Velikonoce

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7268

Host
Nechápu jak může mít někdo tolik štestí aby měl přes 2000 vajec... :D nebo to, jak jste mohli splnit ty úkoly 99 vajec např. Jsem to spočítal a bude mi jich 15 chybět a to denně rozdám asi 18-20 v závislosti na škole či spaní :D
 

DeletedUser

Host
tak to se moc nevyplati koupit vse a pak dostat 250 vajec to si radsi koupim druhou studnu. ale pak nevim jestli mam koupit 3 studnu nebo tulaka
 

DeletedUser5384

Host
Klajdo,ono to není jen o štěstí,ale i to tvém průměru rozdaných:) Rozdal jsem prvních pár dní 24 denně,ke konci 22-23. Logicky o to víc se mi jich vrátilo:)
K tomu štěstí jen tolik: Hraju dva světy,a počet získaných vajíček byl na obou + pár vajec stejný.
 

DeletedUser2639

Host
Ahoj, nevíte někdo, co se stane se zbylými vejci, ty co neproměním ve vejcoobchodě? Vím, že je na to cca týden, ale co když budu mít v inventáři skrýš tuláků a někdy v budoucnu, až budu mít víc místa ve městě, ji budu chtít postavit, tak by se mi hodili ty vejce na upgrade 3. a 4. tuláka
 

DeletedUser7268

Host
no nevim jak ty, ale jelikož v 6 odcházím a přicházím také až kolem 5/6 tak jen málokdy dokážu najít PC s podporou flashe 11.3+, na mobilu bych byl furt, ale to zase tahle hra nepodporuje, jaká škoda a ničení potenciálu...
 

DeletedUser5384

Host
Já vím,a bylo mi to jasný:( Taky jsem to nemyslel jako výtku,jen jsem konstatoval.. O podpoře flash + tabletů se mnou prosím ani v žertu,doma mi zevluje tablet,který jsem si kvůli tomu kupoval:) No,alespoň má manželka na čem prohlížet fotky:)
 

DeletedUser7268

Host
On ale myslel to, že pokud má v inventáři skrýš tuláků a má našetřené vejce na odemčení dalších slotů, zda-li mu ty vejce zmizí po 10.4. a on to později bude muset koupit za dia.

- zmizí ti btw.
 

DeletedUser5384

Host
A zkusil jsi kouknout na ten odkaz,který je v příspěvku #167 ? Nemá smysl rozkopírovávat na více míst jeden návod,ne? Zejména když obsahuje kompletní odpověď na danou otázku:)
 

DeletedUser

Host
nestiham,chybi mi 29 vajec. tak to si koupim jeste 2 studanky. ale nevim jestli misto jedne tulaka, je nekdo spokojen s tulakama ?
 

DeletedUser5384

Host
Já ano:) Jen by se mohli rekrutovat rychleji. Už jsem to tu psal,jako doplněk ke kvalitním jednotkám,když ti dojdou originály je perfektní.Hlavně: Podle mne se hodí spíš na útok,ne do obrany:)
 

DeletedUser

Host
taky vam ten strazni ohen pripomina kos od balonu ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2709

Host
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, co bude se zbylými vejci, za které už nejde nic pořídit. Bylo by dobré, kdybych je mohl někomu poslat, ale to asi nehrozí, co? Dostaneme za ně alespoň body nebo vůbec nic?
Děkuji za odpověď. :)
 

DeletedUser2298

Host
Vejce která Vám po skončení akce zbydou, a za které už nelze nic nakoupit zmizí zároveň se skončením Velikonočního obchodu u Grevy - přeposlání "jinam" samozřejmě možné není.. stejně jako není možné přeposílat mince či zásoby..
 

DeletedUser7268

Host
Puffin - Ano, spustí FoE, ale...

1) Free verze je nepoužitelná, takřka se tam nedá hýbat, ale FoE to rozjede, ale jen 14 dní, než končí trial
2) Premium verze za něco málo přes 60Kč je také nanic, to samé

Pro tablety ještě dobrý pro lidi co mají silné nervy, pro mobily nepoužitelný...
 

DeletedUser

Host
Tak mě to Puffin nespustí. Chce nainstalovat flash, který android nepodporuje. :-(
 

DeletedUser3370

Host
----------------- Velikonoční úkoly definitivně skončily --------------------​
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru