Summer event 2013

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2298

Host
Každý si mohl počkat, a popřemýšlet co vlastně z loterie chce.. Zda půjde po diamantech ( a následně je použije na cokoli), nebo zda chce premiové budovy za diamanty.. Nebo zda chce bývalé bonusové odměny z předešlých akcí - třeba ty studánky jsou rozumná investice , je z nich sice malá ale pořád aspoň nějaká šance na sem tam nějaký diamant.. To že loterie obsahuje "plevel" typu okras, mincí, zásob apod. je jasné - drahé věci museli být obtížněji získatelné. Celá akce vyžadovala jen běžné hraní - ale umožňovala zisky, zisky které ještě NIKDY po celou dobu trvání hry nebyly tak vysoké.. Takže nespokojence chápu... chtěli víc, nedostali to.. je to jak v normálním životě - zvykněte si.. Ne vždy dostanete to co chcete.

Doplnění - skrýš tuláků by se měla odemknout standartně se 2 sloty otevřenými - zbytek by měl jít otevřít pouze za diamanty.
 

DeletedUser

Host
U tulaku je tskova zajimavost 2sloty zadara 3 slot za150 4 slot 200 diamantu a 5 slot s podivem jen 100 diamantu
 

Thesseus

Znalec
To je vyčůrané s tím odemykáním tuláků ale na druhou stranu diamantů se teď dost rozdává. Taktéž nechápu stěžovatele, tato akce svou štědrostí nemá obdoby. Zažil jsem několik akcí, řekněme 5 a ani ze všech dohromady jsem neměl tolik zisku jako z této jedné.

Pro mstitele: myslím, že je to Tvá první akce ve hře, že? Měla by si vědět, že obvykle byla v akci jedna hlavní cena (třeba cukrovinky) a pak jen několik menších odměn v průběhu plnění akčních úkolů. A to bylo vše. Takže teď opravdu není na co si stěžovat ;) U Valentýnské akce byla myslím hlavní odměna strom lásky (ozdoba 2x2) :). Tudíž bychom možná mohli být rádi i za těch 5 prémiových stromků.
Nicméně jsem si jistý, že každý aktivní hráč si přijde na velice bohaté odměny. Určitě i Ty ;)
 

DeletedUser5384

Host
Musím se přiznat,že mě to doupě tuláků překvapilo taky,na jednu stranu- u velikonoc se daly 2 sloty odemknout za vejce,ty tu nejsou.Ale mohlo to být víc zohledněno a platby za ty dva mohly být víc symbolické.
Ale jinak Thessee- 100% souhlas:)
 

DeletedUser

Host
ca cirgardu tam porad nejaky pako obmenuje cely kolo i kdyz se ty ceny nerozeberou.jeste v 16:00 tam bylo plne kolo a 200 diamantu x4 nerozebrany a pak v 17:30 tak uz je nove kolo. to je skoro kazdy den, na arvahalu se to nedeje
 

DeletedUser2298

Host
Kterýkoli ze sousedů mohl použít při točení horní tlačítko "obnovit kolo" a tím pádem točit víceméně naslepo na novém kole..
 

DeletedUser7772

Host
Přesně moje řeč.Když člověk nemůže o nic přijít tak ať padne cokoli je to výhra:)

aj nejaké nové portréty? asi áno ale akej hodnoty? inak mne sa akcia páči stihol som to ešte len ako druhú (hrám od akcie s vajíčkami) a mal som skoro štastie - to čo som chcel cukrovinky mám 2x - škoda, ale studničky želaní 3x, cintorín 1x (hřbitov po česky) + hromada vojačkov a nejaké diamantov fajn, tak ma neštvú ani tie portréty, tým čo padli vtákoviny sa za zlú náladu nedivím, proste hra je hra (to som frajer keď mi vyšla :) )
asi sa Inno snaží hráčov potešiť po tom ako sa tu všetci tvária naštvane za spojovanie susedstiev po novom...
 

DeletedUser

Host
ja to nechapu kde je napsano, soused toci je tam 58/77 a je jen 1 cena ziskana.
 

DeletedUser5450

Host
Maximálně úžasný event, sice jsem už dávno dotočil, ale stálo to za každou minutu kdy jsem u kola čekal. Vyplatilo se pořádně to promyslet. Získal jsem 3x lahůdkářství, 2x vzducholoď, 2x cukrovinky. Díky za tento event a všem co ještě točí přeji štěstí.
 

DeletedUser5384

Host
ja to nechapu kde je napsano, soused toci je tam 58/77 a je jen 1 cena ziskana.

najezdniku,nevím,jestli jsem pochopil správně cos napsal,takže se nezlob,pokud odpovím mimo:) :

58/77 znamená 58.zatočení z cyklu 77 otáček, po kterých se všem sousedům přidávají medaile a kolo se obnovuje. Tento cyklus nemá nic společného se skutečným výběrem z kola, na kole je 9 pozic po čtyřech výhrách, což dává 36 cen.Takže během toho 77ot. cyklu se kolo vymění minimálně 3x. Je také možné,že během té doby některý ze sousedů kolo obměnil za dia,což nemá na tom 77 počítání žádný vliv.

Takže: Ano,na počitadle může být stav 58/77 i přesto,že je vybrána pouze jedna cena.
 

DeletedUser6719

Host
A od kdy se kolo obněňuje za DIA? Provedl jsem tuto akci tak 20x a nikdy to nevzalo ani jeden Diamant.
 

DeletedUser5384

Host
Při obměně kola za dia dojde k odečtení diamantů až po tahu. Ovšem vzhledem k zamrzání po výhře je možné, že sis toho nemusel všimnout, další možnost je další bug,a v tom případě ti docela závidím,mě je to odečítá spolehlivě :D
 

DeletedUser7347

Host
Obnovit kolo je možné i jen za lístek bez použití diamantů :cool:
 

DeletedUser5384

Host
Když jsem odpovídal Lordu Jakovi,měl jsem za to,že točil za dia, pokud měnil za lístky,je to jiná píseň :) I tak děkuji za doplňující info:)
 

DeletedUser

Host
Bobbyc příspěvek 272: Je správná informace že pokud někdo točí za dia tak se to nepočítá do 77 točení? Protože obnovení kola za dia je také s točením čili by se mělo započíst točení do těch 77 potřebných k získání medailí pro celé sousedství.
 

DeletedUser5384

Host
netopirku- počítá, moje reakce byla jen o tom,že podle stavu odměn v kole nelze vyvodit, kolikrát bylo točeno v tom 77kovým cyklu.
 

DeletedUser3709

Host
Jak je to s úkolem "měj 4 jednotky rychlého tipu"? Já vyrábím jezdce na koni z doby bronzové a nepřičítaji se mi :-/
 

DeletedUser7347

Host
Šafík to je divný pač já je vyrobil též a normálně se mi přičítali (jsem v koloniální době).Je to taková hloupost ale potvrdil si úkol?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru