Strašidelná diskuze k Halloweenu

Ferda H.

Komentátor
Jak funguje ta strašidelná věž? Jako to bude tak,že jednou ji postavím a na den mi dá 50% útok a pak se stane z ní obyčejná dekorace? To nepůjde ji znovu zaktivizovat ? Nebo jak?
 

Ušák Evžen

Dopisovatel
Bude zmena v Denich specialech oproti bete? Tam totiz snad nebyla vyberovka ani jednou krom Domu hruzy prvni den,pak jen vymena.

Jen se ptam,protoze v Zimnim to pokracuje..mozna trend.:)
 

Ušák Evžen

Dopisovatel
Jak funguje ta strašidelná věž? Jako to bude tak,že jednou ji postavím a na den mi dá 50% útok a pak se stane z ní obyčejná dekorace? To nepůjde ji znovu zaktivizovat ? Nebo jak?
INNO se vzheldlo ve docasnych budovach, ci..a to u dalsiho eventu je uplne zrejme..ve fragmentech.

Proto jsem jeste dal za Oslika nejake ty DIA...jinak ted to bude k nicemu.
 

Kashttan

Nováček
Strašidelná věž neurazí, nenadchne. Vlastně je to ekvivalent "lektvaru" pro útok nebo krčmy. Jen se víc vyplatí slabším hráčům.

Event jsem hrál ne betě a nebyl problém získat budovu na max, snad to bude stejně.

Líbí se mi, že se dají točit vedlejší úkoly pořád dokola. I když to moc nesype.
 

michalek389

Psavec
Ta budova se mi libitych 50 do utoku je pekne ale nepoužitelné protože je to jen na 24 hod což je moc velky vydej dia za par % utoku a jen na takto omezenou dobu a jednorazove pouziti musela by byt min na tyden idealně 14 dni abych byl ochotny nad tim uvazovat a investovat dia. Pak by pokryla třeba celou 1 CB a bylo by to pěkné přilepšení.
Ale 50% za 1 ks a jeste omezeni na 24 hod jen je fakt malo abych to vnimal zvlast kdys us mam pres 2000 %utok
 
Sice nechápu proč je za motiv Halloweenu zvolen obrázek cikánského tábora, ale budiž. Jak už párkrát zaznělo, u eventů by asi nezaškodilo řídit se rčením o tom, že méně je někdy více. Rozumím tomu, že vymýšlet pořád nějaké inovativní úkoly a odměny je obtížné, zvlášť v situaci, kdy je pro někoho 50% k útoku nedostižný sen (začínající hráč) a pro někoho fakt málo, když uŠ (!) má přes 2000.
Za mně by v pohodě stačilo mít jeden event za kvartál, čili 4 za rok....
 

DeletedUser

Host
nechápu proč je za motiv Halloweenu zvolen obrázek cikánského tábora, ale budiž
Ve mně to evokuje pocit, že InnoNěmci jsou jednoduše rasisti. Argument je jednoduchý. Mají očividně představu, že na Halloweenu nejvíc postrašíte druhého Němce tak, že se převlečete za Roma. Proč by jinak řadili cikánský karavan vedle vražedného klauna, krvežíznivého vlkodlaka, démona nebo bezduché zombie? Co si asi budou myslet hráči příslušní romskému etniku? Už tak existuje spousta předsudků, které se často míjí s realitou (ne vždy, ale někteří etničtí Češi také nejsou vždy lepší :) ) a lidem zbytečně komplikují život. Často bohužel založených na vzájemném nepochopení. "Proč tuhle propast mezi etniky neprohloubit ještě víc, že ano?" Tuhle otázku si Inno očividně položilo. Bohužel, odpovědělo na ni špatně.

Inno opět překročilo hranici, kterou překračovat nemělo.
 

Ušák Evžen

Dopisovatel
Jo v dnesni dobe vsude nekdo nekde hleda rasismus. Vzdyt je to pravda, ze jezdili jako kocovnici v karavanech a vestili. Je to v rade serialu.
Daleko lepsi nez Netlfix,kde je cernoch princ, ci baron, kde ani v historii nebyl, ci Johana z Arku..cernoska..jo tohle nevadi,to rasismus neni,
takhle je to vlastne spravne.
Pekna budova INNO, bravo za me,a nikdy by me nenapadlo hladat za tim rasasimus..no asi to chce fakt poznat bidu,ci valku, aby lidi prestali
resit tyhle veci,a resili podstatnejsi veci.
 

DeletedUser

Host
Úplně se míjíš s pointou mého příspěvku, ale budiž...
Vzdyt je to pravda, ze jezdili jako kocovnici v karavanech a vestili. Je to v rade serialu.
Tadyta argumentace vychází z opravdu intelektuální mysli. Validita v nejlepším slova smyslu.

takhle je to vlastne spravne.
Přesně tak... na Halloween si budeme vyprávět historky o krvežíznivých cikánech, kteří jedí děti, protože vlkodlaci a upíři nás už nebaví. Gratuluji k prozření... Velice woke. Doufám, že tento můj příměr je očividnější, než v předchozím příspěvku.

no asi to chce fakt poznat bidu,ci valku, aby lidi prestali
resit tyhle veci,a resili podstatnejsi veci.
Bohužel, dokud tady budou lidi, kteří druhým budou přát tyhle negativní věci, tak tady války budou pořád. Doufám, že zvýrazněnej segment je také nadsázka, případně, že není zaměřen na řešení otázky rasismu, či nenávisti proti jiné skupině obyvatel.

Co jsou podstatnější věci? Představ si, že někde v nejmenované zemi za Atlantickým oceánem by policista fatálně ublížil tvému příbuznému, jen kvůli barvě pleti. Nebylo by to pro tebe dostatečně podstatné?
Když ti někdo zaklekne matku, budeš taky takovej frajer?
Je to jen jeden z příkladů. A štěstí je, že tenhle je alespoň v povědomí. Nechci vědět o kolika případech se neví, natož aby se o nich mluvilo.

Bohužel tyhle věci se ve světě dějou, a neupozorňovat na ně, je podobné jako je podporovat... Proč?
Když jsi svědkem trestného činu a nahlásíš jej, policie viníka může dopadnout a předejít tomu, aby se stejná situace opakovala. Trestný čin je bohužel proveden jednou, ale naštěstí jen jednou.
Když jej nenahlásíš, trestný čin se může opakovat a tedy poškodit tebe, či tobě blízkého (nebo kohokoliv jiného). Otázkou je, zda v takovém případě neneseš spoluvinu, když jsi opakované trestné aktivitě mohl předejít.

Takze ji nepostavis na protest.
Jasné. A týden budu držet hladovku...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ušák Evžen

Dopisovatel
A kde je receno ze Halloween je krveziznivy? Jo asi jsi fanousek Majkla, jako ja.

Na te budove neni nic krvezizniveho..jen tajemnoho,a to taky k Halloweenu patri,a vesteni a to co je spojeni s tim je.

Nechapu..Halloween=vrazdeni..nekoukejte porad na ty mordy.:)
 

Borat

Psavec
Fakt, strašidelné zážitky. FoE ať jde k čertu...

Intenzivně zase sbírám příhody. Chodí lístky. Příhoda nikde. Není to náhoda. Zaznamenal jsem to mockrát. Helper hlásí příhodu na chodníku. Prohledávám město sem a tam. Třikrát, čtyřikrát. Pak hru restartuji a příhoda je na světě. (Přitom platí, restartem se příhody přemísťují.) Tady to vypadá, že dojde na vadnou synchronizaci se serverem. Hra má informaci o příhodě, ale ta se nezobrazuje dokud se město znovu nenačte. Stále tedy platí zlatá rada, tuto "spolehlivou hru" je třeba soustavně restartovat. :(

Jak plním úkoly, poctivě si teď počítám krčmy a zušlechtěné budovy u přátel. V 50% případů se nedopočítám. To, že zušlechtím 50 budov a započítá se mi 45 považuji za letitý kolorit FoE. Vždy to tak klamalo. Možná jsou ve hře nějaké dekorace, co se nepočítají mezi budovy. Bylo by fajn to po letech okrádání hráčů už konečně opravit. Ale nově koukám jako jelen, navštívím 20 krčem, započítáno 18. Co s tím? Nejde to ani jako chyba popsat a reklamovat. :(

(K tomu to zobrazování krčem na liště. Zobrazím pětici hráčů, krčma se šipkou šipku po vteřině ztratí nebo se ta pětice načítá "5 minut" a šipky se synchronizují a zobrazují postupně dodatečně. Brrr.)

(Zkusil bych spočítat zbytečné dvojkliky a opakované mlácení do klávesnice, co mi FoE vnucuje. Primární je tady nudné přehrávání animovaných informací FoE. Do té doby nemůže hráč kliknout. Přitom akce ukončena, výsledek je hotový. Ale hráč musí čekat na animaci "tlačítka" nebo na tlačítko kliká třikrát, než se dostane dál. Ale to už jsem tady měl, odezva FoE je příšerná. Třeba krčmy je třeba klikat pomalu, pomalu, pomalu. Jinak se u toho jeden vztekne, kolikrát musí rychlejší klikání stále opakovat, protože FoE... Obávám se, že je to záměr autorů. Klacek pod nohy, aby FoE nešlo hrát rychle.)

(Tak snad, překopal jsem doma internet. Nově jedu optiku od O2. Na lenivost FoE to nemá žádný vliv. Už chápu reklamy FoE na Androidu na zcela jiné hry. Hráč si má občas odskočit odpočinout do jiné hry, co skutečně funguje.) :cool:

(Velkolepý objev. Léčím si oči s FoE. Jak tady FoE změnilo zobrazování čísel tučně, čímž se čísla ve hře pro mě stala nečitelná. Výborný počin u hry, kde je třeba hodnoty neustále propočítávat. Tak jsem se naučil u toho nekontrastního zeleného města FoE rozsvěcet monitor na maximum - podle lepší čitelnosti čísel. (Čímž mj. maximálně roste spotřeba monitoru. Výborný ekologický produkt od Němců.) No a hezky mi to pak vypaluje oči. Oči mi slzí. Zvednu se od počítače a dobrou hodinu vidím rozmazaně. Jako řidič jsem sebevrah. Doma do mě kopali, že se na takto rozsvíceném monitoru nedá dělat. Konečně mi to doteklo. Seřídil jsem teď všechny své monitory do šera a vybledla. Oči se víc trénují a fungují mnohem lépe. Žádné rozmazané vidění ještě hodiny po FoE. Vřele doporučuji všem zaměřit se na "zdravovědu" s FoE. Je fakt, že ty zdejší rozmazané číselné flákoty občas špatně spočítám. Ale co už?) ;) (Myslím, že se tučné písmo na zvýšení čitelnosti textu záměrně nepoužívá. Je určeno jen pro nadpisy a titulky. Ve FoE to musí být jinak...)
 

Ušák Evžen

Dopisovatel
Nic z toho nepocituji. A to ted jsem pripojen na notasu s 4 GB RAM, a na hodne slabe vesnicke wifi.

Asi bude problem nekde jinde nez ve hre samotne. Jedine, co se mi seka, kdyz hraji CB a o sektor bojuji treba tri cechy,ale jinak to jede jak z praku.

A jeste..k cemu to tu je vlastne ten prispevek..pokud dobre chapu, ma to tu byt diskuze o Halloween eventu.
 

Borat

Psavec
Mimo téma? Je to technická připomínka o mizerné hratelnosti FoE v souvislosti s touto událostí. Chyby jsou při plnění úkolů víc vidět. Pokud to mám podchytit jako chyby, tak jak? Chtěl jsem to prodiskutovat a pak směrovat do chyb.

Napadlo, mě, zda chybné započítávání krčem a pomoci nesouvisí s tou odezvou? Jako, že prokazatelně naklikám 15 krčem, běží k tomu animace... Hráč je v klidu. Ale na pozadí se to nestíhá započítat a něco z toho propadne či je zahozeno serverem. (Jen odhaduji.) Ale na kontě mám pak 13 krčem. Rozčiluje to, musí se to pro splnění úkolu znovu otevírat a je to o neustálém zdržování. A také je to nejspíš o okrádání hráče. Ale úvaha, "zda to není rukama", ano, to popisuji. Je to možnost. (Odmítám hrát FoE tempem šneka v polospánku. Většina úkolů je jen neúčelná těžba (a likvidace prostředků hráče) o ničem. Je třeba odklikat a pryč. A já to mám klikat hodiny, protože si z nás autoři dělají dobrý den?)

(Na 4 GB a Win 10 se mi hra hroutila a nešla vůbec spustit. Několikrát to tady popisuji. Záleží, zda jedu prohlížeč, a jaký či aplikaci. (Úsporná byla Opera a aplikace FoE.) A také, kolik světů FoE se jede současně. Pro HW technologii C2D doporučuji 8 či 16 GB RAM. Naposled tady byla odpověď, že občas někdo jede na 4 GB a v pohodě. (Já třeba používal ručně nastavené stránkování. Pro FoE je třeba nechat stránkování na systému. Windows pak lépe hospodaří s pamětí.))
 
Nahoru