Summer event 2013

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8165

Host
Chtělo to mít strategii - sbírat lístky a točit jen když bylo supervýhodné kolo s několika zajímavými cenami naráz.. Získat na 4 světech 1-2 tisíce diamantů, a hafo budov pak šlo celkem lehce.. Pokud někdo točil po každém získaném lístku.. tak samozřejmě toho asi moc nevytáhnul..

No já to dělal tak jak jsi psal. Čekal jsem až to bude super výhodné, ale vždycky tam zbyl nějakej bordel (palmy vojaci, mince, zasoby, apod), kterej vytocil. Z 10ti zatoceni mi to padlo na diamanty třeba jen 1x. A aby tam ceny zbyly tak ze by tam zbyly jen diamanty, studanky a dia budovy, tak to jsem nevidel na vsech 4 světech ani jednou. Vždy tam nějaký bordel zbyl. A většinou ty diamanty byly vybrane dříve než polovina zbylých cen.

Ale jinak mi o diamanty ani nešlo. Měl jsem jich dost koupených už před tím eventem. Spíš jsem chtěl hlavně vytočit ještě nějakou tu studánku na hlavním účtu na Dinegu, ale to se mi nepovedlo. Každopádně jak jsem psal v jiném topicku, s touhle hrou pomalu končím a už do toho nedám ani korunu, protože se stala tak časově náročnou, že budu hrát raději něco jiného.
 

DeletedUser7347

Host
Musím vám trochu oponovat.Já točil po získání každého lístku a mám spoustu dobrých cen (měl jsem štěstí jak na ceny které zrovna byli na kole tak i na točení)
 

DeletedUser

Host
neví někdo do kdy hra trvá jestli do dneška do půlnoci nebo do zitřka do půlnoci?
 

DeletedUser2298

Host
Pokud si rozklikneš kolo rulety, tak nahoře uprostřed je menší ikona otazníku... kliknutím na otazník se ti otevře další okno, kde je odpočet času zbývající do konce akce.
 

DeletedUser6719

Host
Raty samozřejmě, jsem točil v době jsem na kontě měl aspoň 15 lístku a kolo bylo příznivé. Dokonce na jednom světě v kole zbylo na 10 zatočení 3x 200 diamantů 2x 50 diamantů a asi 5 ostatních věcí to bylo štěstí, ale jinak ve většině případů kolo zastavovalo po objetí kola a 2 políčka ;) tudíž jsem končil zastavování v tomto okamžiku. ;) tak s 20% se zastavilo do 4 políček a tak s 15% kolo a 3/4. Takže i podle toho se dalo točit ;) aspoň u mě ;)
 

DeletedUser

Host
povedlo se dneska večer někomu něco vytočit? Po každým vytočení mi to dneska nic nepřidalo do inventáře ani do zásob. A to jsem točil 7x, stránka vždy zamrzla a musel jsem ji obnovit
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru