Summer event 2013

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7733

Host
Konečně to natřem těm co se dovolují.. aspoň nějaká satisfakce :) stejně vyhraju jenom 60 obelisků a 20 stromů :D
A ty lístky se budou teda dát moct sehnat pouze plněním úkolů (popř. diamanty)?
A je mezi bonusovými budovami i nějaká vojenská (třeba havajští náčelníci)? ;)
Doufám, že se tu objeví i přehled úkolů jak u Madame Fortuny ;)
 

DeletedUser2059

Host
Tak samozřejmě jsem si nemohl nechat ujít tento nádherný event - nejhorší je, když plníte úkol dostanete lístek a poté si vylosujete 5 000 mincíííííííííí!
Seznam všech odměn i zadání 20 úkolů a vůbec úplně všeho všechno co potřebujete vědět najdete opět ve skupině Screeny z foe:
http://forum.cz.forgeofempires.com/group.php?discussionid=35&do=discuss
Musím také upozornit, že můžete ztratit kouzlo celého letního kasína, když kliknete na odkaz
grevadarn.jpg
 

Kayro

Znalec
Kolik bude stat obnoveni kola?Mam trochu strach ze pokud tam zustanou neatraktivni ceny tak se to cele zastavi.Nikdo nebude chtit investovat do obnoveni.Ale zalezi na cene za obnoveni.
 

DeletedUser3370

Host
Co to znamená česky? To se teď můžeme těšit na Winter event, Christmas, Easter, Valentine?
 

DeletedUser2059

Host
Kolik bude stat obnoveni kola?Mam trochu strach ze pokud tam zustanou neatraktivni ceny tak se to cele zastavi.Nikdo nebude chtit investovat do obnoveni.Ale zalezi na cene za obnoveni.
Obnovení kola stojí jeden lístek a navíc získáš odměnu při točení jako normálně
Ano kasíno bude vedle zadavatelů úkolů
Summer event znamená v překladači letní akce, - se neboj, bude to v češtině ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3370

Host
To je pěkné,překládat si to můžu na EN foru ne? Tady od toho máme lidi přece.
 

DeletedUser2059

Host
Ano - úkoly jako vyzkoumej technologii, získej sektor bojem nebo vyjednáváním, pronikni do oblasti, prozkoumej provincii, vyzkoumej vojenskou budovu ...
Pokud úkol nelze splnit tak je automaticky splněn :)
 

DeletedUser5121

Host
Tak si přidám svoje jako kritik.Zrovna včera jsem jednomu hráči, ale z jiné hry povídal jak INNO tady z lidí netahá peníze ne jako tam a ouha : tam maji skořápky ,dostihy ,ruletu, už je to tady no jo dovolená se zaplatit musí
Každopádně osobně vítám řadu úkolu zadara díky INNO díky :(
 

DeletedUser3370

Host
Počkej, ale dyk ani za skořápky a dostihy platit nemusíš když nechceš. Beztak tak dostáváš alespoň VIP body pravidelně každý týden, narozdíl od FoE :)
 

DeletedUser7798

Host
No uvidíme zítra ,zatím se netěším ,nevím co si pod tím představit ,zatím jsem u žádné takové akce zde nebyla tak snad překvapí mile:)

A to jako dostanou odměnu jen 4 první ?tak at se o to poperou:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2059

Host
Ne ne, ta odměna se dá získat třeba hned po obnovení, jestli budete mít štěstí. Počet odměn je vlastně neomezený. Jejich seznam máte opět v socální skupině.
 

DeletedUser6769

Host
Takže když mám v sousedství samé 'diamanťáky,' tak se bude kolo točit jako ventilátor? :)
 

DeletedUser6375

Host
Nevíte někdo, jaký vliv na ty letní úkoly by měla VS Chateau Frontenac? Má procentuálně navyšovat odměny z úkolů, takže když dám teoreticky příklad, že ji mám na takové úrovni, že navyšuje o 100%, získám místo jednoho tiketu dva?:) Případně ovlivňuje to jinak, nebo nemá žádný vliv na tuto akci?
 

DeletedUser5384

Host
Thome,to je velmi zajímavý dotaz,ale myslím,že začne být aktuální až s nějakým podzimním,ev. zimním dobrodružstvím :D
 

DeletedUser8860

Host
V popisku Chateau Frontenacu je uvedeno, že "Když získáš peníze, zásoby, zboží, diamanty nebo vyznamenání jako odměnu za úkoly, obdržíš navíc 45 %". Tipuji, že vyznamenání bude krycí název pro medaile a pro nic krom vyjmenovaného ten bonus platit nebude. Ačkoli by to bylo fajn :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru