Velikonoce - vajíčka

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9824
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2298

Host
Renovační sada má v popisu " použij na zlepšení budov událostí" tj. z toho mi logicky vyplývá určení na budovy získatelné při speciálních akcích ( hřbitovy, cukrovinky, strašák, různé ozdoby z bonus. akcí atp.) - ale budova "klášter" je odměna přímo ze hry, z úkolu.. není to součást žádné bonusové akce a je pevně fixována na věk a hodnoty které poskytuje - takže na 99,99% nijak vylepšit renovační sadou nepůjde.
 

DeletedUser10983

Host
pokud se jedná o ty vejce je to opravdu náhodné,můj kluk měl včera obrovskou kliku, dostal 4x po 50 kusech,tensamý den si koupil truhlu za 150 a v ní bylo 300 vajec tak neváhal a koupil truhlu za 300...nebojte už to nebylo tak super-skrýš tuláků. tomu říkám bezva den...a přeji ho každému.
Já to štestí zatím nemám.
 

Dan 77

Veterán
Traktorista: A proč by ne? Nebylo by od věci koupit si Útočiště šampióna, jednu renovační sadu si uschovat a v postmoderní době mít aktuální šampióny. :) Doufám, že to v teprve nastávající epoše tak opravdu bude fungovat, resp. správně by mělo.

Je pravda, že na hodnotu sebraného vajíčka nemá vliv doba ani cena dekorace, kde bylo vajíčko skryto. Ale zdá se mi to nebo má mají vliv velikost dekorace? (když jsou běžné dekorace větší než 1×1 nebo Strom lásky, Hastroš s rozměry 3×3 apod.)
 

Kayro

Znalec
Traktorista: A proč by ne? Nebylo by od věci koupit si Útočiště šampióna, jednu renovační sadu si uschovat a v postmoderní době mít aktuální šampióny. :) Doufám, že to v teprve nastávající epoše tak opravdu bude fungovat, resp. správně by mělo.

Takhle to ale nikdy nefungovalo.Vsechno melo vzdycky hodnotu max.te doby v ktere si to ziskal.Myslim ze ani renovacni sada nebude vyjimkou.
 

traktorista

Odborník
Dan77 - ten popisek u renovační sady jde vyložit dvěma způsoby. Tedy že vylepší jakoukoli bonusovou budovu do doby ve které je použita a nebo, že to vylepší do doby, ve které byla plechovka získána. A já chci mít nějakou větší jistotu, že ta první varianta je správná - ještě by se mi to mohlo ve skladu mezitím zkazit : ).
 

Dan 77

Veterán
Pravda, tento faktor jsem opomenul, moje chyba, díky za opravu.
Přesně jak píše traktorista jsem si to vyložil tím prvním způsobem a už mi vůbec nedošlo to, co napsal Kayro (druhý možný způsob výkladu).

Tím pádem můj názor je, že nejspíš tento faktor nepůjde obejít renovační sadou, pro kterou bude nejspíš platit taky. (tím faktorem myslím, že má vliv, kdy odměnu získáme do inventáře, ne čas jejího použití)
 

DeletedUser

Host
Dan77 - ten popisek u renovační sady jde vyložit dvěma způsoby. Tedy že vylepší jakoukoli bonusovou budovu do doby ve které je použita a nebo, že to vylepší do doby, ve které byla plechovka získána. A já chci mít nějakou větší jistotu, že ta první varianta je správná - ještě by se mi to mohlo ve skladu mezitím zkazit : ).

Renovační sada upraví budovu do tvé aktuální doby.
 

DeletedUser7268

Host
Takže aktuální doba, kdy byla POUŽITA, a né ZÍSKÁNA. Takto?
 

DeletedUser

Host
Aktuální doba ve které právě jsi, když použiješ sadu.
 

Kayro

Znalec
Tomu moc neverim,castecne by tim ztratili kontrolu nad hrou,pri kazde nove dobe by museli mit v zaloze vylepsene budovy protoze by nekdo mohl pouzit sadu.
 

Kayro

Znalec
Ne je to vec vysostne systemova pokud do hry hodej neco co je naveky bude nutit vylepsovat budovy protoze jsou ty sady tak nastavene.Ale debata je to ciste akademicka to je pravda :)
 

Dan 77

Veterán
Aktuální doba ve které právě jsi, když použiješ sadu.
Jak si mám tvou odpověď vyložit? :( To, co odpovídáš, na první pohled jen přesně vychází z uvedených informací, o kterých už víme všichni. My ale chceme vědět víc. Zeptám se ještě jednou, protože si teď nemůžu být jistý, v jakém smyslu reaguješ.

Takže nezáleží, v jaké epoše renovační sadu získám do inventáře, narozdíl od běžných odměn z úkolů, s renovační sadou lze tento zaběhnutý faktor obejít a vylepšit budovu na svou aktuální epochu, kdy renovační sadu teprve použiju? I když ani tohle není jisté, je to docela jasné a logické. ALE co v teprve nadcházející postmoderní době? V současné době ještě nejsem a nikdo není v postmoderní době, jenže ona ještě nebyla zavedena, bude teda renovační sada fungovat, jak má, i tam? Můžu ji pak použít k vylepšení Útočiště šampióna, aby produkovalo teprve budoucí postmoderní šampióny? Jsem kvůli tomu ochoten si nechat v inventáři renovační sadu, abych ji pak na Útočiště šampióna použil v budoucí epoše a měl aktuální šampióny, ale pokud to fungovat nebude, nechci kvůli tomu utratit 350 vajíček za renovační sadu (a asi nebudu jediný), které bych v jiném případě takto nechtěl utratit, tohle není zrovna troška vajíček. Díky za odpověď.


P.S. Kayro: Máš pravdu, ale počítat kvůli schovaným renovační sadám při každém přidání nové epochy i s vylepšenými variantami budov by nemuselo by to být tak nereálné. Zaprvé se už několikrát stalo, že byla možnost znovu získat budovy z předešlých eventů, a to i v nových, tehdy ještě nespuštěných epochách, takže prostě přidali další, efektivnější a nákladnější varianty speciálních budov pro vyšší epochy. S těmi šampióny by to bylo jenom složitější, protože by nešlo jen o uvádění nějakých vyšších hodnot, které budou poskytovány, ale taky o novou vizáž jednotky i na bitevním poli. Zadruhé tvůrci nemůžou přidávat epochy donekonečna, postmoderní dobou už podle mého názoru odkryli skoro všechny karty. Myslím si, že to bude poslední epocha, ale snad nás budou překvapovat jinými velkými novinkami (např. mapa je teprve před námi).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2298

Host
Obávám se že na tuto funkčnost v čase budoucím tj. v herních dobách které teprve přijdou, tak na tohle ti nikdo na 100% neodpoví - support ani nemá šanci to otestovat či ověřit - max. dotazem do němec a i tam je odpověď asi nejistá...
 

Dan 77

Veterán
Taky mě napadlo, že by tady na to těžko někdo mohl znát odpověď. Asi by to chtělo obrátit se na vývojáře, jak to sami vidí... :p
 

Kayro

Znalec
Zadruhé tvůrci nemůžou přidávat epochy donekonečna, postmoderní dobou už podle mého názoru odkryli skoro všechny karty. Myslím si, že to bude poslední epocha, ale snad nás budou překvapovat jinými velkými novinkami (např. mapa je teprve před námi).
Kdyz si vyhledas mapu GvG bez mraků tak na ni jsou jeste asi ctyri uzemí ohranicena řekou.Tak ze ja cekam jeste ty ctyri epochy,ma to trochu i logiku,proc by tu mapu delali tak velkou pokud by ji nechteli vyuzit.
 

Dan 77

Veterán
Jasně no, bůhvíco nás ještě čeká (v dobrém slova smyslu). Nejen na GvG mapě (u hráčů na světové mapě = Austrálie), ale i na té světové ještě zbývá dost velká území, dokonce pořád ještě čekám, kdy bude konečně využit a odhalen jih původního kontinentu - pokud na to už někdo zapomněl, já o původním kontinentu už ani nevím. Takže nevím, jak to předem mají promyšlené, i na tom původním kontinentu jsou vidět zahalené obrysy provincií. Co se týče dalších epoch, tak tomu moc nevěřím, nevím, jaké epochy by ještě mohli tvůrci vymýšlet, leda blízká budoucnost. Snad nás ale čekají hlavně jiné novinky, aby byl hře pro hráče v konečné fázi dán nový rozměr, protože tento styl hry jen o procházení epochami s městem, výzkumem, na mapě i v cechu je poněkud jednotvárný a má dohledný konec, který nelze prodlužovat donekonečna. Toť můj názor na další možný vývoj hry.
 

Thesseus

Znalec
Kdyby renovační sada nešla použít tak jak všichni doufáme tak na co by potom byla pro hráče, co jsou už od zavedení moderní doby v moderní době? na vylepšení hřbitova? Za 350 vajec. tak to teda dík.. Jestli nepůjde vylepšit šampion, tak jde o skandál.
 

traktorista

Odborník
Nemuseli by mít v záloze všechny budovy, také proč? Vzhled mohou ponechat a pouze mít v záloze hodnoty na přepočet do vyšší doby, to by jim systém nijak zásadně nemohlo narušit.

Problém je tedy s šampionem, tam jsem mírně rozlazen (eufemismus!) - jednak že má jen jeden slot a jednak že renovační sada má být v jeho případě na penderk, čekal jsem jednotku jako tulák - tedy vždy užitečná a vždy k dispozici.

Jinak já bych si klidně thessee velký hřbitov za 350 vajec do doby po moderně klidně vylepšil, to mi přijde jako bezva nabídka : ). Akorát tedy pořád nevím jestli je to možné : ).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru