Velikonoce

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3370

Host
Diskuzi, otázky, návody k Velikonoční řadě úkolů směřujte prosím sem. Bude na ně plynule odpovídáno.
 

DeletedUser

Host
Prosím, první co udělejte (někdo!), přeložte ten text u takové té ženštiny prodávající vajíčka....
"Don´t even about..." - ono to totiž nejde zkopírovat, to bych to skusil přes překladač. dík
 

DeletedUser

Host
K vysvětlivkám o co jde ve velikonoční akci aneb dopátrej si sám!!

Ze začátku vidíte vlevo nahoře ukazatel, kde jsou vaše vajíčka 45 kusů (možnost získat od vašich přátel a z úkolů) a vajíčka 6 kusů, které můžete darovat VY.

Vejce se daruje stejně jako zušlechťování = !POZOR! pouze na výzdobu. Darovat vejce můžete jednomu hráči stejně jako když zušlechťujete = 1 za 24 hodin.

Jak jsem psal výše ze začátku můžete darovat 6 vajíček. Po prvním darovaném vajíčku se rozjede časomíra a za 1 hodinu se vám možnost darovat vajíčko doplní. Teoreticky můžete obdarovat 24 hráčů za den. (pokud nepočítám 6 vajíček, které jste měli při startu akce).

Odměny: U výběru odměn (kliknutí na hodnou babičku, která se tváří jak když sežrala kyselej citron) vidíte 9 odměn, které si můžete koupit za vaše vajíčka, nebo za diamanty. Počet vajíček u obrázku vám říká kolik odměna stojí vajec.

Pokud nemáte dostatečný počet vajíček vidíte na spodní liště u stejného obrázku i počet diamantů, které musíte společně s vajíčky doplatit. Pokud si vajíčka našetříte symbol diamantu zmizí a vy můžete nakupovat i bez diamantů = pouze za vajíčka.

Přepočet je následující 1 chybějící vejce = 5 diamantů.

Po chvilce se mi ve hře ukázal symbol babičky znovu a dostavám úkoly a odměnou jsou překvapivě zase vajíčka. Snad jsem to shrnul a popsal pochopitelně.

Veselé velikonoce přeje Dj Lino

EDIT odměny z splněné Questy od babči.

1) Daruj 1 vejce - odměna 1 vejce
2) Daruj 6 vajíček - odměna 6 vajíček
3) Daruj 12 vajíček - odměna ???? (makám na tom tipuju 12 vajec) :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
darovat vejce to myslite jako ze s tim zajicem kliknu na dekoraci ? protoze sem za to zadne vajicko nedostal jako odmenu za to. cim lepsi dekorace tim vic mam v ni vajec ?
 

DeletedUser3370

Host
Přesně tak. Vejce daruješ stejně jako Motivace / Zušlechťování. Vajíčko dostaneš tehdy, pokud někdo ze sousedů udělá tohle u Tebe, pak si ho z křoví, nebo kam ho dotyčný dal, vybereš.
 

DeletedUser6398

Host
Mám dotaz ta sudánka přání vyrábý jednou za 24 h ?
 

DeletedUser3370

Host
Tohle jsem zatím nikde nenašel, ale předpokládám, že ano.
 

DeletedUser

Host
Pozor čím dává dekorace víc spokojenosti tím dostane obdarovaný víc vajec :) Proto asi nelze vejce uložit na hřbitov i přes ve hře deklarovanou možnost někdo patrně usoudil, že tolik vajec najednou není zdravé :))))
 

DeletedUser4296

Host
Venouch ano není je to podle délky uložení já vzal ze šňůrky na prádlo a to 50 ks a taky 20 ks a 1 ks ;(

v událostech jsem se díval a bylo vloženo v půl druhé ráno a potom kolem čtvrté a páté ;) sběr 8:00 ;)

vzal jsem dnes asi 20 vajíček díkec ;) CECHU ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
jj. omluva , ale asi jsem udělal moc fofrem závěr :)))) při druhém sběru ze stromu lásky 1vejce na rozdíl od prvního výběru 71 vajec :)))) což asi bylo i s těmi základními či co :) je to jako vždy poněkud zmatené :))))
 

DeletedUser4296

Host
Robikus: zmatek v tom dělají hráči já to chápu od půlnoci ;) a dnešní ráno mi dalo vědět jak je to s počtem ;)
 

DeletedUser

Host
Venouch ano není je to podle délky uložení já vzal ze šňůrky na prádlo a to 50 ks a taky 20 ks a 1 ks ;(

v událostech jsem se díval a bylo vloženo v půl druhé ráno a potom kolem čtvrté a páté ;) sběr 8:00 ;)

vzal jsem dnes asi 20 vajíček díkec ;) CECHU ;)

Zajímavá teorie. Myslím, že ji společně s kolegy, kteří sem píší, prověříme!!! :rolleyes:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru