Strašidelná diskuze 2021

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Ve Forge of Empires opět slavíme Halloween. Těšíte se na událost? Budeme rádi za vaši zpětnou vazbu.
 

Klogg

Komentátor
Pro mě je to zklamání, těšil jsem na zajímavé eventové budovy, které by mi pomohli s útoky nebo FP a nevychází to vůbec zajímavě. Jediný dům hrůzy. který je paradoxně v dýních a ne jako klíčová výhra. Za mě je tento event ztracený.

Ano lepší nějaké odměny (asi jen FP) než nic, ale těšil jsem se, že jako nováček dostanu do vínku více a lépe se mi bude hrát.

Cirkus zabere hodně místa (to je vzácné) a dá málo.

Těšil jsem se na opuštěný blázinec, marně.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Hlavní budovy události se po roce ve stejném eventu znovu objevují, ale jen jako denní speciálka, a nejdřív po dalším roce jsou pak přidány ke starožitníkovi. Co se týče aktuální hlavní odměny, respektive setu, tak je vcelku dobrý na body výzkumu na relativně malém prostoru když se správně sestaví. :)
 

RTV4

Psavec
Pro mě je to zklamání, těšil jsem na zajímavé eventové budovy, které by mi pomohli s útoky nebo FP
Co se týče aktuální hlavní odměny, respektive setu, tak je vcelku dobrý na body výzkumu na relativně malém prostoru když se správně sestaví.
Ta sada nevypadá zase tak špatně, když se dobře sestaví, co se týče FP, tak je lepší než Terasovka + je k tomu útok.
Trošku jsem si hrál v Excelu a udělal jsem tabulku, jak by to mohlo být složené.
1635623125915.png
Tohle je nejmenší složení, co mi vychází dobře v poměru FP&Útok/Velikost, pak mi vyšli ještě větší, které nevím jestli by bez dia šli složit a hlavně už to není takto obdélník, ale jsou to spíše mnohoúhelníky. :D
Skládal jsem to hlavně na útok, kdyby mi šlo hlavně o FP, tak těch jde na podobné velikosti z toho dostat mnohem více.
 
Naposledy upraveno:

Klogg

Komentátor
jj, na 30 polí to jde složit na 11FP, 25 surovin, 6+5% útok. Je potřeba nasbírat cirkus 10x...
 

RTV4

Psavec
jj, na 30 polí to jde složit na 11FP, 25 surovin, 6+5% útok. Je potřeba nasbírat cirkus 10x...
Ten můj plán je možná lepší, o 2 pole méně, více FP a více útoku. :D
Musí se na to sice nasbírat cirkus 12x, ale to by mělo jít, když uděláš kalendář, kterej není nějak ultra těžkej.
A věci typu Surky, Spokojenost, Mince, Zásoby atd. nepočítám, protože ty podle mě nejsou důležité tolik.
 

dudasek

Znalec
jestli to budu házet do města chci víc toho útoku,takže 12 sad...bude to kostrbaté?máte pro mně a další lenivce mapku? :))
 

Klogg

Komentátor
Řekl bych, že se FOE tentokráte maximálně snaží obhájit výhodnost cirkusu a vydává jedno doporučení za druhým jak z toho vytřískat možné maximum. Z mé strany se spokojím s tím, že za doporučenou stavbu dostanu svých 11FP a 6+5% útoku. Čekal jsem od eventu víc, hlavně v útoku. Když se rozhlédnu po stavbách z minulých eventů můžu jen závidět a přemýšlet, kdy nějaká % naženu. Panenky jsem posbíral všechny, takže mám slušný náskok s kalendářem a 10 cirkusů nasbírám.

Lepší odměny byly v denních odměnách, ale nejde cílit na obojí zároveň. Jsou u nás hráči, kteří se vykašlali na kalendář a jdou jen za denními odměnami, kdy do nich za jeden den investují všechno, co jde. Přijde mi to škoda.
 

dudasek

Znalec
já měl všechny nálepky otočené a včera mi mobil i pc ukazovalo 2* "promarněnou"..tak jsem fláknul žolíka a odměna sada (hromadné?) pomoci,které jsem se pár dnů předtím zasmál,protože jí nepoužívám...napsal jsem to na podporu a slíbili,že se na to podívají:stalo se to ještě někomu?

edit:měl jsem všechno otočené-nic promarněné....
edit2: použil jsem žolíka a 100% vím,že jsem tu odměnu vybíral...

=zmizela někomu otevřená políčka?

edit3:vina prý byla na mé straně,ale jelikož jsem udělal hodně panenek mám kalendář hotový...příště si to budu screenovat-zbytečně plnit denní úkoly za zlomek žolíka je pakárna...
 
Naposledy upraveno:
Nahoru