Střídačka Fotbalového poháru 2023

Které středisko postavíte?

  • Zamilovaných

    Hlasy: 7 77,8%
  • Zahradní

    Hlasy: 0 0,0%
  • Přímořské

    Hlasy: 2 22,2%

  • Celkový počet hlasujících
    9

erza scarlet

Dopisovatel
mě třeba tohle skládání baví hodně :) já nemám ráda různá pirátská kola atd.
Spíš mě štve, jak se tedka všechno převalilo v prachy a rozdělilo dokonce na 3 varianty odměn. A dost drahých. Kdybych to sečetla, tak za hru platím třeba 1000 měsíčně a to je fakt hardcore.
 
Nejhorší je, že málokteré hřiště je vyvážené. Buď tam od jedné barvy není téměř žádné pole, nebo mají všechna od jedné barvy stejný znak, takže nic nezískáte. Navíc by mě zajímalo, jak funguje generování nových polí za míče. Na jednom hřišti jsem potřebovala jakékoliv žluté nebo červené pole a padlo mi 10 modrých za sebou, což mi nepřijde jako náhoda.
 

hrafhra

Turista
Taky máte problém že pokud vám daná barva dojde tak při dalším posílání hráčů na lavičku se neobjeví? Až když se daná taška vybere tak chybějící barva naskočí.
 

BoraBora23

Nováček
Už cca 10 dní mi z příhod nepřišel ani jeden míč, tedy ani jedna měna stávajícího eventu. Jsem jedinej nebo je to záměr a je to pro všechny stejné?!
 
Už cca 10 dní mi z příhod nepřišel ani jeden míč, tedy ani jedna měna stávajícího eventu. Jsem jedinej nebo je to záměr a je to pro všechny stejné?!
Je to normalní stav.
Ty přihody jsou bonusova zaležitost a jsou nahodné napříč hráči.
Už se mi stalo že některé eventy jsem s přihod dostal i vic jak s misi a také že cely event jsem nedostal nic nebo jen 1 přihodi s event menou za cele období eventu.
 
Event hraju na dvou světech a na jednom mi padlo 500 a 100 míčů (ne najednou) cca v polovině eventu. Od té doby jen dvacet míčů. V druhém světě to nestojí ani za zlámanou grešli.
 

Artesis

Komentátor
Je mi to jedno, že je to stále variace na 3-4 druhy eventů + ta dementnost v podobě čtyřlískového ... ale to co teď dělají s eventovkami je maso... z ničeho nic 2x násobné staty, vždy to dojedu a kolikrát se vysypu z dia a dám i dvě budovy ale ale ... ale ... ne asi nechci takové eventy, kdy to ztrácí hodnotu a pomalu to maže velkolepky ! HLAVNĚ ŽE JSTE NERVNULI DIOVKU/deal/vasila a castel ... jasně málokdo si to pamatuje ale tyhle budovy měli 5x větší staty!!! Pomalu nemají význam budovy ani z minulého eventu ten přírustek statů je nepřirozený a zničí hru.... FUJ ! k čemu že nám mají být staty 4000/4000/4000/4000 útok/obrana/modré/červené ??? Stejně me nabaví klikat 700 bojů denně a v zájmu zachování ztraví jsem počet snížil na max 100-120.
 

Borat

Člen
Jaká je asi tak nejlepší taktika? Končím hřiště, mohu hodit storno nebo vyházet 100-200 míčů zbytečně na odkrytí hřiště. Jasně tím event prohrávám. Končím v bronzové lize. Snad jedině. Jde mi o mlýn či opatství. Z odkrytého hřiště mi napadalo hodně Fotbalových výběrových sad 2023. Takže příspěvek na mlýn.

Mé oblíbené téma, "infantilní podrazy FoE na hráče". Tady mi to přijde přivedené k dokonalosti. Hráč si to prohraje sám svoji neschopností nahazování míčů včas utnout.

Napadá mě, nakonec jako vždy vyhrává brutální taktika. Na nějakých 200 vyhozených míčů kašlat a prostě do toho nacpat párkrát 2000 diamantů. A je to doma. Brr.

Jinak 3 eventy během léta! U kterých je třeba dřepět předepsaných cca 30 dnů. Hnus fialový. Eventovky nevídané. Kdo se nezúčastní, tak FoE balí. Fakticky jsem byl přinucen zničit si léto a dovolenou, pokud chci ve FoE dál existovat. Brr. To je na facku. Kdyby ten event šel sfouknout za 3 dny... Ale to je půlka úkolů záměrně odkrokovaná po dnech. A ještě FoE nakonec přidá bazmek, aby nikoho ani nenapadlo, že snad každý den FoE nenahodí. (Do toho řeším, jak mi to na Androidu v Chorvatsku nefunguje - pro české reklamy, co nejdou přehrát a hru sabotují.) Dávám "létu s FoE" to nejhorší hodnocení. :confused:
 
Naposledy upraveno:
Tak taky se přidam ke kritice.
FOE by melo zpomalit nabralo velmi strmý postup co se týče bonusu eventových budov To co dřive trvalo rok až 2 než nova eventovka byla již zastarala a slaba tak teď je zaležitost 2 až 3 eventů a stale vše roste
( uměle vytváří velmi vysokou inflaci). A osobně už začinam uvažovat zda ješte investovat diamanty do eventu když novou budovu tak rychle pohřbívají.
 

hrafhra

Turista
Mé oblíbené téma, "infantilní podrazy FoE na hráče". Tady mi to přijde přivedené k dokonalosti. Hráč si to prohraje sám svoji neschopností nahazování míčů včas utnout.
Tady musím s Boratem souhlasit. Dojíždění hřiště je opravdu nevýhodné. Prosím nekamenujte, že se to něke psalo nebo bylo ve videu. Já si myslím, že za takové úsilí by mohl hráč brát odměněn více než třeba jen renovačkou. Plus třeba bonus za ÚPLNĚ prázdné hřiště.
 

erza scarlet

Dopisovatel
Líbí se mi, jak Inno nejspíš zjistilo, že na odměny dosáhlo moc lidí daleko a tak zhruba 6 dní nepadly z události ani jedny míče. A to mám ověřené u 5 spoluhráčů včetně sebe. Statistika? Náhoda???? Jako obvykle možná neprůkazná machinace, kterou vedení odmávne slovy: statistická smůla, mě míče padly. Zajímavé. V první části hry mě i kamarádům padaly statisticky poměrně hodně. A ted najednou všem statisticky padají málo....
 

RomanS24

Člen
Líbí se mi, jak Inno nejspíš zjistilo, že na odměny dosáhlo moc lidí daleko a tak zhruba 6 dní nepadly z události ani jedny míče. A to mám ověřené u 5 spoluhráčů včetně sebe. Statistika? Náhoda???? Jako obvykle možná neprůkazná machinace, kterou vedení odmávne slovy: statistická smůla, mě míče padly. Zajímavé. V první části hry mě i kamarádům padaly statisticky poměrně hodně. A ted najednou všem statisticky padají málo....
Jo souhlasím cca už tak Tyden možna 9dní npadaj žadny míče z udalostí kolem města
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Ano, po půlnoci naskočí ještě na zbylých pár hodin nový denní speciál i bude možné vybrat denní míče zdarma, v oznámení se jen vždy uvádí poslední celý den události.
 

erza scarlet

Dopisovatel
Podle mě to Inno vypnulo. pěknej podraz. Nyní 9 událostí a jen trapné mince a nástroje. Upřímně: kdyby ty události obsahovaly "nic jste nenašel" vadilo by mi to mín. Ten mincovní odpad si při mých G množství můžou nechat, uráží mě to. Stejně jako ty odměny za denní přihlášení.
 
Nahoru