Velikonoce - vajíčka

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9824
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9824

Host
Chtěl bych se zeptat jestli má druh dekorace vliv na to jaké vajíčko se na něm urodí.
Respektive jestli modernější a dražší dekorace mají větší pravděpodobnost na zisk cenějšího vajíčka než obyčejné stromy z doby kamenné.
Děkuji.
 

DeletedUser2298

Host
Je to naprosto náhodné.. i na stromu doby kamenné může být vejce s 50ti body.. V minulé akci to mělo pouze vliv na to, že z modernější dekorace může umisťovateli vypadnout plán na nějakou VB dané budovy ( stejně jako u motivace - zušlechtění) ale je otázka zda to tak bude i letos..
 

DeletedUser2059

Host
Je to náhodné asi jako náhoda získat plánek...
 

DeletedUser11022

Host
Ahoj
Jak to vlastně vše funguje? Budu na to mít 6 bodů, ty se budou obnovovat. Ty body to dám po jednom bodíku šesti lidem a počkám než se objeví nové body, nebo můžu dát 6 bodů jednomu hráči najednou?
 

traktorista

Odborník
Je to jako motivace/zušlechtění - to taky nemůžeš dát několikrát jednomu hráči, ale pouze 1x denně.
 

DeletedUser2059

Host
Urugale ano, traktoristo taky ano. 6 bodů rozdáš 6 hráčům a počkaš až ti za hodinu vyleze další bod, pokud tedy nepoužiješ v inventáři tzv. Zrušit pozvání - blbej překlad - ten ti dá naráz 6 bodů. Každému hráči dáš max 1 vejce za den
 

DeletedUser

Host
Zajímalo by mě, s jakou pravděpodobností padají jaká hodnotná vajíčka. 1/4 to asi nubude nebo mám opravdu takovu smůlu, že mi ze 17 padne 14 jedničkovejch a 3 petkové?
 

DeletedUser2059

Host
Ano.
Z mé zkušenosti:
Za celou dobu co běží event na betě jsem získal cca 4 kusy 50 vajíček.
Stane se, že vždy při výběru získaš 1 vejce a občas třeba 2 kusy 20 vajec, jeden kus 1 vejce a pak zase 20 vajec....
Hned 2 kusy 50 vajec jsem získal v jednu chvíli hned zpočátku celé akce...
 

DeletedUser9061

Host
Je to balíček 6 vajíček k rozdání přátelům, cechovníkům, sousedům ...
 

DeletedUser8287

Host
Je to balíček 6 vajíček k rozdání přátelům, cechovníkům, sousedům ...

mam k tomuto otazku, jiz jsem splnil par ukolu a ziskal skryt velikonocni vajicka - predtim se mi to ukazalo v invu a po kliknuti se mi doplnili vajicka na 6

pri splneni druheho a tretiho ukolu uz nic.

Je to mysleno, ze se proste 6 vajec nahodne urkyje nekam k přátelům, cechovníkům či sousedům? nebo je chyba a odmena se mi nepripisuje?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9906

Host
Ona se ti odměna připisuje, prostě ti přibydou vajíčka. Ty překlady dělal buď stroj v deliriu, nebo člověk...ani nedomyslet:))))
 

DeletedUser11080

Host
mam tu samou obtiz. na zacatku mi dal do inventare "skryt velikonocni vajicka", ale po splneni prvniho i druheho ukolu, kde odmena byla skryt vajicka jsem nic nedostal. udelal jsem nekde chybu, nebo je chyba v matrixu?
 

DeletedUser8015

Host
Mám ten samý problém. Taky se mi u dalších úkolů do
inventáře nepřipsaly vajíčka. Pouze u prvního úkolu.
 

DeletedUser11022

Host
Ahoj

nevím, jestli to již nebylo někde řešeno. Když budu mít dva strážní ohně. Sečtou se mi bonusy a budu mít +8% obrany? Nebo se to nesečte a bude to jen 4%
 

DeletedUser6375

Host
budovatel, babycuneo, pitovo - odměna "zrušit pozvání" dá do inventáře balíček vajec na doplnění do počítadla. Odměna "skrýt velikonoční vajíčka" vám vajíčka přičte do vašeho již získaného množství vajec, za něž si kupujete odměny :)

urugal - sečte :)
 

DeletedUser11022

Host
Nádhera, mám obranu +12% :D :D a to se vyplatí
takže si budu kupovat ohně, vyjde mne to levněji a dříve než katedrála, nebo chrám
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru