Summer event 2013

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5384

Host
Šafíku,není možné,žes měl na začátku úkolu nějakou jinou rychlou jednotku třeba z odměny? Jestli ano,budeš muset dopořídit stejné.

EDIT: to samé i pro Danielu:)
 

DeletedUser

Host
Aha..tak u mě je to vyřešené..přesně takhle to mám.Dostala jsem ji jako odměnu. Horší je to,že než se k ní dostanu a vyzkoumám,tak už bude pozdě:/ Každopádně děkuji:)
 

DeletedUser6719

Host
tak jí obětuj a smaž jí pak budeš na nule a můžeš normálně postavit ty z doby bronzové
 

DeletedUser5384

Host
Lorde Jaku, máš to vyzkoušené? Aby ji nesundala a nechtělo by to znovu..... Nemám s tím zkušenost.
 

DeletedUser6719

Host
No když jsem to stavěl na světě A byl jsem v době bronzové, ale musel jsem něco vybojovat a tak jsem použil i tyto jednotky a po jedné ztrátě jsem měl zas místo 4/4 počítadlo na 3/4 a tak jsem jí musel vyrobit znovu. Není to úkol vyrob 4, ale vlastni 4 a pokud tu zničí bude s počítadlem na 0/4

Navíc rychlá jednotka, která je použitelná je až to z doby pokroku, možná i ta z průmyslového věku, neboť díky přidání střelby lehké jednotky jí trochu snížili útok a tak je v době průmyslové nejlepší jednotka na útok z blízka právě rychlá jednotka.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kayro

Znalec
Otazka je ale jestli se ji to "resetuje" nebo to porad bude chtit ty obrnena vozidla nebo co to ma i po tom co to jedno smaze.Mimochodem je neuveritelne kolik uz tu bylo napsano prispevků kvuli spatne definici jednoho typu questů.
 

Thesseus

Znalec
A nebylo náhodou psáno, že ty jednotky nemohou být typu "nepřiloženo"? Teď už zase smí? Každopádně další zmatečný úkol a další z těch, kvůli kterému se musí působit nesmyslné škody aby se hráč hnul dál. V tomto případě smazat vyhranou nebo darovanou jednotku..
 

DeletedUser2298

Host
Tak - už můžu bilancovat.... z akce jsem vytáhnul v součtu ( hráno na všech 4 světech) 1900 diamantů, cca 9 budov za diamanty ( tj. v hodnotě několika set diamantů jedna), 5 studánek přání ( tj. potenciální zdroj diamantů do budoucna) a více než 10 dalších bonusových budov ( král, hřbitovy, bary chýše..) + hafo ptákovin jako ozdoby a jiné.. V součtu je to neskutečné množství odměn, které zatím ještě při žádné akci nebyly dávány v takovémto množství.. Takže ač byla akce dosti mizerně provedena technicky, tak tyto odměny jsou myslím více než slušná "náplast"..
 

DeletedUser7347

Host
judaspriest:svatá pravda technicky špatně udělané ale jak říkáš ceny v této akci jsou úplná paráda.Nebudu vypisovat co vše jsem získal ale je toho habakuk tak že z mé strany velká spokojenost a nezbývá mi než doufat že takových to akcí bude víc;)
 

DeletedUser6719

Host
tak je pravda, že tato akce dokázala dát hodně diamantů a tudíž nediamantový hráči si nyní mohou koupit Dia budovy a nebo dokoupit chybějící plánky.

Já osobně asi 3600 Dia asi 10x studánka a tak 15 budov na suroviny za dia každá za 500 DIA takže spokojenost, Jen škoda, že už to nebudu hrát aktivně díky novému sytému sousedství
 

DeletedUser9229

Host
Zdravím, kdyby mi teoreticky zbyl lístek, je možné si za ně ještě dokoupit nerozebrané budovy? četla jsem že podobně to bylo o velikonočním eventu, to jsem ještě nehrála, děkuji za odpověď.
Jinak to bylo skvělé zpestření hry a ceny úžasné!
 

DeletedUser5384

Host
Zdravím též :) Co bude po skončení asi nikdo neví,ale velmi pochybuji,že by tato možnost - tedy možnost koupit si cokoli - nastala. Spíš zbývající lístky propadnou.
O velikonočním eventu se sbírala vejce, a ta si mohl hráč směnit na jakémsi trhu, u této akce trh není.
 

DeletedUser8165

Host
tak je pravda, že tato akce dokázala dát hodně diamantů a tudíž nediamantový hráči si nyní mohou koupit Dia budovy a nebo dokoupit chybějící plánky.

Já osobně asi 3600 Dia asi 10x studánka a tak 15 budov na suroviny za dia každá za 500 DIA takže spokojenost, Jen škoda, že už to nebudu hrát aktivně díky novému sytému sousedství

Můžeš mi prosímtě vysvětlit jak jsi mohl vytočit 3600 (18x200) diamantu, 10 studánek a 15 budov za diamanty? Pokud se nepletu, tak za všechny ukoly bylo celkem zhruba 30 lístků a Tobě to vychází na 33. Ano teoreticky to možné je, protože někde byla odměna 2 lístky. Každopádně s takovým štěstím, kdyby jsi tohle všechno vytočil na 30 otočení, tak by jsi vyhrál výhru ve sportce minimálně 3x za sebou :D
 

DeletedUser2298

Host
Raty - někteří hráči hrají na více světech ;-) Takže to točení lístků je 4x 30... a to co popisujeme je v součtu na všech světech.
 

DeletedUser8165

Host
Já to taky točil na všech světech a i tak je to šíleně moc. diamantu jsem vytocil sotva 1000, studanku jen 1 a zbytek, co za neco stál, tak 5 kusů (dia budovy). Možná kdybych točil 300x tak bych vytočil to co Lord Jake :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
Chtělo to mít strategii - sbírat lístky a točit jen když bylo supervýhodné kolo s několika zajímavými cenami naráz.. Získat na 4 světech 1-2 tisíce diamantů, a hafo budov pak šlo celkem lehce.. Pokud někdo točil po každém získaném lístku.. tak samozřejmě toho asi moc nevytáhnul..
 

DeletedUser5384

Host
Přesně tak:) Točit ihned,jak dostanu lístek,asi bych taky nicmoc nevytočil:) Je to stejný jako v jakýmkoli jiným hazardu,prostě čekáš na příležitost,kdy výhra převyšuje riziko:D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru