Tlačítko pomoc

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

rycco27

Dopisovatel
Proběhla další aktualizace a stále nebylo opraveno to že po stisknutí tlačítka pomoc běží 24 hodinový odpočet i když nebylo možné nic motivovat ani zušlechtit.

Když už to konečně někdo bude řešit? Nebo tohle fórum nemá žádný význam a na připomínky se nehledí?
 

DeletedUser7347

Host
rycco nevím jak myslíš že toto fórum funguje ale mohu tě ujistit že z tohoto fóra s tím nikdo nic udělat nemůže!Zde se akorát vytřídí zrno od plev a pak se návrhy pošlou do němec a co s tím ta banda udělá je jen na jejich maličkostech (já osobně zastávám názor ze v německu je málo toaletáku)
 

DeletedUser3139

Host
Jó, rycco, tohle už tu skoro všichni vědí, že INNO nebere návrhy od hráčů. A pokud už ano, tak to upraví k obrazu svému a co vznikne, raději nekomentovat. Už by sis mohl všimnout, že sekaj chyby jako Baťa cvičky a opravy jim trvají neskutečně dlouho. :cool:
 

DeletedUser2059

Host
Obávám se, že tě zklamu, rušení 24hodinové lhůty, když někomu pomůžete, je neproviditelné.
 

DeletedUser12520

Host
tlačítko pomoc beru jako "ulechceni prace" to ze se pomoc zkonzumuje i kdyz neni na co je dan za rychlost, osobne me to taky mrzi protoze mam v listu takovych 10-20 lidi kteri maji porad vse namotivovane..
vzdy mas moznsot to delat rucne..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7347

Host
Ha Reborn nevím jestli ses nepřeklep ale plačítko pomoc je hezký název :cool: pač je fakt že obdarovaný hráč přes plačítko pomoc by občas doopravdy zaplakal:cool:
 

DeletedUser2451

Host
Ahoj já ti odpovím asi takhle tlačítko pomoc i když má své velké nevychytané mouchy je tady pro hru velké + a co se týče fora máš trošku pravdu je to tu hlavně o tom že si tu vyměníme názory a když náhodou je nápad dobrej tak se možná dostane i do těch zmíněných Němec ale nepočítej s tím že tam to někdo čte
 

DeletedUser3139

Host
Ale aby se na tlačítko POMOC jen nenadávalo, tak i pár výhod na stávající nastavení. :cool:
1. Hodně se zvýšil MaZ, až několikanásobně. :cool:
2. A další, teď jde perfektně jednoduše sledovat kdo v cechu MaZ provádí a kdo ne. Před změnou to bylo hlavně časově náročné. Pro vedení cechu, které sleduje MaZ výrazná pomoc. :cool:
 

trojan1673

Veterán
Ano, Jipi to napsal přesně :)
Nehledě na to, že ruční motivace pro nás co to hrajeme dlouho už nebyla zábava, ale trest.
 

DeletedUser12520

Host
kdyz uz jsme u tlacitka pomoc neslo by udelat to aby si hrac sam u sebe v profilu nastavil preference automaticke pomoci?

napriklad nastroje / mince / dekorace / specialni budovy jako zebriek priorit s tim ze by to bralo samozrejme od nejvissi doby

treba by se pak vytratili i recesni vtipalci kteri stavi stromy nastvany na automaticke motivace..
 

DeletedUser2059

Host
Ahoj czReborn, tento tvůj navrhnutý nápad již samozřejmě někdo vymyslel, navíc je velmi možné, že se to vyplní, protože jsem slyšel, že jsou tomuto nápadu tvůrci naklonění. Nicméně nyní pracují na mnohem důležitějších tématech :)
 

Henzisek

Znalec
Já po úpravě mám vše vždy motivováno. A možnosti bych nevyužil. Hlavní je ze tlačítko je a funguje.
 

trojan1673

Veterán
Já mám motivací na rozdávání.
Bohužel, i když mám 8 hodinové domy, tak to nestačí:)
Tlačítko pomoc hodně pomáhá, motivuje více hráčů než kdy dřív.
 

DeletedUser3817

Host
Ano, kvantita M/Z je cca na dvojnásobku dřívějšího stavu.
A NE, není to v pořádku. Protože kvalita šla zatraceně dolů.
Mám v profilu jasně napsáno, že chci MV, MD. Superxichtíka mám i tak.
Dřív mi dekoraci zkrášlil jenom ten, kdo mě chtěl naštvat, nebo alespoň nepomoci. Teď, po zavedení "plačítka" (to se mi moc líbí), mám perma ohvězdičkováno 100% dekorací. A kde bych hvězdičky potřeboval, tam už nezbylo.
 

DeletedUser7347

Host
Ahoj tak stáhni dekorace na minimum a máš klid (já mám ve městě jen 4 nebo 5 dekorací a mám pohodu) Jak říkám po menší úpravě města,smazání dekorací a přibrání přátel bych řekl že jsem s tlačítkem pomoci nadmíru spokojený (samozřejmě by to mohlo být lepší ale co ne ........... :rolleyes:)
 

DeletedUser3139

Host
Tak to asi máš někde něco špatně. U mně cca 140 MaZ denně. Takže bez problémů celé město a ještě se na některé přispívatele nedostává! :cool:
 

DeletedUser2451

Host
jo jak jsem psal myslým že se tu ve většině shodnem že tlačítko pomoc nám ve velké míře pomáhá a ulehčilo práci a ubralo čas a znovu říkám bud me rádi že tu je a funguje
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru