Tlačítko pomoc

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Dan 77

Veterán
Ano, kvantita M/Z je cca na dvojnásobku dřívějšího stavu.
A NE, není to v pořádku. Protože kvalita šla zatraceně dolů.
Mám v profilu jasně napsáno, že chci MV, MD. Superxichtíka mám i tak.
Dřív mi dekoraci zkrášlil jenom ten, kdo mě chtěl naštvat, nebo alespoň nepomoci. Teď, po zavedení "plačítka" (to se mi moc líbí), mám perma ohvězdičkováno 100% dekorací. A kde bych hvězdičky potřeboval, tam už nezbylo.
Souhlasím s tebou i qpalym. Jen bych doplnil, že tlačítko pomoc nefunguje podle algoritmu uvedeného v dané aktualizaci, kdy bylo to rychlé tlačítko zavedeno. Mělo totiž upřednostnit pouze některé speciální budovy, ale ne kulturní budovy a dekorace před zásobami a mincemi, a hlavně mělo upřednostnit vyšší epochu, což se v praxi taky často nestává.

Co se týká reakcí, je třeba brát ohled i na malé hráče, kteří často ani nejsou ve velkých ceších, kde by 80 aktivních hráčů klikalo rychlou pomocí. A kdo chce útočit na sousedy nebo má málo aktivní sousedy, má taky smůlu a zmenšuje se mu zase počet oplacených motivací.

Pokud se kvalita rychlé pomoci vyrovná pohodlnosti a kvantitě, a to tak, že se nové tlačítko několika způsoby trochu vyladí (viz většina návrhů), budu spokojený.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2451

Host
Ahoj Dane já ti musím jen v jedné části tvého příspěvku oponovat a to s tím motivováním cechu v mém cechu to tlačítko funguje a nezaznamenal jsem ani stížnosti my jsme se jako cech tomu tlačítku plně přizpůsobily a to tak že jsme všichni z naších měst stáhly dekorace které jsou naprosto zbytečné a pro hru nepodstatné kromě eventu velikonoc. jinak máš v ostatním pravdu
 

DeletedUser3139

Host
Systém tlačítek je jasný. MaZ dříve trval hrozně dlouho a byl to spíše trest. Teď je hotovo za 2-3 min. A je i celkem pochopitelné, že to má i svoje zápory (MaZ propadne, pokud není co, pleská to dekorace apod.). Ale jak už se tu zmiňovalo, stačí smáznout dekorace a z části je hotovo. Druhá věc, která pomůže je, že naberete přátele (možno až 160) a je vymalováno úplně i s dekoracemi. Občas vyhodíte ty, co nemažou a naberete nové. A má někdo více jak 240 objektů k MaZ? Nemá nikdo, s bídou polovinu. Takže každodenní MaZ je bez problémů! :cool:
 

DeletedUser3817

Host
...stačí smáznout dekorace a z části je hotovo. Druhá věc, která pomůže je, že naberete přátele (možno až 160) a je vymalováno úplně i s dekoracemi. Občas vyhodíte ty, co nemažou a naberete nové....

V ostatním s tebou souhlasím, ale řešení se mi nelíbí. Jedná se totiž o špatné fungování plačítka.
Příklad: Dítě ve vaničce pláče, protože má studenou vodu. Ty navrhuješ buď vodu vypustit úplně, nebo dítě zabít. Já bych byl raději, kdyby plačítko nedělalo =censored=.
 

DeletedUser11293

Host
nebylo by jednoduší aby tlačítko -POMOC- v případě, že má hráč plno bylo prostě nefunkční, zašedlé
 

DeletedUser7347

Host
JJ lidi nejlepší je si stěžovat ale něco pro danou věc udělat to ne (když s touto situací lze nahodou jednou za 10,20,30 let něco udělat);) Samozřejmě vývojáři v Hamburku sedí a čekají na ohlášení chyby aby byla do vteřiny opravena :cool:
 

trojan1673

Veterán
Můžeme být rádi, že to tlačítko máme.
Ono se to časem ještě vyladí a třeba to nebude za měsíc, ale jednou to určitě bude :)
 

Dan 77

Veterán
Trojanka: Máš pravdu, taky jsem za to tlačítko rád (je to mnohem pohodlnější a navyšuje kvantitu), jenom trpělivě čekám, až s ho začnou vylaďovat. Už je to několik měsíců. :( Jenže teď budou dělat budoucí éru, aplikaci pro Android a nevím co ještě... A až se dostanou k tomu, co do hry už dávno zavedli (rychlé tlačítko), po našich zkušenostech je pravděpodobné, že to vyladí jen napůl. To JEDNOU mi bohužel něco připomnnělo: brzy* :D
[SPOIL]*Copyright 2003-2015 InnoGames GmbH All rights reserved. "Brzy" neudává žádné konkrétní datum, čas, desetiletí, století nebo tisíciletí v minulosti, přítomnosti a určitě ne v budoucnosti. "Brzy" nezakládá žádnou dohodu nebo záruku mezi InnoGames GmbH a uživatelem. "Brzy" nastane jednoho dne a InnoGames GmbH garantuje, že "brzy" nastane před koncem světa. Možná.[/SPOIL]
David: Jj, souhlasím, další z mnoha navrhovaného. :(


Crackenosch: Přesně tak. Zbourat dekorace kvůli náhodnému výsledku rychlé pomoci je sice nejlepší a nejsnadnější řešení, ale v rámci celé hry to nedává smysl, což způsobili samotní vývojáři - pak jsou teda dekorace ve hře zcela k ničemu, byť nějaký účel mají.
 
Naposledy upraveno:

trojan1673

Veterán
Máš pravdu, že jim to asi bude trvat déle než bychom chtěli.
Problém je, že těch problémů tu mají moc a prostě si s tím musí nějak poradit.
Doufejme, že si poradí a dají na naše smělé návrhy.
 

Arthoris

Odborník
No jo, kdyby to tlačítko bylo zašedlé, tak by ten dotyčný neviděl, že jste měli snahu ho zmotivovat nebo zušlechtit. A většinou, když někdo motivuje, tak všechny najednou a nevrací se k tomu.
 

DeletedUser5477

Host
Souhlasím s Arthorisem, je sice pár hráčů, kteří motivují po jednom hráči (vybírá si kdo je motivoval a kdo ne), ale je jich strašně málo.
 

DeletedUser3139

Host
Sice asi bych moderátorovi neměl odporovat, ale trojane, protože hraješ zhruba tak dlouho jak já, tak tvoje opatrné vyjádření beru spíš jak zbožné přání, než že by se snad mohlo něco zlepšit. :cool:
A Elnaiero, nějak jsem nepochopil, proč by se mělo motivovat po jednom hráči. Pokud odmázneš všechny v historii, tak ti pak na liště dole zůstanou ti, co na tebe kašlou. jednoduché, ne? :cool:
 

trojan1673

Veterán
Zbožné přání to asi bude ;), ale doufám, že návrhy chodí i z jiných fór FoE.
Třeba zrovna tam je napadne to co nás a pošlou to dál.
 

DeletedUser2059

Host
Ano Jipi to je jednoduché, ale kdyby to tak dělali všichni tak stačí jednou aby někoho vynechal a celý systém se může zhroutit.

Ale to je nadsázka.
 

Arthoris

Odborník
Prostě podle mě to je teďkom řešeno správně. Pokud by u dotyčného nebylo co M nebo Z a tedy tlačítko by zůstalo nedostupné, jakože zašedlé, tak vy byste nemohli nic dělat a vrátili se třeba za 4 hodiny a ejhle pořád nejde a nešlo by to ani pak a na druhý den zase, pořád by ten dotyčný měl vše na max. a tím pádem by se mu v liště ani neobjevilo, že jste měli snahu ho motivovat, tak by vás na oplátku taky nemotivoval, teď když to Z,M je otázka pár minut, tak se motivuje skoro každý den. Takže je velká šance, že vám se dost hráčů nepodaří Z nebo M, prtože zkrátka už nemají nic volného, vyjímkou je ten kdo má ve městě 50 stromů,keříků atd....a teď je prostě vidět, že se snažíte motivovat nebo zušlechťovat.
 

trojan1673

Veterán
To je pravda, já se snažím cech motivovat ručně kvůli síňím slávy a stává se mi dost často, že nic nejde i dva dny.
Pak už to tlačítko použiji aby věděl, že jsem tam opravdu byla.
 

Dan 77

Veterán
Naprosto souhlasím s JiPim.
Arthoris díky, změnil jsi můj pohled na věc a přesvědčil jsi mě, že je to lepší tak, jak to teď je, i když jsou stížnosti na to logicky podložené, ale ty máš větší pravdu.
 

DeletedUser11293

Host
moje praxe je taková, že jsem líný prověřovat kdo motivuje nebo ne a pokud potřebuji nové přátelé tak mažu od spodu a snažím se dávat pozor abych nesmazal ty co přispívají do VB

Ještě tak bokem, jsem zvědav jak budou fungovat Velikonoce v současné době to bude znamenat tak 80 dekorací?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru