Střídačka Fotbalového poháru 2023

Které středisko postavíte?

  • Zamilovaných

    Hlasy: 7 77,8%
  • Zahradní

    Hlasy: 0 0,0%
  • Přímořské

    Hlasy: 2 22,2%

  • Celkový počet hlasujících
    9

erza scarlet

Dopisovatel
Já vám řeknu, co se podle mě stalo/ děje :)
Podle mě to má Inno nastavené tak, že míče padají z událostí do doby, kdy překročíte nějakou pomyslnou hranici. Např. odměnu na úrovni 2000 nebo tak něco. Pak se lidi zaseknou a oni čekají, až povolí nervy. "Ach ne, chybí mi tak málo na zlaté Atlonské pohoří. Tak já si teda ty míče/diamanty/vyšší odměny koupím."
Nepochybně to funguje, já ale nekoupím nic. A to mi chybí do Atlonu fakt kousíček. Kašlu na to. Sežerte si to. Určitá monetizae je ok, ale tyhle peněžní prakticky, co Inno poslední dobou předvádí, už jsou přespříliš. Tak budu mít do útoku 1986% a ne 2000%. Ono je to stejně jedno. V půrmyslu v cvc mi to zhebne tak jako tak a CB mě nebaví. Doufám, že feeding od nových hráčů vydrží dlouho, abyste měli z čeho papat
 

Borat

Člen
Opatství v posledních vteřinách za diamanty. Adrenalin...

Napadá mě, tady jedou velkolepé změny. 5. kolo CE. Změna města na obranu, co byla roky k ničemu. Nové eventovky. Staré eventovky i VB kapku nikde. Nutí to hráče do přestavby a zahazování budov. Aspoň se něco ve FoE děje. Je to takové strčení do slepce na přechodu, když má červenou. Chybí mi náhled, kam se FoE ubírá. (Nebo jsem to právě popsal?) Je tady beta a hráči co vidí nějaký ten měsíc dopředu. Co tady popsat nějakou tu vizi FoE pro příští roky, aby bylo jasno, kam své město poslat. Mám pocit, že nás FoE nutí do zásadních změn a jen tak tady všichni prskáme. Nedá se proti tomu něco udělat?

(Už vidím to čisté víno. FoE končí na nezájem hráčů. InnoGames krachuje. Autoři do toho hrábli, zda mrtvolu FoE neproberou k životu. Když ne, bude vymalováno...) :cool:
 
Naposledy upraveno:
Jasně INNO krachuje..a to jsi vzal kde prosím tě? To jsou mi zase neověřená moudra českého hráče, něco vypustí do světa a nic o tom neví.
Všiml sis, že INNO má daleko více her,a možná i oblíbenějších než FOE? A jejich obrat a výkaz do roku 2022 není vůbec tajný,a ani si nečti
kolik ti, autoří berou na výplatu v Německu...to také není tajné. :) To pukneš.


Za mě parádní event. Nakonec zlatá liga 5251 bodů bez jediného diamantu. Z incidentů mi padlo cca. 1500 mičů, ale je pravda, že poslední týden, či
i 10 dnů, jen 20 míčů. Asi to fakt maj nějak ošéfované, pokud človek dostane k určité hranici pak už mu to padá minimálně.
 

vasa.jedlicka

Komentátor
Jasně INNO krachuje..a to jsi vzal kde prosím tě? To jsou mi zase neověřená moudra českého hráče, něco vypustí do světa a nic o tom neví.
Všiml sis, že INNO má daleko více her,a možná i oblíbenějších než FOE? A jejich obrat a výkaz do roku 2022 není vůbec tajný,a ani si nečti
kolik ti, autoří berou na výplatu v Německu...to také není tajné. :) To pukneš.


Za mě parádní event. Nakonec zlatá liga 5251 bodů bez jediného diamantu. Z incidentů mi padlo cca. 1500 mičů, ale je pravda, že poslední týden, či
i 10 dnů, jen 20 míčů. Asi to fakt maj nějak ošéfované, pokud človek dostane k určité hranici pak už mu to padá minimálně.
To já teda z příhod 30 míčů dohromady za dva světy za celej event :D .. a to každý den poctivě sesbíráno.
 

d arvit

Odborník
Jaká je asi tak nejlepší taktika? Končím hřiště, mohu hodit storno nebo vyházet 100-200 míčů zbytečně na odkrytí hřiště. Jasně tím event prohrávám. Končím v bronzové lize. Snad jedině. Jde mi o mlýn či opatství. Z odkrytého hřiště mi napadalo hodně Fotbalových výběrových sad 2023. Takže příspěvek na mlýn.
koupit 13-16 hráčů, z nich udělat maximum - ano je třeba u toho přemýšlet několik tahů dopředu a ne jen bezmyšlenkovitě spojovat, a poté reset (bezplatný, za 20, za 40), každý den vybrat min. jednu odměnu (tu s dvojnásobnym bonusem)a takhle to dělat poctivě každý den - takto lze bez investic dojít s trochou štěstí až do zlaté ligy
já jsem si vyzkoušel jaká padá odměna za vyčištění hřiště (směšná) udělal pár chyb (neudržel jsem se a zkusil přikupovat hráče po prvních 16ti, při čekání na jeden konkrétní znak) takže jsem musel utratit pár diamantů a koupit 2-3 balíčky, nakonec jsem se s přehledem udržel ve zlaté.
ideální je k tomu samozřejmě ještě každý den plnit denní výzvy - 9 odznaků se v průběhu celého eventu pěkně nasčítá - ale to je snad každému jasné..)

Mé oblíbené téma, "infantilní podrazy FoE na hráče". Tady mi to přijde přivedené k dokonalosti. Hráč si to prohraje sám svoji neschopností nahazování míčů včas utnout.

výše zmíněný postup je znám od prvního použití tohoto systému v eventech. Divim se že po všech těch letech ještě existuje někdo kdo nepochopil jakým způsobem inno dělá eventy (musí se dělat nejefektivnější cestou) a ještě si to po všech těch opakování nedokázal zapamatovat (nebo zjistit že si může pročíst diskuzi z minulého eventu kde bude zmíněná nejefektivnější taktika. úplně vidim jak budeš příští rok psát jaký to je podraz na hráče a jak nevíš jak postupovat ;):cool::p:rolleyes:


jinak souhlas s ostatníma - míče z příhod přestali cca v půlce eventu úplně padat na všech světech (za první polovinu 1000+ z příhod, v druhé přesně 20)
čistit hřiště nemělo smysl protože ten správný znak padl až po desítkách pokusů. Stejně jako jak náhodně nevhodně odznaky padaly a co bylo ze začátku na hrací desce (často se mi stávalo že v jednom druhu odznaků byly jen 2 druhé barvy - ideálně ještě jeden jako 1* který samozřejmě nepadaly atd..)
 

Borat

Člen
takto lze bez investic dojít s trochou štěstí až do zlaté ligy
Nesouhlas. Zkoušel jsem to zhruba takto a nedal jsem slušnou ligu. Vidím problém. Denní speciál měl smysl jen jako Fotbalová sada 2023. Žádný jiný. (Pardon, snad ještě mlýn a opatství.) Denně jsem vybral těch 54 - "2x". Ale víc "na postup" jsem hrál jen na speciál. A to zase bez ohledu na optimální postup, ale na zisk speciálu.

Šlo o středisko, mlýn a opatství a jejich zlatá navýšení. (Patrně jsem se pozdě zaměřil na zisk mlýnu. Místo toho jsem vytáhl Chrám druidů a Keltskou usedlost, což byla taktická chyba. Obě budovy už spíš vyhazuji.) Dotáhl jsem to všude na středisko a mlýn. Mlýn mi utekl v jednom světě - resp. nemám jednu standardní sadu. Tak snad někde bude. Opatství jsem dal jen ve dvou světech. Jinak jsem ke zlatému navýšení nedoškrábal. Všude s jistotou bronzová liga. Ale nic víc. Chvilku jsem byl v stříbrné, ale ulítla mi o kilometr... (Za ty dvě opatství jsem dal 5000 diamantů. Zdarma to zcela nebylo.)

Nelíbí se mi taktika, "denně u toho sedět" a "valit to přes diamanty". Ale jinak halda pěkných budov ve všech světech. Událost výživná. Jen dávám palec dolu.
 
Naposledy upraveno:
Takzvané novodobé eventy jsou stavěné tak že musiš 100%hrat event spravně s 0 toperanci chyb a ješte máš u každeho eventu 2 možnosti buďto pujdeš po hlavní ceně nebo po deních specialech oboji jet znamena většinou že se to někde projeví.
(Jinak borate nasledujci pekařsky event bude vyloženě na tomto pravidle založeny.)

Současny event byl zavisly na to aby jste bez jedineho vynechaní vzali každy den tu největší truhlu x 2 a pokud možno den předem si ji co nejlacineji navolit ať je co největší x2
 

Borat

Člen
To jsou mi zase neověřená moudra českého hráče
Jako vždy, totálně mimo. Neřeš moje úvahy. Raději popiš, co se tedy ve FoE děje. Díky.

Podle mě, InnoGames musí drtit stoupající zisky a uvádí, že se zaměřují na testování s cílem udržení hráčů. Podle mě je bezduché klofání FoE "na počítači" obstarožní otravná záležitost. Přitom má být FoE jejich hlavní nosná zisková hra. Což je jasný ujíždějící vlak. Tak hlásí, že se více pouští do mobilních her. Prožíváme změny FoE s cílem nalákat a udržet hráče. Pokud to hráči zabalí, a to nejspíš hrozí, platí můj černý scénář o krachu všeho. :cool:
 

d arvit

Odborník
Nesouhlas. Zkoušel jsem to zhruba takto a nedal jsem slušnou ligu. Vidím problém. Denní speciál měl smysl jen jako Fotbalová sada 2023. Žádný jiný. (Pardon, snad ještě mlýn a opatství.) Denně jsem vybral těch 54 - "2x". Ale víc "na postup" jsem hrál jen na speciál. A to zase bez ohledu na optimální postup, ale na zisk speciálu.
taky nesouhlas - jak jsem psal s 2-3 balíčky a několika většíma a menšíma chybami jsem uhrál zlatou ligu s několikaset bodovým náskokem.
Očividně jsi nehrál tak efektivně jak bylo pro event potřeba.

jak pro koho, za mě mělo jako jediné v denních odměnách nějakou hodnotu uložení a zrychlení výroby, ale to je na každém co zrovna chce a potřebuje..
 

d arvit

Odborník
naprosto souhlasim, to jsem bohužel v denních výzvách nepotkal.. a proto tvrdim že šaškovo jeviště z minulého eventu (i když poskytuje jen pár fragmentů na dokončení jednotlivé spec. výroby) je šíleně op budova a ten event byl přestřelený protože umožnuje produkci dalších šaškových jevišt..
 
Jako vždy, totálně mimo. Neřeš moje úvahy. Raději popiš, co se tedy ve FoE děje. Díky.

Podle mě, InnoGames musí drtit stoupající zisky a uvádí, že se zaměřují na testování s cílem udržení hráčů. Podle mě je bezduché klofání FoE "na počítači" obstarožní otravná záležitost. Přitom má být FoE jejich hlavní nosná zisková hra. Což je jasný ujíždějící vlak. Tak hlásí, že se více pouští do mobilních her. Prožíváme změny FoE s cílem nalákat a udržet hráče. Pokud to hráči zabalí, a to nejspíš hrozí, platí můj černý scénář o krachu všeho. :cool:

Tak to nebyla úvaha, když si to člověk přečte případá mi to jako fakt. Ale dobrá teda,

Ale proč by se nepoušteli do mobilních her více.. veřím, že tam je cílová skupina dnes. Jen si vem Rise of Cultures..ten ani nejde hrát zároveň na PC a mobilu, a PC verze..jde vidět,že je to moc nezajímá..a.. hraje to hodně hráčů už dnes.

A neřeš pořád českou kotlinu:) Tohle opravdu není,co je v grafech dle mě zase tak zajímá...oni mají jinde trumfy, US, Německo, Polsko a ano i to Rusko pořád..to jsou trhy a plno verlryb.
Vždyť proč by je zase, tak Česko mělo zajjímat, co čtu na chatu...koupit si něco,tak tě skoro považují za vyvrhela tu v naší švejkovské kotlině dnes.

Hráči to zabalí:)... jasně našich osm serverů,a to polovina jsou farmy. Cha cha cha..mě to připadá, že si myslíš, že se to hraje jen u nás.
 
naprosto souhlasim, to jsem bohužel v denních výzvách nepotkal.. a proto tvrdim že šaškovo jeviště z minulého eventu (i když poskytuje jen pár fragmentů na dokončení jednotlivé spec. výroby) je šíleně op budova a ten event byl přestřelený protože umožnuje produkci dalších šaškových jevišt..
Proto jsem rád, že jsem na betě, tohle jsem si vyhlídl a trochu investoval do tohodle eventu..ano i 375 kč. A ještě do fotbalového, ten také produkuje dobré boudy.

Nejspíše si to uvědomili, a v Pečení/Podzimním eventu už hlavní bouda bude dávat prvně fragamenty boudy, co teprve, pak bude dávat fragmenty boudy na podobné bázi, jako Šašek, Feta atd.
A hlavně bude už i stříbrný level, pak až zlatý.)
 
A hlavně bude už i stříbrný level, pak až zlatý.)
A to je deprv začatek počkej až vezmou inspiraci s lig v CB a pojedeme zaklad pak za připlatek bronz za další připlatek střibro za další zlaté levly za další platinu a na zavěr diamantové vylepšení.
Nevim proč ale začinam mit pocit že hra začina pomalu bližit pravě ktomuto
 
Zdravím, měl bych dotaz, jakto že lze vybrat dokončenou výrobu z Egejského střediska (tu která dle % šance dá FP),
i když mám na liště více jak 100 bodů? a lze takhle vybrat třeba 4 či 5 těchto budov najednou?
PŘ: Mám na liště 105 bodů a udělám sběr 4,5 budov naráz a hned mám 105 + 3x 88 = 369.
Proč to nefunguje stejně třeba jako u Chrámu druidů či jiných budov,
tj. když mám na liště přes 100 a budova dle náhody má dát body tak to nejde vybrat ?
Moc díky za odpověď.
 

Elrrond

Turista
koupit 13-16 hráčů, z nich udělat maximum - ano je třeba u toho přemýšlet několik tahů dopředu a ne jen bezmyšlenkovitě spojovat, a poté reset (bezplatný, za 20, za 40), každý den vybrat min. jednu odměnu (tu s dvojnásobnym bonusem)a takhle to dělat poctivě každý den - takto lze bez investic dojít s trochou štěstí až do zlaté ligy
já jsem si vyzkoušel jaká padá odměna za vyčištění hřiště (směšná) udělal pár chyb (neudržel jsem se a zkusil přikupovat hráče po prvních 16ti, při čekání na jeden konkrétní znak) takže jsem musel utratit pár diamantů a koupit 2-3 balíčky, nakonec jsem se s přehledem udržel ve zlaté.
ideální je k tomu samozřejmě ještě každý den plnit denní výzvy - 9 odznaků se v průběhu celého eventu pěkně nasčítá - ale to je snad každému jasné..)



výše zmíněný postup je znám od prvního použití tohoto systému v eventech. Divim se že po všech těch letech ještě existuje někdo kdo nepochopil jakým způsobem inno dělá eventy (musí se dělat nejefektivnější cestou) a ještě si to po všech těch opakování nedokázal zapamatovat (nebo zjistit že si může pročíst diskuzi z minulého eventu kde bude zmíněná nejefektivnější taktika. úplně vidim jak budeš příští rok psát jaký to je podraz na hráče a jak nevíš jak postupovat ;):cool::p:rolleyes:


jinak souhlas s ostatníma - míče z příhod přestali cca v půlce eventu úplně padat na všech světech (za první polovinu 1000+ z příhod, v druhé přesně 20)
čistit hřiště nemělo smysl protože ten správný znak padl až po desítkách pokusů. Stejně jako jak náhodně nevhodně odznaky padaly a co bylo ze začátku na hrací desce (často se mi stávalo že v jednom druhu odznaků byly jen 2 druhé barvy - ideálně ještě jeden jako 1* který samozřejmě nepadaly atd..)
Ano a toho času co si to vzalo. A z fotbalem to nemělo nic společného. Za mě to nabralo špatný směr, neustálého nějakého skládání. A to mě vůbec nebaví. A nejsem sám.
 
Nahoru