Studánka přání

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6633

Host
Zdravim, u studánky přání je každých 24 náhodná odměna...medaile suroviny atd...nikde jsem se ale nedočetl kolik toho z ní padne. Pro jeden kousek surovin nebo jednu medaily se to totiž nevyplatí na ní šetřit. Je nějaké info kloik, čeho z ní bude padat? Děkuji.
 

DeletedUser6727

Host
Tak mě by hlabně zajímalo jestli ty diamanty u té studánky a těch tuláků jsou jenom jako varianta a nebo jestli potřebujem i vajíčka i diamanty.....no ale obávám se že to bez diamantů nepůjde......víte to někdo jak to je prosím ????
 

DeletedUser6727

Host
Tak už to vím .. uff .. s každým vajíčkem diamanty ubejvaj...tak v poho...ale kolik ze studánkypadne kusů nevím ale měla by jít zdokonalovat jako velkolepé budovy takže snad to bude fajn....AWE
 

DeletedUser2059

Host
záleží v jaké době jste - už v raném středověku je to buď 10 medailí/ FP, 1000 mincí/zásob či 10 surovin tuším, pak se tam výjmečně mohou objevit i diamanty
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Dnes sem poprvé otestoval studánku přání a po 24 hodinách jsem v Industriální éře vybrat 49 medailí.
 

DeletedUser

Host
Zdravím mě by zase zajímalo jestli zůstane studánka přání v nabídce i po skončení Velikonoční hry ....Děkuji
 

DeletedUser4296

Host
Super super studánka je to co chci a zajímá mě zda jí mohu mít 2x nebo 3x jako třeba strážní oheň ;)
 

DeletedUser6273

Host
No hlavně musíš dát pozor,aby ti tolik vody nepodmáčelo sklepy:)
 

DeletedUser2059

Host
Studnu můžeš mít třeba dvacetkrát když budeš chtít, nakupovat velikonoční předměty budete moci asi ještě 10 dní po skončení úkolů a to opet za zbyla vajíčka, teď nevím kolik je to přesně dní.
 

DeletedUser

Host
Tak nevíte někdo jestli bude možné používat studánku přání i po skončení velikonoční soutěže a nebo skončí zároveň ze soutěží ? Díky moc ...
 

DeletedUser2059

Host
Vsadím se o 1 000 000 zásob, že nám studna vydrží, otázka zněla za jak dlouho zmizí obchodník po skončení sběru vajec, tuším :)
 

DeletedUser

Host
No asi jo :) Se nezlob já to hraju poprvé tak neznám vše ale snažím se :D Ale pochopil jsi mou otázku že jo ? :)
 

DeletedUser6719

Host
tak mám ještě také jednu otázečku :D

studna bude postupen doby přecházet v dobách nebo bude po celou dobu dávat tolik v jaké době byla postavená.
takže když jí postavím v době bromzové i v koloniální mě bude dávat stejně jako v době bronzové?
Pokud ano její bonus bude ten kdy jí koupím nebo ten kdy jí postavím. Nechal bych si jí v inventáři min. do pozdního středověku
 

DeletedUser3370

Host
Odměny studánky

studanka.jpg


Zboží je vždy stejného věku
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6633

Host
No ještě by mě zajímalo jestli ta studánka půjde sabotovat jiným hráčem, když si jí hráč po 24 nevybere a nebo jestli je denní bonus z ní automaticky hráči připisován. Děkuji
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru