Výroční diskuze k 11 let Forge

Kterou Věž konjunkce se rozhodnete postavit?

  • Královská

    Hlasy: 0 0,0%
  • Nachová

    Hlasy: 0 0,0%
  • Přízračná

    Hlasy: 16 100,0%
  • Vědecká

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    16

DanielCZ84

Komentátor
Já tam nakoukl, ale nějak jsem vůbec nepochopil, co mám vlastně dělat. Asi jsem nějak zaostalý, ale na mně je to vážně moc složité. Já se chci u hry bavit, nechat závity odpočívat, a ne složitě vymýšlet, co mám udělat, abych se někam posunul. Všem, kteří to absolvují, přeji hezkou zábavu, pro mě další event, který vypouštím.
To je škoda protože denní odehrání je cca na 10 ,až 20 minut a ta budova za to sakra stojí
 
Jako hra mě bavila, ale místo toho aby si člověk odpočinul a zarelaxoval tak musí hledat ... za mě je to zbytečné složité... na jednu stranu "zlaté kostky" .. dřív jsem si koupila i bednu nebo dia ... ale teď mi to projde už fakt zbytečné a hra už mě tolik nebaví...
 

Caratic

Komentátor
Ahoj.
Můj názor je vlastně stejný jako v poslední události. Hra má být zábavou a ne prací. Už nyní vím, že nemohu splnit, protože třeba už jen velikonoce.
Celkově to beru tak, že si na pohodu splním úkoly. Nic víc od této události nečekám.
Jinak minihra mě zabavila dobře, protože ještě nebylo druhé video (nebo jsem se v tom zrovna vrtal) což už je jedno.
Koncept FOE hry se stává takovým nešťastným, měl jsem raději historická okénka a ne jet na dřeň.
 

Ušák Evžen

Odborník
Neverim,ze nekdo da tech 186 bodu za den.

Ja to dnes zkusil 3 x 160 deska.

prvni deska....32 bodu...zbylo mi jen 7 x 1 cervena [ deska zamorena cervenyma krystalama]
druha deska...33 bodu...zbylo mi 2 x 1 cervena, 1 x 1 modra a 1 x zelena
treti deska...35 bodu...zbylo mi 2 x 1 zelena, 2 x 2 modra

Tady jde jasne videt,kde je asi prumer desky...na zlatej to neni..takze sumarum 98 bodu...plus za truhlu 57 bodu..dal jsem 152 bodu..i kdybych ty desky udelal,tak snad nedam tech 186, a to u prvni zamorene cervenou by sakra stalo.

Pro me...zlatej udelat nejde bez dia...a at si rika co chce kdo chce, a to jsem tu nad tim premyslel hodinu...event pro INNO..ale me to neva.:)
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
A počítáš do toho i uložené klíče? Každý, který máš v zásobě, má při otvírání x2 truhly každý den a otvírání v den denní speciálky kterou chceš hodnotu zhruba 1,39 pokrok/klíč. :)
 

DanielCZ84

Komentátor
Neverim,ze nekdo da tech 186 bodu za den.

Ja to dnes zkusil 3 x 160 deska.

prvni deska....32 bodu...zbylo mi jen 7 x 1 cervena [ deska zamorena cervenyma krystalama]
druha deska...33 bodu...zbylo mi 2 x 1 cervena, 1 x 1 modra a 1 x zelena
treti deska...35 bodu...zbylo mi 2 x 1 zelena, 2 x 2 modra

Tady jde jasne videt,kde je asi prumer desky...na zlatej to neni..takze sumarum 98 bodu...plus za truhlu 57 bodu..dal jsem 152 bodu..i kdybych ty desky udelal,tak snad nedam tech 186, a to u prvni zamorene cervenou by sakra stalo.

Pro me...zlatej udelat nejde bez dia...a at si rika co chce kdo chce, a to jsem tu nad tim premyslel hodinu...event pro INNO..ale me to neva.:)
Přesně musíš počítat i klíče který teď syslis určitě až je pak všechny vysypes tak zase kus bodů přibude ...ale jako mezi námi ta lišta se tentokrát vyplatí koupit ..už jenom kvůli ty kličnici co tuto eventovku bude doživotně vyrábět :)
 
Přesně musíš počítat i klíče který teď syslis určitě až je pak všechny vysypes tak zase kus bodů přibude ...ale jako mezi námi ta lišta se tentokrát vyplatí koupit ..už jenom kvůli ty kličnici co tuto eventovku bude doživotně vyrábět :)
Ja bych to zas tak svetle nevidel vzhledem ktomu že vyrabi 2 kusy fragmentu (ze100) deně a na plně funkční věž potřebuješ 11 levlu. Tedy 1100
Takže 550 dnu na 1 věž
 
Naposledy upraveno:

Ušák Evžen

Odborník
Az budu mit jistotu,tak tu horni radu koupim, klicnici chci do sbirky a aspon to sbirani bodu nemusim tolik hrotit. U St Patricku to za to nestalo.

A u Pand..to musim mit urcite tu horni radu. Pak prijde Pirate event tam to ozelim. Sice bude Guverner 10, ale taky prvni event,kde bude jak premiak eventove budovy, tak premiak starsi budovy. No jsem zvedav,jak tohle pujde ziskat,ci coto nabidne.
 

Ušák Evžen

Odborník
Tak dnes jsem udelal o 7 bodu mene..ale kus s tim. Ale co me zarazi, ze druha deska jeden zeleny klic,a ve treti desce jsem ani nemel moznost sestavit jakykoliv zeleny klic. Hlavne ze mam dve desky plne cervenych krystalu a to jeste jednicky...jo balanc. Jde videt,ze INNO umi opravit akorat,to co pro ne je nevyhodne,ale tohle...pretrvava z bety jak hrom. Takze na truhly jsou klice,akorat,ze cervenych mam dvojnasobek,a zelnych tretinu. Kdyby aspon ta nejlevenjesi truhla sla otevrit jen cervenym klicem,tak nereknu ani popel, ale ONA...jde otevrit.......hola hola ZELENYM.

Pro radu lidi,co fakt tohle bere jako oddych a ne mechaniku VS a nahodu x 3...se na to vysejri.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Hrubý odhad je 32-35 tisíc na druhou plnou věž bez prémiových cen, s nimi pak kolem 25 tisíc. S prémiovými cenami však získáš i dílnu klíčnice, která ti de facto tvoří věže neomezeně, tudíž jakákoli další věž vyjde jen na cenu horní řady cen. :)
 
Hrubý odhad je 32-35 tisíc na druhou plnou věž bez prémiových cen, s nimi pak kolem 25 tisíc. S prémiovými cenami však získáš i dílnu klíčnice, která ti de facto tvoří věže neomezeně, tudíž jakákoli další věž vyjde jen na cenu horní řady cen. :)
Diky za info ale musim uznat ze us je to slusne zdrazeni když vezmu v potaz že dřív vstávali do 20.000 další levely
 
To uz je snad lepsi postavi Horskou, ta je vsude a pak Medvedi horu, jestli chces tu budovu kvuli modrym.
To mas sice pravdu ale v mojem připadě neni na to misto už, ja nahrazuju budovy protože davaji o 1 %boji vic jak stara budova a prave na tote budově je ta vyhoda že cervene % nesnižim a zaroven ziskam i ty modre ktere budou treba na novou CE 5 až vyjde. A vzhledem ktomu že červene %potřebuješ na všechno tak je nehodlam obětovat a tato věž nabizi možnost zisku i modry bez ztraty cervenych
 

Borat

Člen
Aha, takže desku nedohrávat... Skvěle... :( Vždy váhám, zda vymlátit balík energie za nic. A vždy ho vymlátím. Odměna za odemčenou desku je o ničem. A cena za reset desky je pakatel, proti té sodě ke koci desky.

Tady jsou bonusové klíče, za to co zůstane na desce.

"Pokud vám na desce zbývá hodně kamenů, získáte nějaké bonusové klíče, když postoupíte na novou desku! Vždy obdržíte 1 klíč pro každou z následujících možností:
  • 10 stejných barevných kusů bez klíče
  • 4 stejné barevné kusy s polovičním klíčem
  • 1 kus stejné barvy s plným klíčem"
Nebylo mi to jasné jak to funguje. Rozhodně se nevyplatí kameny na ploše spojovat jen tak. Je třeba tvořit stejných 10 kusů či 4 kusy s půlkou klíče.

Dotazy - je jedno zda ten kus je za sklem nebo musí být mimo sklo? (Odhaduji, že je to fuk. Vysklení by nedávalo smysl.) Pak mi není jasný ten 1 kompletní klíč. Když ho v plné velikosti hodím do konvertoru, dostanu 3 klíče. Pokud ho nechám na ploše, dostávám jen 1 klíč? Pokuta? K čemu je ta poslední možnost? Přece za každý spojený klíč aspoň 1 v konvertoru dostanu. To je o tom, že ty nenadupané klíče mohu nechat a smáznout s deskou?
 
Naposledy upraveno:

Borat

Člen
Náklady/krok

Je třeba dojet pro Zlaté navýšení věže konjunkce. 16x otočit 250 bodů. (Je to postavené tak, že věž konjunkce už tady bude komplet.) Podle Helperu je nejlevnější postup při otevírání zlatých truhel. Nejlevnější denní speciál zas vychází s nějakou slabší truhlou. Co tak zkouším, z těch slabších truhel mi napadalo víc denních speciálů.

Je nějaké pravidlo na ty truhly? Mám se držet Helperu? Pokud možno to hrát na postup a otevírat hlavně truhlu za nejvíc bodů?
 
Nahoru