mě mě to přestává bavit po druhém hřišti. Pořád dokola a hrozná nuda.
 
Nahoru