Studánka přání

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2059

Host
Tak na tohle jsem si vždy dával pozor, mimochodem skvělá tabulka. Je to samozřejmě možné, ale ještě asi nikdo to nezkusil :cool:
 

DeletedUser2298

Host
Ze studánky musíš vybírat manuálně - stejně jako u vyrobeného zboží či produkce z VB... Pokud máte plný zásobník s FP.. a pokusíte se vybrat studánku a zrovna v ní jsou +2FP tak Vám to výběr neprovede a upozorní na nutnost uvolnit si místo na FP.. Co se týče rabování - nemáme bohužel možnost jak to zatím otestovat ale domnívám se že to bude nerabovatelná budova - stejně jako ji nelze šlechtit..
 

DeletedUser6273

Host
Máte povědomost o tom,co se ptal Lord Jake v příspěvku 18 ? Pokud budovu postavím v jednom věku,její výběr se už nezvyšuje,nebo se zvyšuje s dobou ?
 

DeletedUser5121

Host
Právě jsem postavil studánku zítra připíšu co jsem dostal :)
 

DeletedUser3370

Host
Menetekel: Kdyztak do Krcmy prosim. At se zbytecne nerozjizdi v Otazkach diskuze,ktera uz se beztak rozjela

Máte povědomost o tom,co se ptal Lord Jake v příspěvku 18 ? Pokud budovu postavím v jednom věku,její výběr se už nezvyšuje,nebo se zvyšuje s dobou ?

Studánka jde s dobou. Pokuď ji postavíš v době bronzové a dosáhneš Průmyslového věku, dává Ti zboží Průmyslového věku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3370

Host
Prosím i modré nicky do Krčmy ... jinak Ti zadám takovej ticket, že se ti i studánka bude zdát málo hluboká! :)
 

DeletedUser6719

Host
asi nejsi support :D:D:D

neboj nejsi sám třeba se sběrem vajec kolik lidí už má tuláky a studnice a já sbírám po 1 vajíčku :(
 

DeletedUser3370

Host
Dotazy zodpovězeny. Zamykám, než se ztratí v záplavě příspěvků.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru